zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
fot. Teatr im. Adama Mickiewicza
Teatr w Częstochowie dla mieszkańców gminy Panki!
19 lutego 2019 r. | 11:00
4

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Panki do skorzystania z oferty teatru. W niedzielę 3 marca przedstawiony będzie spektakl pt. "Historie łóżkowe". Kilka tygodni później - 24 marca kolejny spektakl "Ostra jazda".

Spektakle rozpoczną się o godz. 19:00. Cena biletu to tylko 20 zł. Jest to oferta promocyjna. Wystarczy przy zakupie znać specjalne hasło - "Teatr dla gminy Panki".

Zakupu biletów można dokonać w kasie biletowej teatru. W przypadku miejsc promocyjnych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc - tel. (34) 372 33 47 (27, 57), kasa teatru 372 33 06 i podanie nazwiska osoby zainteresowanej oraz hasła.4 odpowiedzi na “Teatr w Częstochowie dla mieszkańców gminy Panki!”

 1. Antonio pisze:

  a czy będą jacyś aktorzy z Panek

  10
  1
 2. Stachu pisze:

  a Elizabeth ?

  10
 3. Olka pisze:

  E no. Chyba Ula we własnej osobie. Na zdjęciu przecież pielęgniarka jest.
  Siostro basen!
  I bujak!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *