zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
fot. Jarosław Brzęczek
Renata Tomczyk ponownie dyrektorem SP w Pankach
10 sierpnia 2018 r. | 08:00
14

Mimo obaw, wzajemnych oskarżeń, udało się wybrać nowego - starego dyrektora Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Pankach. Jedynym kandydatem na to stanowisko była Renata Tomczyk. Tomczyk przeszła przez etap konkursowy i wygrała. Wygrała dlatego, że w tym roku są wybory, a coraz głośniej mówiło się o tym, że jak Tomczyk nie zostanie dyrektorem, to wystartuje na Wójta.

Bogdan Praski bardzo obawiał się Renaty Tomczyk i nie robił jej żadnych problemów w wygraniu konkursu na stanowisko dyrektora szkoły w Pankach.

Nowej - starej dyrektor gratuluję.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Renata Tomczyk ponownie dyrektorem SP w Pankach”

 1. Stefan pisze:

  Gratulacje.

  25
  6
 2. IRENA pisze:

  Panie redaktorze czy to jakiś żart “Bogdan Praski bardzo obawiał się Renaty Tomczyk i nie robił jej żadnych problemów w wygraniu konkursu na stanowisko dyrektora szkoły w Pankach.” . Bodzio nie musi nikogo się obawiać, ma duże poparcie mieszkańców i z tego co wiadomo to nie będzie nawet miał żadnego kontrkandydata na Wójta.

  9
  32
  • Gość pisze:

   Jak się nikogo nie boi to niech się pochwali kim jest Antonina , taka fajna dziewczyna i się jej wstydzi . POZDRAWIAM

   23
   6
  • Leszek pisze:

   Do Gość . Antonina jest piękną dziewczyną , a ty i inni tobie podobni możecie sobie o niej tylko pomarzyć .

   5
   16
  • Gość pisze:

   Bodzio takie lubi i jego koledzy też, W końcu ma 31 lat to musi być piękna , wolę pomarzyć jak płacić po 50 tyś jak nasz włodarz.

   11
   2
  • IRENA pisze:

   Do Gość . Bodzio nie musi płacić , jest piękny i przystojny, więc może mieć każdą .

   2
   14
  • XXX pisze:

   Wierny Mąż jak nie jedna to druga A głupia niech w domu siedzi , brawo Pani IRENO

   11
   2
  • Wróżka pisze:

   Do IRENA …… Bodzio piękny ha ha ha chyba masz zaćmę i trzeba ją operować ,albo masz wypatrzone pojęcie piękna .Ten podstarzały wypasiony facet jest niby piękny ? Był to najlepszy żart jaki dzisiaj usłyszałam .Kobieto czego się napiłaś lub co Ci obiecał, że tak mu słodzisz ?

   11
   1
  • Ktoś pisze:

   Randke ?

   6
   1
 3. Mieszkanka pisze:

  Buahahaha. Śmiechu warte. Nie trudno wygrać konkurs jeśli się jest jedynym uczestnikiem. Nawet gdyby się było ostatnim tukiem.

  7
  20
  • ele pisze:

   Łatwo komentować. Konkurs na stanowisko dyrektora był dla wszystkich, spełniających odpowiednie kryteria. Mogła Pani śmiało startować.

   19
   5
  • Ktoś pisze:

   Jasne ze kazdy mogl tylko po co. Przecież sam radny z zerdziny mówił że konkurs jest ustawiony to nie było sensu nikomu startować

   5
   14
 4. mieszkanka Panek pisze:

  Ciekawe na jakiej podstawie rzetelny “redaktor” wnioskuje, że obecny wójt obawiał się ewentualnej kandydatury Pani Tomczyk… naprawdę nie szanuje Pan swoich czytelników wypisując takie brednie. Może i brzmi ciekawiej, ale to przecież nie powieść kryminalna

  1
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *