bezchmurnie
18°
18°
wtorek
Reklama
Sześciu chętnych na przebudowę ul. Głębockiego w Pankach
18 września 2019 r. | 09:35
20

Sześć ofert wpłynęło w przetargu na przebudowę drogi gminnej Nr 693 044 S ulica Głębockiego oraz rozbudowa oświetlenia ul. Głębockiego w Pankach w Gminie Panki. Zdecydowanie najtańszą ofertę przedstawiła firma Adac-Lewar Sp. z o.o. z Przystajni - 416 779,84 zł.

Gmina na ten cel miała do wydania 768 182 zł.

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

PAWEŁ GĄSIORSKI20 odpowiedzi na “Sześciu chętnych na przebudowę ul. Głębockiego w Pankach”

 1. Arkadiusz pisze:

  To okres gwarancji teraz budmet daje 60 miesięcy. O chojny Cezarze. a dawał 12 cię za rządów Bogdana

 2. Arkadiusz pisze:

  Irena jeśli ty próbujesz wmówić ludziom że 6 lat to to samo co rok to jesteś bardziej tempa niż myślałem.

  • Krys pisze:

   Arkadiusz nie siej tutaj propagandy i idź uczciwie i sprawdź w pokoju zamówień publicznych w urzędzie terminy gwarancji nikt nie daje 12 miesięcy wynika to z prawa zamówień publicznych i tak jest od lat a Ty tego nie wiesz ? Za gwarancje tez są punkty ale co ci będę wyjaśniał jaśnie wszystko wiedzący pieniaczu

 3. Krys pisze:

  Wszyscy dają 60 przypominam wynika to z PZP

 4. Arkadiusz pisze:

  Posłuchaj krys przyjdź na sesje albo idź do gminy i ty się popytaj czy na drogi Aleksandrów-pacanow zerdzina i zwierzyniec trzeci było 60 miesięcy.moze nie umiem czytać? Na sesji po wielkiej batalii praski obiecał zmienić wydłużając gwarancję na jedną z nich ale słowa nie dotrzymał i zostało 12 miesiecy

  • Krys pisze:

   Nie chodzi się na sesje żeby się dowiedzieć jak jest w dokumentach tylko do zamówień a na sesji to swoje prawdy sieje SENIOR Cz

 5. Krys pisze:

  A PZD przez lata się zmienia i okres wymaganej gwarancji również ale to pewnie wiesz tylko lubisz siać Arku zamęt ?

 6. Arkadiusz pisze:

  Więc pójdę do zamówień i skan umieszczę na tej biednej stronie i z tego co mówisz to będzie dowód łamania prawa przez byłego wójta i firmę budmet.jako sesje podałem przykład dyskusji na ten temat a dokumenty w gminie czytałem?

  • Krys pisze:

   Czytaj ze zrozumieniem pisze ze PZD PRZEZ LATA ZMIENIA WYMOGI ZA KTÓRE DAJE PUNKTY ZA OKRES GWRANCJI Kilka lat do tylu gwarancje były mniejsze teraz wykonawcy wszyscy dawaja 60 miesięcy bo to jest maks punktów .CZY JA TU WYRAZIŁEM SIĘ ZE NIE BYŁY TAKIE OKRESY O JSKICH MÓWISZ ?NIE!!!probuje ci wytłumaczyć jsk normalnemu człowiekowi jak to wyglada a ty ze polecisz itd czy umiesz rozumieć co ktoś do Cuebie mówi czy pisze

 7. Krys pisze:

  Okres gwarancji nie jest łamaniem prawa daje się go zgodnie z wymogami wiem bo pracuje na codzień przy zamówieniach nie napędzaj się tak i każdy z nas kto przy tym pracuje bardzo pilnuje dokumentów bo my za to odpowiadamy bardziej niż wykonawca i rozlicza nas urzad

 8. Krys pisze:

  Podsumowując dajesz tyle ile jest dozwolone jesli kiedyś było 12 to jest to zgodne jesli wydłużono w następnych latach do 60 i wszyscy tak dają to tez jest prawidłowe gwarancja daje punkty nie łamie prawo

 9. Anka pisze:

  A cz wiesz Arku że Gmina za nowej władzy wydała na remonty cząstkowe dróg około 150 000,00 zł . Te remonty nic nie poprawiaja a wykonuje je firma co wygrywa przetargi z Przystajni. Za starej władzy wydano na remonty 20 tys. i powiedz jak to wyglada

  2
  5
  • Wuj pisze:

   A kto ci takich bzdur o remontach czastkowych naopowiadał?

  • Anka pisze:

   Do Wuj no jak to ?przeciez lokalna prasa pisała po zimie o remoncie dróg i na sesji Wójtowa mówiła jakos na poczatku roku

  • Widz pisze:

   widziałaś że zapłacili takie pieniądze? Pisali o remontach czastkowych, ale chyba nie o poniesionych kosztach

 10. Stefan pisze:

  No ale jak to,przecież Budmety tłumaczyły zawsze, jako że firma jest miejscowa to mogą maksymalnie obniżyć cenę a teraz co,czyżby już wyniosły się z Panek 🙂

 11. Krys pisze:

  Próbuje wytłumaczyć wam na czym polegają gwarancje a wy i tak pod różnymi nickami sprawę sprowadzacie do jednej firmy No coz dyskutować to można ale z ludźmi co chcą a nie jak mantrę powtarzają swoje racje .a czemu nie oceniacie teraz przetargów pracy itd zobaczcie tam

  1
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *