zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Ranking radnych Jaskóły
18 października 2016 r. | 16:51
15

Poseł Tomasz Jaksóła opublikował swój ranking radnych Gminy Panki. Ranking opiera się o trzy zmienne: interpelacje i zapytania, uwagi i wnioski merytoryczne oraz nieobecność na sesjach.

Najlepiej w tych statystykach wypadł wielki zwolennik Wójta Bogdana Praskiego, człowiek, któremu nie przeszkadza afera obyczajowa - Krzysztof Antończak. Na drugim miejscu sklasyfikowano Przewodniczącą Rady - Urszulę Bujak.

Z kolei na ostatniej pozycji, nie licząc zmarłego Grzegorza Hyrę, znalazł się Tomasz Szymański, który obok Lidii Stepień, Agnieszki Dudy i Tomasza Nicera nie złożył żadnego wniosku i nie zadał żadnego zapytania w sprawie dotyczącej Mieszkańców swojego okręgu.

Zachęcam wszystkich do oddawania głosów na najlepszego i najgorszego radnego. Głosować możecie TUTAJ.

Poniżej ranking Jaskóły.

PAWEŁ GĄSIORSKI

ranking-jaskoly-panki15 odpowiedzi na “Ranking radnych Jaskóły”

 1. Z Panek pisze:

  Antończak podpadł nam na całej linii wspierając Praskiego. Przegrał sobie możliwość kandydowania. W tej gminie wszystko opiera się o kolesiostwo.

 2. garbaty i też prosty pisze:

  nie wiem kto tu jest redaktorem ale baran niesamowity.Duda Agnieszka radny do 30 06 2015,to poco ja uwzględniacie jest 18 10 2016

 3. ciemny pisze:

  a kto to jest Jaskóła skąd on sie wzioł ,to Ferdynand Kiepski był zajęty czy co?

 4. witek pisze:

  jak ja bym miał film z gołym wójtem( co coś tam robi) a zależało by mi by go skompromitować to puszczam tak jak jak leci żeby nie było żadnych nie jasności,ale skoro czegoś takiego bym nie miał no to bym kombinował,wstawił zdjęcie wójta potem zrobił wszystko nie wyrazne niech sie ludzie domyślają że to on,a jakby ktoś wstawił tam zdjęcie przypuśćmy pana radnego co też jest przyłysawy nie napisze którego ale starszego to co by było,tak to on poznaje.oglądał ktoś może taki program Twoja twarz brzmi znajomo jak można ucharakteryzować ludzi,a komu mogło zależeć na odwołaniu wójta?albo komuś skonfliktowanemu albo przyszłemu kandydatowi na to stanowisko.albo temu co ma do wszystkich wójtów i wszystkich ludzi problem panu M…..i

 5. Anna Kowalska pisze:

  Śmieszne. Co robi tam radna Duda, jeśli według rankingu nie jest już radna. Poza tym, z tego co mi wiadomo, Pan Grzegorz Hyra zmarł 7 marca, a nie 25 lutego…Co reprezentuje Pan poseł Jaskóła, jeśli nawet informacje nie są rzetelnie zebrane…

 6. Ja pisze:

  Jak trzeba być podły człowiekiem, żeby rankingowi poddawać nieżyjacego już radnego. Choćby z szacunku do Niego i pamięci o Nim. Grzesiu nie dość, że był wspaniałym radnym, aktywnym społecznikiem, zagorzałym strażakiem to przede wszystkim był DOBRYM CZŁOWIEKIEM. I taki pozostanie w naszych pamięciach. Panie Jaskóła, do pięt Mu pan nie dorasta – wstyd, że upadł pan tak nisko. Zero godności i szacunku, tylko podłość w panu….

 7. Jamuz pisze:

  Nicer powinien sie teraz spalic ze wstydu

 8. Waldek pisze:

  Radni to są jak psy wójta. A wiceprzewodniczacy jak i jeden tak i drugi to ludzie żywcem od wideł oderwani . Niech może ktoś napisze ile kasy dostał jeden z radnych w ramach nagrody za odpowiednie popieranie wójta . Jak was nie wstyd radni jesteście jak psy i takie niezaradne bolki…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *