zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Strażacy z Panek bez dofinansowania na samochód!
24 maja 2017 r. | 09:25
4

Wójt Bogdan Praski uważa siebie za prominentnego polityka Polskiego Stronnictwa Ludowego. Szkoda, że tak nie uważają jego koledzy z partii. Po "sex aferze" notowania Wójta spadły do zera. Widać to nie tylko na spotkaniach PSL, ale przede wszystkim w dofinansowaniach dla gminy. Kolejne dofinansowanie ominęło Panki. Tym razem chodzi o pieniądze na nowy wóz strażacki dla OSP Panki. Sejmik Województwa Śląskiego dofinansował 30 gmin na kwotę 3 mln zł. Zabrakło wśród nich gminy Panki. Przypadek?

Uchwałę w tej sprawie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
4 odpowiedzi na “Strażacy z Panek bez dofinansowania na samochód!”

 1. Z Panek pisze:

  brawo Bogdan

 2. Branco pisze:

  Naprawdę uważasz że sex afera wpłynęła na dofinansowanie dla gminy? Jesteś śmieszny przecież w te bajki nawet dziecko by nie uwierzylo. Każde niepowodzenie gminy sprowadzasz do sex afery to już robi sie chore.

  • Janek pisze:

   A Ty tak nie uważasz że Bodzio swoim postępowaniem pogrążył PSL w regionie i teraz zbiera za to plony?????

  • Branco pisze:

   Nie uważam. PSL ma gdzieś co kto robi we własnej łazience. Do celów politycznych ta cała oklepana już sex afera jest używana tylko przez bezradna opozycję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *