intensywne opady deszczu
20°
20°
piątek
Reklama
To koniec Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie. Zostanie tylko historia!
14 lutego 2020 r. | 09:48
8

Radni byli bezwzględni. Mimo licznych protestów, mimo obecności dzieci i rodziców na sesji, radni głosowali za zamiarem przekształcenia Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Aleksandrowie w filię Szkoły Podstawowej w Konieczkach. To pierwszy krok do likwidacji szkoły założonej w 1831 roku.

Za głosowało 9 radnych.

Teraz sprawa trafi do Kuratorium Oświaty.

Poniżej wideo z głosowania (od 2h01m).

PAWEŁ GĄSIORSKI

Gepostet von klobucka.pl am Donnerstag, 13. Februar 2020

 8 odpowiedzi na “To koniec Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie. Zostanie tylko historia!”

 1. Nowy pisze:

  Kiedy zostanie zlikwidowany urząd gminy Panki

  18
  8
 2. Zdzisek pisze:

  Krótko przed likwidacją tej gminy, wtedy dopiero będziesz mądry kolego Nowy. Zamiast logicznie myśleć ludzie myślą że gmina ma nieograniczone dochody, można zostawić wszystkie szkoły, nic nie restrukturyzować ale gmina szybko będzie bankrutem co prawie miało miejsce jeszcze nie tak dawno.

  7
  17
  • Mieszkaniec pisze:

   I tak bedzudbankrutem bo tempo w jakim zadłuża nowa wójt i nowa rada ta gminę prowadzi nieuchronnie mu przepaści

   16
   1
 3. franek pisze:

  Ale mądra sekretarz tak kieruję naszym Wójtem,
  A ta ślepo jej wieży, jak wiadomo to bardzo dobra koleżanka byłej sekretarz i w taki sposób stara władza rządzi gminą

  13
  6
  • Mieszkaniec pisze:

   Franek co ty gadasz. Sesje obejrzyj to będziesz wiedział kto był pomysłodawcą, sama Pani kapuscik. A doradców to Bujakowa ma teraz lepszych: Brzeczek,Czesław, Paruzel, Mika, Gierak, Balas. Się “orły” dały do władzy to tak to teraz wygląda.

   14
   11
  • Mieszkaniec pisze:

   No i Kiedrzyn ?????

   11
   9
  • Szybki-bil pisze:

   Do Mieszkaniec
   A tobie żal d…. ściska, że ty nie doradzasz ?.

   8
   11
  • Rysiek pisze:

   Była sekretarz to bardzo dobra koleżanka dyrektorki szkoły w Aleksandrowie więc napewno nie chciałaby zamknąć szkoły czyli nie doradza obecnej sekretarz a tym bardziej obecnej wójt. To chyba jednak ktoś inny doradza.

   7
   5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *