UG Panki
Regionalna prezentacja stołów wigilijno-bożonarodzeniowych 2016
25 listopada 2016 r. | 09:27

W sobotę 17 grudnia w Hali Sportowej w Pankach odbędzie się regionalna prezentacja stołów wigilijno-bożonarodzeniowych Anno Domini 2016.

Na wystawie zaprezentuje się blisko 30. wystawców, którzy zaprezentują ozdoby świąteczne oraz potrawy wigilijne. Stoły poświęci proboszcz pw. Św. Rodziny w Pankach ks. Eugeniusz Sikorski.

Nie zabraknie możliwość próbowania wszystkich potraw. Oprócz słodkości, będzie można spróbować wszelakich wypieków, tradycyjnych dań czy też zakupić ozdoby choinkowe.

Celem przedsięwzięcia jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, zachęcenie mieszkańców do dzielenia się swoimi umiejętnościami i wiedzą, przybliżenie mieszkańcom niektórych regionalnych tradycji i zwyczajów wigilijnych i bożonarodzeniowych.

Początek wystawy o godz. 15:00. Wstęp wolny.