zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Są pieniądze na usuwanie azbestu
07 lutego 2018 r. | 11:25
1

Urząd Gminy Panki poinformował, że WFOŚiGW ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie zadań związanych z realizacją gminnych programów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest.

Celem programu jest spowodowanie oczyszczenia terenu gminy z azbestu oraz usunięcie stosowanych od wielu lat wyrobów zawierających azbest, wyeliminowanie skutków zdrowotnych u mieszkańców spowodowanych azbestem, spowodowanie likwidacji oddziaływania azbestu na środowisko i doprowadzenie, w określonym czasie do spełnienia nakazów ochrony środowiska, stworzenie odpowiednich warunków do wdrożenia przepisów prawnych: ustaw i rozporządzeń oraz norm postępowania z wyrobami zawierającymi azbest.

W 2018 r. obowiązują następujące terminy naboru wniosków oraz zakończenia zadań:
• Termin składania wniosków: do 30.04.2018 r.

Wnioski, które wpłyną po tym terminie nie będą rozpatrywane:
• Termin zakończenia zadań: 30.09.2018 r.

Wnioski rozpatrywane będą w trybie ciągłym w oparciu o poniższe dokumenty:
- Regulamin dofinansowania zadań związanych z realizacją gminnych programów usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest i naboru wniosków.
- Szczególne zasady dofinansowania zadań związanych z usuwaniem i unieszkodliwieniem azbestu realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego.Jedna odpowiedź do “Są pieniądze na usuwanie azbestu”

  1. Lidka pisze:

    nie ładnie , nie ładnie Bodzio postąpiłeś z Brzęczkiem , a uczynki miłosierdzia mówią : głodnych nakarmić ,a spragnionych napoić , a Ty odgoniłeś go od stołu !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *