bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Skarga na Wójta uznana za bezzasadną!
18 lutego 2019 r. | 10:39
2

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Panki, radni rozpatrywali skargę na Wójt Urszulę Bujak. Skarga dotyczyła konkursu na stanowisko urzędnicze - podinspektora ds. wymiaru podatków. Radni uznali skargę za bezzasadną.

Poniżej uchwała w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Skarga na Wójta uznana za bezzasadną!”

  1. Krzychu pisze:

    Tak bardzo chcieli podważyć konkurs, mówili, że przekręt był. I co? Nie udało się. Skarga była i okazała się bezsasadna. Czyli Dziewczyna uczciwie wygrała konkurs to musieli ja zwolnić w inny sposób. Chcieli ja zwolnić od początku, tylko sposobu szukali. Szkoda dziewczyny.

    2
    8
  2. głos z dworcowej pisze:

    krzychu myślisz że jak długo będziesz na bezrobociu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *