zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Sesja Rady Gminy Panki bez udziału Wójta
06 lutego 2018 r. | 09:35
16

Wczoraj w Pankach odbyła się sesja Rady Gminy Panki. W sesji tej nie wziął udziału Wójt, który według różnych informacji, przebywa  na urlopie. Podczas sesji jak zwykle były bardzo gorące dyskusje.

Fragmenty sesji możecie zobaczyć poniżej, dzięki uprzejmości Nowin Kłobuckich.16 odpowiedzi na “Sesja Rady Gminy Panki bez udziału Wójta”

 1. Praszczyk pisze:

  Ela cały czas się motała

 2. yato pisze:

  Raczej mataczyla

 3. yato pisze:

  100000 zl nagrod to nie to samo co 20 x 5000 wedlug pani sekretarz . Z tego co pokazala to sprzataczka ma wieksza wiedze niz sekretarz.Bogdan Krawczyk i Grzegorz kozmin tez powinni dostac po 7000 zl nagrody bo robia wiecej niz powinni tj. posypuja lopata piach na zakretach drog gminnych czyli to co powinna robic firma budmet bis ktora wygrala przetarg.

  • Lidka pisze:

   Co do pana Koźmina i Krawczyka zgadzam się z tym co napisałeś . Ciekawe jak Bodzio to przeczyta czy będzie wstanie spojrzeć sobie w twarz , pomijając ich przy nagrodach ( jeżeli co to właśnie im należałaby się nagroda 7 tys zł , bo oni naprawdę robią więcej niż powinni ) , Mam wrażenie że ci panowie są bardziej zorientowani sprawami Gminy niż Wójt czy Sekretarz. Poświęcają swój czas nawet po godzinach , a premię otrzymują “obrońcy (skompromitowanego ) Wójta” !!!! PORAŻKA !!!!!!

 4. alicja pisze:

  Tam się kasę dzieli na lepszych i gorszych . Ci z układem z wójtem dostali dużo a reszta ochłapy , czyli pracują gorzej … A na sesję chodzą same nieroby , pan sołtys z Jacisk jak na bezrobotnego od ładnych paru lat bardzo dobrze wygląda , jednak przy gminie i kościele w pankach to się zarabia … Ta cała gmina to jeden wielki syf … Nie ublizajac pracownikom którzy tam pracują od wielu lat .

 5. Marek pisze:

  Ten wasz wojt to ani honoru ani odwagi nie ma.Mimo ze byl w pankach na sesje sie nie pojawil bo musialby sie tlumaczyc z 8 iu milionow ktore przez niego ominely Panki mimo ze zapewnial o tym ze wniosek musi sie zakwalifikowac. Nadety bufon ktory nie zasluguje na to zeby sie lansowac za wasze pieniadze.

  • Z Panek pisze:

   Wójt jak pisze jest na urlopie. Urlop to urlop!
   Jeśli nie znasz definicji urlopu to doczytaj. Każdemu przysługuje nawet 26 dni do roku.
   Czy Ty w trakcie urlopu chodzisz do pracy?

 6. yato pisze:

  Obronco jesli ty zanim zglaszasz pojscie na urlop dostajesz zaproszenie na sesje potwierdzasz ze bedziesz pozniej celowo przedluzasz urlop i nie przychodzisz na sesje bo dostales sraczki tylko dlatego ze zaprzepasciles szanse zdobycia kasy dla gminy to o czym to swiadczy , podpowiem ci o tym ze praski ma gdzies mieszkancow . tym bardziej ze nie dal nawet znac radnym ze zamiast byc na sesji woli w zaciszu domowej lazienki bawic sie ptaszkiem przegladajac gminny monitoring

  • Z Panek pisze:

   Na jakiej podstawie twierdzisz że potwierdził że będzie na sesji? To kłamstwo! Nie potwierdzał nic więc nie śmiej zamętu.
   I na jakiej podstawie twierdzisz, że przedłużył urlop i do tego celowo, kiedy już na początku stycznia było wiadomo że wójt idzie na dwutygodniowy urlop a wtedy sesja nie była jeszcze planowana. Czyli kolejne kłamstwo!
   Dwa zarzuty I dwa nieprawdziwe. Czyli ewidentne pomówienie.

  • obserwator pisze:

   Z Panek nie pij więcej bo widać że po Pani sekretarz powtarzasz jak mantrę… kłamstwo …… pomówienie…. posuwasz się za daleko…… A może to Ty w jej osobie haha

  • obserwator pisze:

   Albo ….. ona w Twojej????

 7. tobias pius pisze:

  Tak myslisz twoja sprawa ,. gmina przez klamce nie dostala 8 mln zlotych to tez pomowienie nie wydala na skandaliczne nagrody 100tys zlotych nie dala nagrody pani dyrektor z aleksandrowa nagrody nie zgodnie z prawem praski nie zlamal umowy wzgledem subregionu nie powolal dyrektorki w konieczkach lamiac prawo sesja trwa srednio 2 godz czy uwazasz ze mieszkajac 100 metrow od gminy spadlaby z niego klasa jakby przyszedl na ta sesje. to tak wielkie poswiecenie przeciez na jednej z sesji wychwalal sie ze ma nienormowany czas pracy…… strach mu nie pozwolil i tyle.Po aferze na dozynki tez sie nie stawil a w gminie pani Dodzia go tlumaczyla ze ma urlop za 15 min ze jednak jest na chorobowym.

 8. yato pisze:

  Powiem jak pani sekretarz ……………………………………..WIEM ALE NIE POWIEM

  • Praszczyk pisze:

   Ale masz facet nawalone w garach, aż mi Cię szkoda. Ciebie i tobie podobnych.

 9. Pan ze Wsi pisze:

  to już nawet nie jest śmieszne tylko chore. faktycznie nic powiedzieć nie można co ktoś myśli bo od razu bunt i śmiech pod nosem i zaprzeczenia i zapierania…..szkoda tylko, że często osoby które wypowiadają się na sesjach w obronie innych osób prywatnie i bez świadków mówią zupełnie coś innego…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *