zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
fot. KS Panki
Świetny turniej młodzików!
04 marca 2019 r. | 08:51
0

2 marca na hali sportowej w Pankach rozegrano turniej o mistrzostwo powiatu młodzików (r. 2006 i młodsi) w halowej piłce nożnej, w ramach 14. Młodzieżowych Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego o Puchar Starosty Kłobuckiego. W zmaganiach wzięło udział aż 11 klubów.

Młoda drużyna z Panek zaprezentowała się z najlepszej strony. W fazie grupowej wygrała wszystkie 5 meczów z bilansem brakowym 18-2. W półfinale pokonała 3-0 Olimpię Truskolasy. W finale nasz zespół spotkał się z silną fizycznie Pogonią Kamyk. W regulaminowym czasie gry był remis 1-1. Dogrywka nie przyniosła goli, mimo kliku okazji do strzelenia bramki. Konkurs rzutów karnych i próbę nerwów wygrała drużyna z Kamyka. Podopieczni trenera Roberta Hyry zakończyli zmagania na 2. miejscu.

Bohaterem turnieju był Filip Piskorski, który strzelił 15 goli, zdobywając koronę króla strzelców. Trenerzy, organizatorzy i sędziowie ponadto uznali Filipa najlepszym piłkarzem zawodów. Do najlepszej „piątki” turnieju wybrano Jakuba Gieraka. /KS Panki/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *