zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Wikiwand
Raport o stanie Powiatu Kłobuckiego
26 czerwca 2019 r. | 09:50
5

Starostwo Powiatowe w Kłobucku opublikowało raport o stanie Powiatu Kłobuckiego za 2018 rok, w którym dowiemy się wszystkiego, co dotyczy powiatu, finansów, gmin powiatu oraz rozwojowi powiatu.

Raport możecie pobrać TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Raport o stanie Powiatu Kłobuckiego”

 1. IRENA pisze:

  WYBIELACZE : “Do gmin trafią pieniądze na inicjatywy sołeckie. Lipie i Panki bez wsparcia.” Ja pytam czy w Pankach ” zaspali ” , czy znowu będzie to wina Bodzia , czy to jakiś fake news ????

  3
  4
 2. Ela pisze:

  Spokojnie , do Panek już płynie rzeka , a może morze , a może i ocean pieniędzy , bo w końcu mamy nowego kompetentnego Wójta , transparentną Gminę , a przede wszystkim kierownika inwestycji !!!!!

  4
  5
 3. Jarek pisze:

  na szczęście ciebie nie mamy miernoto

  4
  3
 4. Do Eluni pisze:

  Eluniu… lecz tą swoją pusta pałe bo masz skleroze.
  ocean piniendzy w gminie byl za poprzednich władz ! Tak wielki ze się Bidoki potopili

  5
  2
  • Bzyk pisze:

   Ta władza też się utopi do końca kadencji jak tak dalej nic nie będą robić. Szkoda bo tylko mieszkańcy na tym cierpią. Poprzednia władzą utopiła się po 8 latach i jednak pierwszych 4 coś zrobili. Niech naszą wladza weźmie za przykład gminę Przystajń. Pan Mach w krótkim czasie zlikwidował długi gminne i zabrał się do roboty. Nigdzie nie było wzmianki o tym że się nie da bo poprzednik. Po prostu trzeba się wziąć do roboty a nie szukać winnych.

   4
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *