zachmurzenie duże
-1°
Szykuje się rekordowe zadłużenie gminy Panki w 2022 roku
28 września 2022 r. | 13:33

Ile wynosi obecnie zadłużenie gminy Panki? Na koniec 2021 roku było to 10 173 820,72 zł. Według przesłanych do mnie dokumentów, zadłużenie gminy Panki na koniec 2022 roku sięgnie 14 084 464,68 zł.

Na koniec roku, w którym wójtem została Urszula Bujak, zadłużenie gminy wynosiło 10 129 466,14 zł.

Szczegóły poniżej.

7 odpowiedzi na “Szykuje się rekordowe zadłużenie gminy Panki w 2022 roku”

1. Kk pisze:

Za mało premii przyznali,dlatego takie małe zadłużenie🤣

2. Gość pisze:

Nie każdego stać żeby wysyłać dzieci na studia zagraniczne jak naszych włodarzy.
    Nawet biznes nie rzuca się tak w naszej gminie.

3. mieszkańcy pisze:

Nie widzę tu żadnej sensacji , co mi wiadomo to większość samorządów ma zadłużenie . Wiemy dobrze że usługi i ceny towarów ostatnio poszły w górę , dlatego wszystkie inwestycje bieżące i długoterminowe wzrosły , stąd zmiany budżetowe i wyższe zadłużenie .

4. Antypisior pisze:

Trzeba brać przykład z rządów Pis Jarka Mateusza Andrzeja oni nie mają zadłużenia rozdają na lewo na prawo to co PO nie zdołało ukraść trzeba na Wiejsķą po pare lekcji się udać