słabe opady deszczu
Referendum już 5 marca!
27 lutego 2017 r. | 13:14

W niedzielę 5 marca referendum w sprawie odwołania Bogdana Praskiego z funkcji Wójta i całej Rady Gminy. Patrząc na reakcje Mieszkańców i przede wszystkim na pogodę, referendum może się udać. Przede wszystkim należy zmobilizować Mieszkańców do oddania swojego głosu. Na niedzielnej mszy z ambony zachęcał do tego jeden z proboszczów w gminie. Nie lubię, gdy kościół miesza się do samorządu, ale w tym wypadku proboszcz ma rację. Należy spełnić swój samorządowy obowiązek i wziąć udział w referendum.

Inicjatorzy referendum przygotowali ulotkę, którą prezentuję poniżej.

13 odpowiedzi na “Referendum już 5 marca!”

1. Z Panek pisze:

trzeba iść i odwołać całe to towarzystwo

2. JARO pisze:

BODZIO ZOSTAJE !!!!! RADĘ ODWOŁUJEMY !

• Wróżka pisze:

Czy pan,panie JARO jest jednym z tych ,który musi coś zawdzięczać GURU ( Praskiemu ) ? ,,Wać pan ,, wstydu nie masz .

3. Ania pisze:

Nasz wójt naśladuje wójta w znanym filmie ” Ranczo “

4. Klaudia pisze:

Panie redaktorze są 2 kościoły w tej gminie ja chodzę do Panek moja Teściowa do Janików. nie słyszałam na mszy żeby ksiądz namawiał na referendum.Zadzwoniłam do teściowej i w Janikach tez ksiądz nic nie głosił. Jestem osobą wierząca, ale teraz zastanawiam się czy warto chodzić do kościoła, aczkolwiek obiecuje Panu ze osobiście się pofatyguje i księży odwiedzę, bo coś mi się tu nie podoba.

5. Klaudia pisze:

Może nie na tej mszy byłam 🙁

6. Klaudia pisze:

Jak zdobędę informacje ogloszę wszystkim! Panu redaktorowi tez.

7. Koko fako pisze:

Żeby się nie zesrali z tym reklamowaniem tego referendum. Te artykuły już się źygać chce. Jedno i to samo w kółko, jakby ludzie nie pamiętali że niektóre tematy były już poruszane kilka razy , albo że 5 jest referendum w Pankach . Panowie redaktorzy … dno niżej się już nie da.

8. Trzepak pisze:

Koko fako – ty żebyś się nie zesrał, a jak to zrobisz to poza gminą i nie podawaj później łapy ludziom !

9. Koko fako pisze:

Ja się nie zamierzam. To nie ja piszę senne artykuły a Ty Trzepaczku TRZEP się sam siebie.

10. Adda pisze:

Koko fako popytaj ludzi w Pankach czy tak wszyscy faktycznie wiedzą o tym kiedy jest referendum i po co. Ludzie się nie interesują, dlatego trzeba te informacje powielać, żeby przeczytało je jak najwięcej osób i poszło zagłosować. Mamy demokrację, więc z niej skorzystajmy.

11. Koko fako pisze:

Adda prawie wszyscy wiedzą, a Ci którzy nie wiedzą to i tak tego gowna nie czytają. Reporterek myśli że ludzie są ciemni i nie wiedzą.