słabe opady śniegu
-3°
-3°
sobota
Reklama
RIO wszczęło postępowanie nadzorcze nad pięcioma uchwałami RG Panki!
13 grudnia 2019 r. | 12:46
21

Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Katowicach objęło aż pięć uchwał Rady Gminy Panki postępowaniem nadzorczym, w tym uchwałę dotyczącą emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.

RIO zajmie się uchwałami Rady Gminy Panki na czwartkowym posiedzeniu.

Postępowanie nadzorcze dotyczy uchwał: nr 11.85.2019 Rady Gminy Panki z dnia 18 listopada 2019 r. w sprawie określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości zwolnień podatkowych na rok 2020, nr 11.87.2019 Rady Gminy Panki z dnia 18 listopada 2019 w sprawie zwolnień od podatku rolnego na rok 2020, nr 11.91.2019 Rady Gminy Panki z dnia 18 listopada 2019 r. w sprawie zmian w budżecie gminy na rok 2019, nr 11.92.2019 Rady Gminy Panki z dnia 18 listopada 2019 r. w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Panki na lata 2019-2030 i wspomnianej uchwale nr 11.93.2019 Rady Gminy Panki z dnia 18 listopada 2019 r. w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “RIO wszczęło postępowanie nadzorcze nad pięcioma uchwałami RG Panki!”

 1. ksiegowa pisze:

  wszystkie dotycza finansów

  co na to fachowcy z ksiegowości z szefem skarbu gminnego na czele ?

  9
  2
 2. Jarosław pisze:

  no i co tera bedzie ?

  4
  2
  • Mieszkaniec pisze:

   Jarosław pomoże napisać poprawnie uchwały. Czy już pomagał? I nie wyszło

 3. Mieszkaniec pisze:

  Pani wójt, czas wreszcie się czegoś nauczyć. Jest Pani tam już rok !!!

  9
  3
 4. Anka pisze:

  Wstyd dla wójta i całej rady

  23
  2
 5. Mieszkaniec pisze:

  Aż 5 uchwał na jednej sesji potrafiło być źle! Strach pomyśleć ile już błędów przez rok urzędowania bujakowej jest zrobione. Do szpitala z powrotem!

  8
  1
  • Krzyś pisze:

   Pani Wójt wszystko rozumie na swój sposób i dlatego tak jest.wszyscy inni są głupsi.wstyd dla mieszkańców ze tak sprawy są załatwiane przez gminę.przede wszystkim brak wiedzy i predyspozycji w zarządzaniu.ale przyjdzie w końcu dzień w którym komuś braknie cierpliwości….

 6. Rysiek pisze:

  Dajcie kobiecie spokój. Ma wystarczająco dużo problemów własnych. Z synem problem, z córką problem, z mężem problem a nawet dwa. Nie ma głowy i czasu teraz żeby się gmina zajmować.

  6
  1
 7. Darek pisze:

  piszcie dalej nieprawdę …

  4
  3
 8. Biegły pisze:

  No i co z tego że wszczęte? mało jest takich wszczynanych? jak widziałeś sesje u Brzęćzka to wiesz jaki był powód, a jeżeli nie to ci napiszę nazewnictwo w uchwałach które wg RIO trzeba było zastąpić innym. Zostało zastąpione i koniec tematu. Napisz ile wzięła lepiej twoja gwiazda nagród ? Tego bym się martwił 🙂

  4
  2
  • Księgowa pisze:

   Oczywiście, że powód jakiś musiał być skoro wszczęli. To nie zmienia faktu, że uchwały były źle. A błąd czy mały czy duży to i tak błąd.
   Zdarza się też że w innych gminach też wszczynają ale nie wobec aż 5 uchwał z jednej sesji ! Partactwo na medal.
   A to sesje teraz u Brzeczka są? A ja myślałam że w gminie.

   4
   1
 9. hahaha pisze:

  ty jesteś księgową jak ze mnie jest specjalista od patentów z Maskpolu, błąd za błędem to był w głowach największego duetu w Pankach który zakończył się w listopadzie 2018 r., co tam teraz porabiacie? do pracy na szmacie Zdzisek was przyjmie

  5
  5
 10. Flacha pisze:

  Księgowa do której do dzisiaj nie można się połapać i która uciekła z księgowości bo nie miała o tym pojęcia. Autorka klęski wyborczej Zbyszka a później filmowca. Gdzie są wasi przyjaciele drodzy bezrobotni?

  4
  4
 11. Anka pisze:

  No to się Bujakowa popisała. Tego się można było spodziewać. Jak tak dalej pójdzie to aż strach myśleć.

  4
  4
 12. Inspektor pisze:

  Popisać to się ty możesz w domu, trochę czasu upłynie zanim posprząta się po Praskim i Wachowskiej. Anka z Ciebie to się nawet dzieci śmieją albo lepiej płaczą z takiego nieudacznika, weź wystartuj i pokaz na co stać

  5
  4
  • Gość pisze:

   To ty jesteś nieudacznikiem, tłumacząc nueudaczne działania naszych gospodarzy. Zaczyna się kolejny rok rządów naszej wujt. Ile czasu będziesz jeszcze tłumaczyć nieporadność i nieróbstwo?

   3
   1
  • Gość pisze:

   Wójt

   1
   1
  • Rysiek pisze:

   To takie nudne się już robi, jak się nic nie oni a tylko mówi że to wina poprzednika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *