zachmurzenie duże
11°
11°
poniedziałek
Reklama
PKS Częstochowa
Co dalej z transportem publicznym w Pankach?
01 lutego 2018 r. | 11:52
0

We wtorek 30 stycznia, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kłobucku, na naradzie dotyczącej transportu publicznego spotkali się z Arturem Piekaczem - Prezesem Zarządu PKS SA Częstochowa, przedstawiciele wszystkich gmin naszego powiatu.

Powiat Kłobucki reprezentowali organizatorzy spotkania Henryk Kiepura Starosta Kłobucki i Krzysztof Nowak Członek Zarządu Powiatu. Uczestnicy spotkania rozmawiali o wyzwaniach w obszarze przewozów pasażerskich, zwłaszcza w dowozie uczniów do szkół oraz o problemach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa w 2018 roku. Prezes A.Piekacz zapowiedział rychłe przedstawienie nowych rozkładów jazdy, na bieżący rok. Zapewnienie sprawnego dowozu mieszkańców do pracy i uczniów do szkół, pozostaje priorytetową kwestią dla powiatowego samorządu. /Starostwo Powiatowe w Kłobucku/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *