bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Sylwia Bielecka nowym urzędnikiem w gminie
22 grudnia 2016 r. | 16:22
2

Sylwia Bielecka będzie nowym inspektorem ds. zamówień publicznych w Urzędzie Gminy w Pankach - poinformował Wójt Bogdan Praski na dzisiejszej sesji Rady Gminy Pani. Bielecka zastąpi na tym stanowisku Panią Magdalenę Grajcar, która odeszła z urzędu w niejasnych okolicznościach. Podobno chodziło o polecenie służbowe związane z zamówieniem publicznym, którego Pani Grajcar nie mogła wykonać.

Sylwii Bieleckiej gratulujemy.

PAWEŁ GĄSIORSKI

BIP UG Panki2 odpowiedzi na “Sylwia Bielecka nowym urzędnikiem w gminie”

  1. Z Panek pisze:

    Ciekawe jak długo wytrzyma

  2. Zbyszek pisze:

    Jak z po ręki wójta to długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *