zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
Starosta kłobucki – Henryk Kiepura wystartuje do Europarlamentu!
22 marca 2019 r. | 08:35
12

Poznaliśmy już kandydatów Koalicji Europejskiej z naszego województwa do planowanych na 26 maja 2019 Wyborów do Europarlamentu. Z naszego powiatu co nie jest żadnym zaskoczeniem, wystartuje z ósmego miejsca starosta kłobucki Henryk Kiepura, który zmierzy się z siedmioma wyżej uplasowanymi kandydatami.

Miejsce pierwsze obsadza były premier i były przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek. Kolejny, to Marek Balt, szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej – dobrze znany mieszkańcom Kłobucka z okresu wyborów samorządowych, gdy wspierał Roberta Jasiaka w walce o fotel burmistrza Kłobucka.

Jako trzecia będzie zupełnie u nas nieznana posłanka do Sejmu z Bielska-Białej Mirosława Nykiel. Na miejscu czwartym znalazł się Jan Olbrycht z PO. Miejsce piąte obsadza Nowoczesna z wicemarszałek Sejmu Barbarą Dolniak. Miejsce szóste zajął Marek Plura, siódme Grażyna Kulik. Miejsce ósme wspomniany już Henryk Kiepura z PSL. Z dziewiątego wystartuje Joanna Sekuła, a ostatnie miejsce obsadza poseł Paweł Kobyliński z Gliwic.

JAROSŁAW BRZĘCZEK
Klobucka.pl12 odpowiedzi na “Starosta kłobucki – Henryk Kiepura wystartuje do Europarlamentu!”

 1. Bono pisze:

  Zrób w końcu coś pożytecznego dla tego powiatu- odejdź, choćby do Brukseli.

  11
  1
 2. nowy stary pisze:

  powiat Kłobuck jest fatalnym gospodarzem, choćby drogi powiatowe w naszej gminie są zaniedbane, bez chodników w terenie zabudowanym: całymi latami nic nie idzie na lepsze a ludzie władzy w powiecie całymi latami ci sami, niezniszczalni, samozadowoleni, a wyborcy – no właśnie – jacy: zamuleni?, nieprzytomni?. Przed laty cwani w powiecie wyciągnęli od naszego ówczesnego wójta kupę gminnej forsy na remont drogi powiatowej, chociaż powinna być finansowana z budżetu powiatowego. Może ktoś wie który to wójt był taki dobry dla ludzi władzy w powiecie. W nagrodę – do Brukseli, tam niezły bałagan.

 3. nowy stary pisze:

  Pan redaktor JB pisze że poznaliśmy już śląską listę kandydatów Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego, a nie wspomniał że tydzień wcześniej poznaliśmy śląską listę Prawa i Sprawiedliwości do w/w ze znakomitą parlamentarzystką Jadwigą Wiśniewską na pierwszym miejscu. Uzupełniłem.

  5
  1
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   – nowy stary – o liście PiS nie napisałem ze względu na to, że nie ma na niej reprezentanta naszego powiatu. Oczywiście Jadwiga Wiśniewska reprezentuje cały region, jednak nie wywodzi się stąd, a klobucka.pl porusza się raczej w tematach stricte lokalnych, chyba że opisujemy wydarzenia np. z Częstochowy czy Warszawy, ale z udziałem mieszkańców powiatu kłobuckiego. Jedynym odstępstwem od tej zasady są tematy opisujące np. aspekty prawne dotyczące wszystkich czy tematy związane ze statystyką, gdzie bierzemy pod uwagę np. zasięg chorób – wówczas przyjmujemy również szersze spektrum danych.

   Stąd brak wiadomości o starcie Pani Wiśniewskiej w Eurowyborach.

   Pozdrawiam

 4. Leszek pisze:

  mam nadzieje że ta efemeryda zwana teraz Koalicją Obywatelską ( PO-PSL , Nowoczesna , SLD itd.) już nigdy nie dojdzie do władzy !

  10
  • IRENA pisze:

   PiS to jedyna partia od okrągłego stołu , która spełnia swoje obietnice wyborcze , ma program na dalszy rozwój Polski , aby nam Polakom dobrze się żyło , najważniejsze że od objęcia władzy znikło już ubóstwo wśród biednych rodzin , urzędy pracy świecą pustkami , a złodzieje którzy drenowali budżet państwa ( oczywiście za przyzwoleniem poprzedniej władzy ) spać spokojnie nie mogą .

   6
   1
  • Ela pisze:

   Dla tej EFEMERYDY liczy się tylko “KORYTO” idą po władzę bez żadnych programów, bez żadnej wizji dla Polski .

  • Bono pisze:

   Tobie Ireno może lepiej się żyje ale mi niekoniecznie. Ja nie dostaję żadnych pieniędzy 9d państwa a płacę coraz więcej na ich obietnice wyborcze. Jak to jest ze zapi……dałam jak dziki a mam coraz mniej bo coraz więcej muszę w sklepie zostawić?

   8
   1
  • IRENA pisze:

   Bono wszystkim się nie dogodzi , nie narzekaj weź się do pracy i nie stój pod sklepem , nie pisz głupot i nie wprowadzaj redaktora naczelnego w błąd , bo później według jego nieoficjalnych źródeł średniej klasy murarz zarabia 7 tys. zł miesięcznie !!!!!

   1
   5
  • mieszkańcy pisze:

   Do Bono : przestań mniej chlać to będziesz mniej zostawiał w sklepie ! daj przykład co tak podrożało , tylko nie podawaj tych fake newsów co chodziły 3-4 miesiące temu . Za PO-PSL masło 3 zł za PiS 10 zł , za PO-PSL cukier 1 zł za PiS 5 zł , za PO-PSL benzyna 2 zł za PiS 7 zł itd. bzdury, bzdury , a powielali je Ci co nigdy nie chodzą do sklepu.

   4
   2
  • Mimo pisze:

   Jak przestanie mniej chlac to będzie chlal wiecej:D
   A tak poza tym to ma gościa rację, drożeje drożeje

 5. Lookooo pisze:

  Oby nie doszła bo komuna wroci:)

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *