zachmurzenie duże
wtorek
Reklama
Nie siedź w domu – idź zagłosuj!
03 marca 2017 r. | 08:58
4

Jak zapewne wszyscy wiecie, w niedzielę 5 marca odbędzie się referendum w sprawie odwołania z funkcji Wójta Bogdana Praskiego oraz całej Rady Gminy Panki. Strach włodarzy jest ogromny. Pojawiają się manipulacje, kłamstwa, jest ogromna propaganda, gazety, ulotki. Wszystko po to, by zniechęcić ludzi do pójścia do referendum.

Musicie pamiętać, że to wy - WYBORCY decydujecie o tym, czy skompromitowany Wójt nadal będzie zasiadał na swoim stołku. Czy rada, która nie potrafi samodzielnie podjąć decyzji nadal będzie rządzić gminą Panki. I najważniejsze, czy Panki nadal mają być znane tylko i wyłącznie z afery obyczajowej Wójta?

Idź i zagłosuj. Możesz być ZA, możesz być PRZECIW, ale nie bądź bierny. Jeżeli pozostaniesz w domu, to nie możesz w żaden sposób narzekać, że jest źle. Wtedy nie masz do tego moralnego prawa! Głosowanie to twój obowiązek.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Nie siedź w domu – idź zagłosuj!”

 1. Piotr pisze:

  Dla Praskiego to liczy sie tylko KASA a baranów ma w dupie .

  GŁOSUJMY

 2. Z Panek pisze:

  Baranem to trzeba być żeby taki baner wywiesić. Każdy wie czy ma iść czy nie, a oni tłuką ludzìą do głowy, jak największym tępakom. Źygać już się tym chce.

 3. Z Panek pisze:

  trzeba iść i nie gadać tyle

 4. Klaudia pisze:

  Weź juz to chłopie sciągnij z tej stronki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *