zachmurzenie duże
15°
15°
sobota
Reklama
Radni zgodzili się na kolejne obligacje. Tym razem gmina zadłuży się o 2,3 mln zł
21 października 2022 r. | 12:49
0

Rada Gminy Panki podczas ostatniej sesji, na wniosek Wójta Urszuli Bujak, podjęli uchwałę w sprawie wyemitowania obligacji na kwotę 2 300 000 zł. Obligacje te zostaną przez gminę wykupione w 2035 roku.

Kwota 2 300 000 zł zostanie przeznaczona na spłatę kredytów, pożyczek i wykupu wcześniejszych obligacji oraz na pokrycie tegorocznego deficytu budżetowego.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *