bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Spotkanie z Katarzyną Gierak
15 kwietnia 2024 r. | 13:21
  Art. sponsorowany
4

Szanowni Państwo!
Za nami wybory Rady Gminy i pierwsza tura wyborów Wójta Gminy Panki. Serdecznie dziękuję za wysokie poparcie, jakie uzyskałam. To ogromna radość ale i zobowiązanie wobec każdego z Państwa.

Niezwykle cenię wolność słowa i możliwość, nawet szeroko zakrojonej, krytyki osób pełniących funkcje publiczne. To nieodzowny element demokracji. Na tym portalu padło szereg pytań i kwestii wymagających wyjaśnienia.

Zapraszam wszystkich czytelników portalu gminapanki.pl na spotkanie wyborcze. Obiecuję, że każdy z Państwa będzie mógł zadać mi pytania, o kwestie poruszane tutaj w komentarzach, jak i każde inne.

Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 17 kwietnia 2024 roku o godzinie 18.30 w sali OSP Panki. Zapraszam serdecznie!

Do zobaczenia
Katarzyna Gierak

Materiał sfinansowano przez KWW Katarzyny Gierak4 odpowiedzi na “Spotkanie z Katarzyną Gierak”

 1. Marysia pisze:

  Będziemy

 2. Mieszkaniec pisze:

  Morze Pani coś zrobi dla dzieci i młodzieży.
  Bo jak na razie to kebab i bar jest a na Skatepark Pani Bujak dalej zgody nie dała

  • Mama pisze:

   wójt dzieciom sekretarkę w przedszkolu zatrudniła i plac zabaw zaniedbała a młodzieży utrudnia budowę skateparku. Tak kocha młodych. Seniorów ponoć bardziej kocha bo sponsoruje im imprezy w roku przedwyborczym. Tylko szkoda ze nie postarała się o pieniążki na budowę klubu seniora, a była w tym roku możliwość.

 3. Gość pisze:

  Tyle wam zostało,
  szukać błędów w komentarzach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *