zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
wtorek
Reklama
Radny po pijaku rozbijał płoty Mieszkańców
02 lutego 2017 r. | 11:16
14

Wczoraj zostałem poinformowany, że jeden z radnych z gminy Panki w ostatnich dniach jeździł po gminie samochodem po pijaku i rozbijał płoty Mieszkańców. Podobno część z Mieszkańców zachowała na pamiątkę części jego auta. Radny zdążył uciec przed przyjazdem Policji.

- Nie chcę tego komentować - powiedziała krótko Urszula Bujak, Przewodnicząca Rady Gminy Panki.

O sprawie coraz głośnie mówi się również w urzędzie, na zachowanie radnego skarżą się niektórzy urzędnicy.

Jeżeli dowiemy się czegoś więcej na ten temat, na pewno Was o tym poinformujemy.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Radny po pijaku rozbijał płoty Mieszkańców”

 1. Majka pisze:

  który to taki furiat?

  • Z Panek pisze:

   Pan Olczyk , władza morze wszystko

  • Majka pisze:

   oo kurka… nie podejrzewalabym… nie wazne kto, ale powinny byc wyciagniete konsekwencje… dobrze ze ploty a nie np dziecko… I nie wazne czy to władza, ksiadz czy policjant, wobec prawa kazdy powinien byc rowny

 2. Z Panek pisze:

  No i się wszystko wydało. Ciekawe jak teraz tą aferę zakopią..

 3. Wróżka pisze:

  Czy jest to jeden z poddanych GURU ? Jeżeli tak to pewnie go wybroni , bo lubi swoich piesków.

 4. Rysiek pisze:

  sensacje robicie z tego, że po płotach jeździł… zgłosili to poszkodowani na policję??? nie??? TO jest SENSACJA!!!!!!!

 5. Sympatyczna pisze:

  W Gminie Panki drogi są Nie odśnieżone więc nie trzeba być pijanym by wjechać komuś w płot .

 6. Fryc pisze:

  No pan palacz z maskpolu zostaje radnym i pupilem wójta to myśli że mu wszystko wolno . Obaj po lewej jak i po prawej Pani przewodniczacej są oderwani siła od pługa. Ciekaw jestem czy ma honor i odejdzie sam …

 7. Ania pisze:

  Jakie parapety wychodzą z piecia w kotłowni Panu Olczykowi ?

 8. jacoo pisze:

  co wy chcecie? facet się napisał wsiadam do auta i rozbił kilka płotów….Każdemu radnemu może się zdarzyć

 9. Antoni pisze:

  Co wy chcecie on ma władzę , to nic takiego wszędzie się tak robi władza może . Ale już nie długo skończy się ten PSL-owski cyrk …

 10. Z panek pisze:

  Ludzie zejdźcie na ziemie jezeli ktos rozbilby mi płot nieważne czy po pijaku czy nie wezwana byłaby policja a Gasiorski ma notatke policji ze były takie zdarzenia?? .jak zwykle informator Czesław !chcemy faktów nie pomówień !ciekawe kto by sobie pozwolił na roZbicie płota bez konsekwencji a zbierał tylko resztki auta jak pisze redaktor

 11. Sisi pisze:

  Drogi boczne we wsiach tak zasnieżone ze gazetki nie doniosza wszedzie bo sie boja ze sie zakopią lub przewroca ale kogo to obchodzi jakie to szczescie mieszkac przy asfaldowych drogach .Moze by rada gminy przybyla zobaczyc drogi ?????

 12. Panek pisze:

  Pseudo reporter Gąsiorowski napisze każdą pierdołę. Niedłógo Czesław co wygryzie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *