Rada Gminy Panki podczas ostatniej sesji, na wniosek Wójta Urszuli Bujak, podjęli uchwałę w sprawie wyemitowania obligacji na kwotę 2 300 000 zł. Obligacje te zostaną przez gminę wykupione w 2035 roku.
Kwota 2 300 000 zł zostanie przeznaczona na spłatę kredytów, pożyczek i wykupu wcześniejszych obligacji oraz na pokrycie tegorocznego deficytu budżetowego.
PAWEŁ GĄSIORSKI