zachmurzenie duże
-1°
-1°
czwartek
Reklama
Radni przyjęli budżet. Jaki? Nie wiem!
31 grudnia 2018 r. | 11:17
13

W piątek odbyła się sesja budżetowa, podczas której radni Rady Gminy Panki przyjęli budżet na 2019 rok. Niestety, ani podczas sesji, ani w Biuletynie Informacji Publicznej nie poznałem szczegółowych informacji na temat budżetu.

Radni przyjęli budżet, ale nic więcej o tym napisać nie mogę. Dziwie się, że nowa Wójt i nowa Przewodniczącą nie publikują projektów uchwał na sesję na BIP UG Panki, a Mieszkańców i uczestników sesji, którzy nie uczestniczą w komisjach, mają gdzieś! Jaki to budżet? Ktoś wie?

Poniżej wideo z sesji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

IV Sesja Rady Gminy Panki. Część II

Gepostet von klobucka.pl am Freitag, 28. Dezember 2018

 13 odpowiedzi na “Radni przyjęli budżet. Jaki? Nie wiem!”

 1. Leszek pisze:

  Zapytaj radnych ! albo zaczekaj jak zostanie udostępniony na BIP Panki

  5
  15
 2. IRENA pisze:

  Bodzio wróć !!!!!

  7
  30
 3. Anka pisze:

  To jest obiecaną transparentność wg Bujak…
  Obudzcie się… już po wyborach ???????

  7
  28
  • Leszek pisze:

   nie ma się co denerwować , sesja odbyła się 28 ( piątek ) , sobota , niedziela -wolne , na pewno po nowym roku opublikują na swojej stronie .

   28
   2
 4. Nowy pisze:

  Kto zapłaci te głupi co mowa na sesji .

  16
  4
 5. Lol pisze:

  Bodzio jak mogłeś tak zrobić.

  17
  3
 6. Nowy pisze:

  Paweł może spytaj Jarka on powinien wiedzieć, chyba że się ale nie powie ?

  12
 7. Lidka pisze:

  Co z tym budżetem, mija drugi dzień roboczy , a na stronie Urzędu dalej nic . Nad czym rada głosowała ? W gminie pracuje dużo młodych pracowników dla których komputer nie stanowi żadnego problemu , wystarczy zeskanować Uchwałę z Budżetem na rok 2019 r. dla zainteresowanych mieszkańców i było by po temacie ,

  14
  4
 8. adam pisze:

  Czekam na kolejny sensacyjny artykuł gdzie redaktorzy napiszą przemyślenia, że fakt iż nikt nie wie co jest w uchwale budżetowej, nawet sami radni to zmowa p. Praskiego, p. Zalskiego i jeszcze p. Zalskiego młodszego 🙂

  4
  11
 9. Olo pisze:

  “Niestety, ani podczas sesji, ani w Biuletynie Informacji Publicznej nie poznałem szczegółowych informacji na temat budżetu.”
  Nie poznałeś bo i tak byś słowa z tego nie zrozumiał redaktorku:)

  12
  1
 10. Kotek pisze:

  Ula sama nie wie więc kto ma wiedzieć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *