zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Sekretarz gminy złożył wypowiedzenie?
24 listopada 2016 r. | 18:00
19

Od kilku tygodni po Urzędzie Gminy Panki "chodzą" plotki, że wkrótce z pracy może odejść sekretarz gminy - Sylwia Piątkowska. Podobno Piątkowska złożyła już wypowiedzenie i zamierza zamienić stanowisko sekretarza gminy na...wolne kierownicze stanowisko pracy w Gminie Kłobuck.

Nie udało mnie się potwierdzić tej informacji u źródła, gdyż Piątkowska jest na zwolnieniu lekarskim. Nikt z urzędu gminy nie chciał również tego komentować. Ale jako że coraz więcej osób o tym mówi, coś w tym musi być.

PAWEŁ GĄSIORSKI19 odpowiedzi na “Sekretarz gminy złożył wypowiedzenie?”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Statek tonie to myszki uciekają . Ciekawe kiedy sam kapitan odejdzie i czy będzie miał za grosz honoru.

  • JARO pisze:

   O tym, że „kapitan schodzi ze statku ostatni”, wie chyba każdy. Na pokładzie Titanica nawet orkiestra grała do końca, by zapobiec panice i wspomóc w miarę sprawną ewakuację.

 2. Z Panek pisze:

  Ale się porobiło…sekretarz chce zrezygnować z takiej pensji, żeby otrzymać coś mniejszego. Ciekawe dlaczego?

 3. Wróżka pisze:

  Po pani przewodniczącej RG była to osoba najbardziej reprezentacyjna w gminie . Szkoda ,że nie odchodzi pani skarbnik .Gmina pozbyłaby się najbardziej nieeleganckiej kobiety .

  • Anna Kowalska pisze:

   Ty Wróżka chyba jesteś córka Pani PG! Jestem ciekawa czym Ty możesz się pochwalić,Gdyż P.sekretarz jest naprawdę reprezentacyjna babka a PG duuuuuuuuzoooo brakuje! Obudź się źle wróżysz oj źle. Obruc karty albo wyrzuć albo nie wiem zmień tarota albo zmień nazwę bo bredzisz!

  • Wróżka pisze:

   Pani skarbnik ,ta rozczochrana i stale w pogniecionych ubraniach ma być reprezentacyjna ha ha ha .Chyba patrzysz przez okulary niedopasowane do wady wzroku .

  • Anna Kowalska pisze:

   Naucz się czytać nie pisałam o pani skarbnik.To ja proponuję dobre okulary.

 4. Mieszkaniec pisze:

  Terra Pani skarbnik wsadzi siostrę sekretarza i bedzie wszystko grać.

 5. Mieszkaniec pisze:

  A ktury kapinan dostaje 10 tys albo wiecej tylko za otwarcie i zamkniecie gminy . A w czasie niby pracy kawa w firmie bud met jak sie czesto widzi, czy zakupy w całym województwie A oficjalnie jest w pracy .

  • JARO pisze:

   Praca Wójta nie polega tylko na siedzeniu za biurkiem 8 godz , praca naszego Wójta jest też w terenie i nieraz trwa 24 godz na dobę ,

  • Z Panek pisze:

   Dziś też wieczorem pracował z niektórymi radnymi. Tajne spotkanie jak obalić przewodniczącą

  • Anna Kowalska pisze:

   Który!!!!!!!Mieszkancu Który!!!!!!!!!!! Się pisze!!!!!!!

 6. Mieszkaniec pisze:

  Ale jak Pani Przewodnicząca chciała zrobić sesję jakąś specjalną to wójt powiedział że nie .

 7. JARO pisze:

  Ale bzdury ! o czym mógł wójt rozmawiać z tymi radnymi , ta RG to porażka , od razu przewodniczącym powinien zostać ktoś PSO , bo mają większość razem z “budżetówką” .

 8. Mieszkaniec pisze:

  Na przewodniczącego naj lepiej Pana Krzyśka Antonczaka. Co na poczatku skandalu biegał po konieczkach od domu do domu żeby ludzie nie podpisywali . Nie jest to żałosne.

 9. Leszek pisze:

  Wiadomo że chodzi o radnego , wątpię że ludzie nabiorą się na te tanie sztuczki wójta i pozwolą dalej piastować to stanowisko.

 10. oni pisze:

  P .Sekretarz sprawdzić L4 cóż to za choroba ją zmogła ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *