zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Sąd Rejonowy w Częstochowie przyznał mi rację
23 marca 2017 r. | 11:00
3

Dwóch mężczyzn z Częstochowy przez ostatnie kilka miesięcy wydawało gazetę i stronę internetową wychwalająca Wójta. Tym mężczyznom nie spodobała się jedna z treści opublikowana m.in. przeze mnie, którą otrzymałem w formie listu do redakcji. Zgłosili sprawę do Prokuratury. Ta zleciła Komisariatowi w Blachowni i KPP w Kłobucku przeprowadzenie czynności. Niestety, mimo prób nie udało się Policji ustalić, kto był nadawcą tego listu. W związku z tym, Prokuratura w Częstochowie zwróciła się do mnie z żądaniem o ujawnienie mejla i ewentualnie adresu IP. Oczywiście, nie mogłem się z tym zgodzić i złożyłem zażalenie na postanowienie Prokuratury w Częstochowie do Sądu. A ten przyznał mi rację.

Sprawa została umorzona, a wspomniani mężczyźni już nie wychwalają Wójta.

Postanowienie w tej sprawie publikuję poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Sąd Rejonowy w Częstochowie przyznał mi rację”

 1. Z Panek pisze:

  Brawo!! trzeba walczyć z takimi patologiami

 2. Janek pisze:

  Brawo panie Pawle tylko tak dalej….

 3. Czytelnik pisze:

  Gratuluję Redaktorze !!
  Pseudodziennikarze wychwalajacy wójta źle znoszą krytykę a sami piszą bzdury i obrażają ludzi, którzy mają inne zdanie niż wójt…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *