zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Skromny program uroczystości z okazji 100-lecia OSP Panki
22 czerwca 2017 r. | 11:50
10

Tylko trzy godziny będą trwały uroczystości z okazji 100-lecia powstania jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Pankach. Uroczystość odbędzie się w sobotę 24 czerwca przed siedzibą OSP o godz. 15:00. Planowanie zakończenie jest na godz. 18:00.

Więcej informacji znajdziecie na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
10 odpowiedzi na “Skromny program uroczystości z okazji 100-lecia OSP Panki”

 1. Człowiek pisze:

  A ile ma trwać Jubileusz? Moim zdaniem 3 godziny to za długo o godzinę zdecydowanie. Zdjęcie remizy też jakieś stare.

  • Krzychu pisze:

   Nie jest źle. Jak na tak malego wielkiego redaktorka to i tak foto aktualne. Zatrzymał się w rozwoju tylko rok. A mógł dać zdjęcie sprzed trzydziestu lat 🙂
   Obudź się Gąsiorski. Mamy 2017 rok

 2. Panek pisze:

  Ale trzeba być cymbalem żeby takie zdjęcie wstawić? Pozdrowienia dla zacofanej bezstronnej redakcji.

 3. MARJAN pisze:

  DLA SZARAKOW 3 GODZ A DLA VIPOW DO RANA ZA GMINNA KASE SWITA Z PSL BEDZIE SIE BAWIC ZEBY TYLKO PRASKIEMU NIE ODBILO I ZNOW PUBLICZNI NIE ZAPREZENTOWAL SWEJ PRYWTNEJ SIKAWKI BO ZNOWU PRZEWODNICZACY KOMISJI ANTONCZAK BEDZIE TLUMACZYL ZE NIC SIE TAKIEGO NIE STALO..

 4. ARKADIUSZ pisze:

  KOMENDANT GMINNY JUZ SIE UCZY CZYTAC PRZEMOWIENIE ZEBY NIE DUKAL JAK NA JEDNEJ Z SESJI. TU BYL TYLKO JEDEN KOMANDZIOR KTORY UMIAL MUSZTRE PRZEPROWADZIC A JAK WYDAWAL KOMENDY TO SLYCHAC BYLO NA KILOMETR A KOZAK ………………. NO MOZE SIE MYLE ZOBACZYMY

 5. jacoo pisze:

  skromnie oficjalnie, a nieoficjalnie będzie chlansko do rana

 6. Ciekawy pisze:

  Niestety skromny bo funduszy brak.

  • Ad pisze:

   To skandal, że gmina nie umie uszanować swojej flagowej jednostki OSP. Zamiast hucznej i wzniosłej uroczystości – jak przystało na 100-lecie – mamy skromniutką ceremonię. Gdyby chodziło o prywatkę u sołtysa Kozaka, to władza zapewne nie szczędziłaby funduszy.

  • Z Panek pisze:

   Wszędzie chodzi o kasę!

  • Panek pisze:

   Jakby nie szanowała to nie zrobiła by w ogóle uroczystości. Obudź się. A co jesteś w straży i nie dopiles na krzywy i masz wyrzuty?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *