zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Radni wystraszyli się konfrontacji
28 listopada 2016 r. | 15:08
36

Dzisiejsza sesja przejdzie do historii Panek. Pierwszy raz sesja musiała zostać odwołana. Wszystko przez to, iż nagle radnych z koalicji rządzącej dopadła "grypa". Na piętnastu radnych, na sesji obecnych było tylko sześcioro. Burza w internecie pod artykułem pt. "Chcą odwołać Przewodniczącą Rady!" zebrała żniwa. Wójt i jego radni wystraszyli się i na sesję nie dotarli. To lekceważenie nie tylko całej rady, ale przede wszystkim licznie zgromadzonych mieszkańców, a był wśród nich przedstawiciel Posła Andrzeja Gawrona, dyrektor jego biura - Dawid Smol. Oprócz Mieszkańców, na sesji pojawili się przedstawiciele wszystkich mediów z powiatu, zarówno tych elektronicznych, jak i papierowych. Czekaliśmy na to, co się wydarzy. Przynajmniej do następnego miesiąca Przewodnicząca Rady - Urszula Bujak może spać spokojnie. Nikt jej nie odwołał, nawet nie próbował.

Będziemy bacznie się przyglądać tej niewątpliwie ciekawej rozgrywki w radzie gminy Panki.

Poniżej kilka zdjęć z dzisiejszej sesji.

PAWEŁ GĄSIORSKI

20161128_131709 20161128_131337 20161128_131348 20161128_132449 20161128_13131236 odpowiedzi na “Radni wystraszyli się konfrontacji”

 1. Zbyszek pisze:

  JARO to jak wójt senator czy tchórz?

 2. Z Panek pisze:

  Pewnie bali się kompromitacji 🙂 Ula trzymaj się!

 3. Ja pisze:

  No i jak zawsze wyszło że Gąsior się mylił . Informacje o odwołaniu przewodniczącej były wyssane z palca a szkoda bo wszyscy tak na to czekali

  • Z Panek pisze:

   Myślisz, że przez przypadek na sesje zjechały się media i przedstawiciel posła? Wyssane z palca? Radni nie mają odwagi spojrzeć im w oczy!

  • Ja pisze:

   A to się przewodniczącej zapytaj po co zapraszała media , jak jej się wydawało że ja chcą odwołać to niech się teraz tlumaczy sama .żenujące .

 4. Wróżka pisze:

  Jest to kolejny manewr wójta tchórza .Nie na darmo zwołał tajne komplety och przepraszam tajną naradę .Czy mieszkańcy wreszcie się opamiętają i zobaczą niewłaściwego człowieka w roli wójta .Praski niczym aktor w marnej telenoweli , wymyśla i wymyśla nowy scenariusz swojej władzy, a raczej niemocy .

 5. Anio£ek pisze:

  Brak s£ów

 6. Krzychu pisze:

  A odkąd to człowiek Gawron jest naszym mieszkańcem panie Gąsiorski ?????

 7. Bożena D pisze:

  Nie rozumiem tej całej nagonki na Urszulę Bujak. Jest atakowana za to, że ma własne zdanie? Przez wójta, który onanizował się przed kamerką komputera? Rany boskie jakich my czasów dożyliśmy. Wstyd i kompromitacja tego urzędu.

  • Daro pisze:

   Dokladnie czepiaja sie Pani Urszuli o prawde ze chce dobrze dla ludzi a oni swojego nie widza co robią teraz maja grype świñska?

 8. Anka pisze:

  Krzychu jeszcze zobacz gdzie te liczne tłumy mieszkańców . Redaktor nawet boi się zdjęcie wstawić tylko napisał o tłumach .Ale inni już pokazali te tłumy – nie licząc 4 sołtysów było tylko 3 mieszkańców …. Buahahaha haha

 9. JARO pisze:

  Dlaczego zdjęcia z sesji są tylko z jednej strony ! Co nie było żadnego przedstawiciela gminy ?

 10. Z Panek pisze:

  na kłobuckiej peel napisali, że nie było skarbnika, sekretarz i wójta. Czyli nie było nikogo.

 11. Roman pisze:

  Licznie zgromadzeni mieszkańcy… Pan dziennikarz chyba liczyć do 110 baaa do 5 nie potrafi!!!!! Stara gwardia mieszkańców…

 12. Roman pisze:

  liczyć do 10*

 13. szef pisze:

  Ciekawe czy jutro Wielmożny Fidel Gminy Panki p. Praski przyjdzie do urzędu, p. Antończak pojawi się na Maskpolu, p. Duda w kuchni, p. Nicer popłynie Liswartą , przepraszam Wartą, p. Olczyk zaglądnie do kotłowni, p. Pilarz zasiądzie na wartowni, p. Skwara wyjedzie ciągnikiem na pole, p. Stępień poczyta w szkole a p. Wójcik pobawi prawnuki. .. dramat i żenada

  • Ja pisze:

   Zapomniałeś o Blukaczu , napewno jutro pojedzie do pożaru 🙂

  • Ula pisze:

   Ta rada i tak jest do wymiany . Tyle co mają już za uszami to szok

  • Ula pisze:

   Dlaczego nie było większość Sołtysów, może zima zaskoczyła bo radni to wiadomo służą wójtowi. A gdzie wierni obrońcy wójta też nie dali rady . Nawet Pan Blukacz zaginął w akcji .

  • oni pisze:

   To mało powiedziane żenada . Igrają sobie jak z prywatnym folwarkiem .W taki dziecinny sposób zachowują się urzędnicy? [żałosne ]…………..

 14. oni pisze:

  I tacy radni reprezentują społeczeństwo ? Jak was bezradni nie wstyd . Jesteście dupkami wójta : nie możecie społeczeństwu które was wybrało spojrzeć w oczy .Chyba takie cyrki na kółkach odbywają się tylko w gm.Panki słynnej na cały kraj .[…żałośni ]..

 15. Krysia pisze:

  za organizację sesji odpowiada przewodnicząca , faktycznie WSTYD na cały kraj… chciała się znów wylansować przed kamerami i nie wyszło …. a zresztą popatrzcie w poprzednim artykule co to za ważne tematy miały być poruszane -pierdoły bo ona żyje plotkami i pierdołami zamiast poważnymi sprawami. Ludzie -Nie od tego jest sesja!!!! i nie od tego są radni !!!!

  • Maro pisze:

   Pierdoła to ty jesteś a plotka głosi że jesteś z niepełnego wytrysku tylko wykapana. Jak sama mówisz miała prawo do zwołania sesji to zwołała i radni mieli potulnie przyjść bo to zostali wybrani . Teraz przewodnicząca powinna zgłosić sprawę wojewodzie że tutaj nie ma co liczyć na pracę rady i komisarz powinien wkroczyć do czasu referendum.

  • Krysia pisze:

   już widzę jak się komisarz rozpędził , bo przewodniczą powie że co , że radni nie przyszli na sesję to on ma tu przyjść . może ich wszystkich cmoknąć….

  • Anna pisze:

   Krysia popieram.Masz racje.

 16. JARO pisze:

  żenua Bogdan ! tak traktować sesję Rady Gminy . Czego żeście się bali ? TV , gazet ! To już nie telenowela, ale tragikomedia

 17. Jamuz pisze:

  Co ci radni iacys idioci czy co?

 18. Wróżka pisze:

  Wójt dał dowód na to,że czegoś się boi -prawdy .Oj malutki z niego człowieczek .Jest jak lew dużo ciała ,a mało rozumu.

 19. JARO pisze:

  Pięknie napisane, bo dużo, ale trzeba też przeczytać ze zrozumieniem porządek obrad sesji Rady Gminy ! Sesja nie była tylko zwołana z powodu oczerniania radnych. § 3 pkt. 3 był za przyjęciem protokołu z obrad 20 sesji Rady Gminy, a § 3 pkt. 8 w sprawie przedstawienia propozycji i podjęcia Uchwał. Wójt oraz co niektórzy radni swoją ignoracją i bojkotem sesji wyrazili swój stosunek do mieszkańców gminy.

 20. JARO pisze:

  Oj nieładnie ! dlaczego usuwane są wypowiedzi od : Z Panek ? Każdy ma prawo się wypowiedzieć , wyrazić swoje poglądy , a w tych wypowiedziach było dużo konkretów ! Ten portal staje się stronniczy panie redaktorze !!!!!

 21. Krzychu pisze:

  Wg definicji – Spam jest anonimową, nieoczekiwaną, masowo rozsyłaną pocztą . Zapoznaj się z nią zanim się odezwiesz

 22. Z Panek pisze:

  Czyli wszystko teraz jest poddawane moderacji a to nic innego jak kierowanie dyskusją

 23. Ada pisze:

  to nie był spam, tylko komentarz, który wielokrotnie był usuwany, żeby czasem ludzie tego nie przeczytali

 24. fb Stanisław Heliś pisze:

  Definicjami nie wolno się kierować, są jedynie po to aby wprowadzać w błąd. Według definicji, środki przekazu mają za zadanie informować. Od zawsze dziennikarze są oszustami, którzy zajmują się dezinformacją i zakłamywaniem rzeczywistości. Dziennikarze zajmują się “kształtowaniem” postaw ludzkich, żeby to robić skutecznie należy cenzurować opinie czytelników, aby broń Boże nie wypłynęła prawda będąca w konflikcie z lansowanym przez media fałszywym obrazem rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *