zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
Od stycznia gmina bez sekretarza. Sylwia Piątkowska odchodzi
29 grudnia 2016 r. | 09:03
12

Sylwia Piątkowska - sekretarz Gminy Panki od 1 stycznia zamienia pankowski urząd na Urząd Gminy i Miasta Kłobuck. Przynajmniej tak twierdzą pankowscy urzędnicy oraz radni, z którymi rozmawiałem. Sama Piątkowska nie zaprzeczyła, ale nie chciała o tym rozmawiać.

Nie zaprzeczył również sam Burmistrz Kłobucka - Jerzy Zakrzewski na wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Kłobucku.

Sylwii Piątkowskiej należą się podziękowania za współpracę. Kto ją zastąpi? Na stanowisko sekretarza ma być ogłoszony konkurs, do tego czasu pełniącym obowiązki sekretarza może zostać jeden z radnych z sąsiednich gmin.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Od stycznia gmina bez sekretarza. Sylwia Piątkowska odchodzi”

 1. Z Panek pisze:

  W końcu , a kiedy praski i rozczochrana

 2. Jar pisze:

  Szkoda jej, bo ładna jest.

 3. Wróżka pisze:

  Pani Piątkowska była przykładem dla rozczochranej jak dbać o siebie ,żeby nie wyglądać jak ,,dziewczynka z zapałkami ,, .Mądra kobieta nie chce tkwić w tej gminie ,która dotknęła choroba przewlekła o nazwie ,,wójt ,,.

 4. Z Panek pisze:

  Witold łancy nowym sekretarzem , ale te ukladziki sprawnie działają. A konkurs gdzie ? Hyba przy butelce u praskiego .

 5. Ania pisze:

  Ciekawe ile w tym prawdy bo ja już Gasiorskiemu nie wierzę. Szuka sensacji bo brak tematów. W Kalmukach zaprasza na Sylwestra nikt z organizatorów o tym nie wie a tam co? Brak miejsc od miesiąca. BRAWO!!!!!!

 6. Z Panek pisze:

  To wybadaly nowinki . A Pan Witold został zwolniony w Kłobucku z agencji rolnictwa bo był zbyt dobry raczej .

 7. Z Panek pisze:

  Przyszła,zobaczyła ten syf i stwierdziła że nie będzie za szumowiny brać odpowiedzialności.

 8. JARO pisze:

  Tak to jest jak podpisuje się dokumenty nie czytając ich ( sesja 17 z dnia 20 września 2016 r.) Może przez ostatnie 8 lat rządów PO-PSL to normalka , ale od 25 października 2016 r mamy nowy rząd PiS i przed odpowiedzialnością się nie ucieknie. Nigdy nikomu nie ufaj !!!!!!

 9. obserwator pisze:

  Szczury pierwsze uciekają z tonącego okrętu. Życzymy powodzenia w Kłobuckim grajdołku. Tu się Pani marnowała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *