zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego radnego!
14 października 2016 r. | 14:19
8

Uruchomiliśmy aplikację "Oceń swojego Wójta i Radnych". Teraz każdy z was może wyrazić opinię na temat pracy swoich radnych, jak również na temat pracy Wójta Panek. W pierwszym tygodniu zabawy oddaliście łącznie 176 głosów. Najlepszym radnym została Bożena Skwara, najsłabszym Ryszard Olczak. Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Panki. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.8 odpowiedzi na “Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego radnego!”

 1. Jan Izydroczyk pisze:

  Doskonały pomysł, który być może zmobilizuje radnych do cięższej pracy. Chociaż w tym przypadku trzeba powiedzieć o jakiejkolwiek pracy.

 2. JARO pisze:

  Dlaczego takie niskie noty mają ludzie “Prezesa ” ??????

 3. Z Panek pisze:

  Oceniamy ich nisko, to powód ich nieudolnych rządów

 4. JARO pisze:

  Kto rządzi Pankami ? Czy pękną ogniwa “układu”? Poseł Jaskóła zapowiada kontrolę w Urzędzie Gminy, oraz chce aby śledztwo w sprawie domniemanej niewinności Wójta prowadzonej przez Prokuraturę objął nadzorem Minister Ziobro ! WÓJT I RADA GMINY DO WYMIANY !!!!

  • tata jaro pisze:

   nie dość żeś sie głupi urodził to jeszcze w tym kierunku żeś sie rozwinoł

  • O.Filipiak pisze:

   TATA JARO, skoro chcesz się już publicznie wypowiadać, i jesteś taki “mądry” to może najpierw sięgnij po słownik ortograficzny ! pozdrawiam

 5. prezes jarek pisze:

  Macierewicz sie tym zajmnie.A ty skłuć innych

 6. bogdan komornik pisze:

  mama z z nim po lekarzach jezdziła,pieniądze wydawała,myślała że jest chory,a on po prostu jest głupi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *