bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Spotkanie z wkurzonym Posłem Tomaszem Jaskółą
18 października 2017 r. | 11:27
16

Wczoraj w Pankach, mimo początkowych trudności, doszło do spotkania z Posłem RP - Tomaszem Jaskółą. Pierwotnie wydarzenie miało odbyć się w remizie OSP Panki. Jednak na kilkanaście minut przed spotkaniem, "klucznik" dostał telefon, zamknął drzwi i wyszedł w znanym tylko sobie kierunku.

Mimo obecności Wójta Bogdana Praskiego i sekretarz Elżbiety Wachowskiej, Jaskóła nie dostał się do remizy. Zupełnie tak, jakby ktoś to wcześniej zaplanował. Zdenerwowany Poseł poczuł się bardzo zlekceważony przez włodarzy, tym bardziej, że za wynajem OSP miał zapłacić 150 zł.

Jaskóła i grupa kilkudziesięciu osób przeniosła się do pobliskiej restauracji "U braci". Początkowo wszystko odbyło się bez przeszkód, ale po kilkunastu minutach od rozpoczęcia spotkania z Mieszkańcami, w restauracji zjawił się jej właściciel, który nie życzył sobie wieców politycznych w swojej knajpie. Wszystko udało się załagodzić, kwestia opłaty.

Samo spotkanie było prowadzone w nerwowej atmosferze. Po przemowie Posła, do głosu doszli Mieszkańcy, często bardzo atakując włodarzy gminy Panki. Po zabraniu głosu przez jednego z nich, o głos poprosili radni z Krzepic, którzy całkowicie zdominowali spotkanie. Mimo apeli, kłótni z Mieszkańcami Panek, nie pozwolili sobie odebrać głosu. Dopiero po licznych apelach Posła, pozostałe osoby mogły również opowiedzieć o swoich problemach.

Spotkanie było średnio udane, ale ważne jest to, że "wkurzyli" Posła. A ten obiecał jeszcze bardziej przyjrzeć się temu, co się dzieje w Pankach.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Relacja ze spotkania posła Tomasza Jaskóły w Pankach.

Posted by Nowiny Kłobuckie on martes, 17 de octubre de 2017


 16 odpowiedzi na “Spotkanie z wkurzonym Posłem Tomaszem Jaskółą”

 1. Praszczyk pisze:

  Jak Jaskóła weźmie się za Praskiego to będzie dużo służb w naszej gminie

 2. Ela pisze:

  Praski jest nie do ruszenia , Praski w Pankach to tak jak HGW w Warszawie . Oboje są ponad prawem .

 3. Leszek pisze:

  tzn że struktury PSL , SLD są w naszym regionie dość mocne . Brawo PSL ! , brońmy ostatnie bastiony patologii .

 4. Klucz nik pisze:

  Ale ludzi przyszło na to spotkanie…. Coś nie widzę tych kilkudziesięciu osób, gdzie stoją przy barze? Ok 20 osób razem z Mirkiem, Brzęczkiem, Gasiorskim, Robotnikiem z stacji paliw ,Robercikiem i Panią z pod cmentarza, którzy to zawsze są na tego typu spotkaniach, oraz z radnymi z Krzepic. Nie wiem czy to dobrze czy też nie, ale ludność Pankowska pokazała po raz kolejny gdzie ma całą malutka opozycję. Nie ujmując Panu posłowi bo on przyjechał na życzenie ludzi którzy lepiej powinni zorganizować to spotkanie.

  • Z Panek pisze:

   Ale chociaż nie chowają się jak pies za remizą jak pies za winklem , mowa o wójcie szanownym

  • Klucz nik pisze:

   Wyszło jak wyszło. Ogólnie porażka i tyle. Nie dość że garstka ludzi przyszła to jeszcze nie mieli za dużo do powiedzenia. Kto prowadził to spotkanie? ????????

  • Andrzej pisze:

   Do Klucz nik – Pan Janusz K z ul . 1 go Maja niech nie będzie taki mądry tylko weźmie sie do pracy a nie lata do gminy po zapomogi ciągle .

  • Klucz nik pisze:

   Dlaczego do mnie? Nie znam gościa i nie wiem o czym piszesz. Andrzej ????

 5. IRENA pisze:

  Brawo Bodzio !

 6. mieszkańcy pisze:

  Jak ” klucznik ” skompromitował Wójta w powiecie , nie otwierając lokalu OSP ! ,mając gdzieś lokalną władzę

 7. Renia pisze:

  to ludzie pokazali, że mają gdzieś opozycję!!!!!!! tak jak z referendum… znowu nie wyszło hehehe

  • Floo pisze:

   Pewnie że tak. Próbują cały czas i ch ….. im z tego wychodzi. Myśleli że przyjdą i się wypłaczą posłowi a on ich wysłucha ? Popłakać to mogą sobie te osoby tu w komentarzach. Ta garstka ludzi pisze między sobą i wzajemnie się adoruje. Kiedy stanęli przed poważnym człowiekiem nie potrafili nic zdziałać….. jak zwykle ????????????????????

  • Hang on the sheriff pisze:

   Ludzie, z czego wy się cieszycie? Akurat ten poseł tak nieistotny, jak i ten pankowski wójt. Ludzie mają gdzieś opozycję. I dobrze, wybierzcie sobie wójta Praskiego na kolejne cztery lata i niech z was robi idiotów. Wystarczy iść posłuchać na spotkaniach z nim, co ma do powiedzenia w dowolnej sprawie. To notoryczny kłamca, który robi z was baranów i obiecuje złote góry, których nigdy nikomu nie da.

 8. matylda pisze:

  ale ludzi, cale 20 sztuk ,gasiorski musisz jeszcze, oczywiscie poza innymi schorzeniami odwiedzić okuliste.

 9. mieszkańcy pisze:

  Jakby klucz nik otworzył remizę to było by nas parę osób więcej ( Wójt , Sekretarz i kilku radnych )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *