zachmurzenie duże
-1°
-1°
czwartek
Reklama
fot. Magazyn Square
Troje kandydatów na Wójta
28 września 2018 r. | 08:56
133

Trzy komitety wyborczy zgłosiło swoich kandydatów w wyborach na Wójta Gminy Panki. O fotel Wójta powalczy dotychczasowy Wójt - Bogdan Praski, Przewodnicząca Rady Gminy Panki - Urszula Bujak oraz Krzysztof Antończak.

Wybory na Wójta odbędą się 21 października.

PAWEŁ GĄSIORSKI133 odpowiedzi na “Troje kandydatów na Wójta”

 1. IRENA pisze:

  BODZIO I TURA !!! Sondaż : Bodzio 80 % poparcia , Ula 15 % , Krzyś 5 % .

  5
  87
 2. Lookooo pisze:

  Żebyś się nie zdziwila:)

  78
  2
 3. Wyborca pisze:

  Tylko nie Praski P.Bujak wójt Panek

  85
  5
 4. Kierowca pisze:

  Irena daj już spokój, zajmij się swoją Lusią lepiej

  76
 5. Zainteresowany pisze:

  Lusia to jest z Ireny. Co ona tak tego Bodzia po dupie liże.

  75
  2
 6. Zainteresowany pisze:

  Lusia to jest z Ireny. Co ona tak tyłek temu Bodziowi liże.

  70
  2
 7. Irena.K. pisze:

  Panie kierowco , niech mi pan da spokój bo ja tu zadnych komentarzy nie piszę.Widocznie ktoś nie ma odwagi sie przedstawić, i podszywa się pod moje imię.Pan też do odwaznych nie należy,podpisując się pseudonimem.A od mojej Lusi trzy ch… w bok.

  1
  70
 8. Irena.K. pisze:

  Goncie się leszcze.będę głosowała na tego kogo chcę.Mój wybór, moje prawo.Zobaczymy 21 października kto wygra.A Pani Bujak wójtem? .bardzo śmieszne.

  4
  76
  • Lusia pisze:

   Mama dej spokój,przecież trzepipała to dopiero obciach.

   75
   1
  • mieszkańcy pisze:

   Lusiu zapamiętaj że dzięki trzepipale , nasze Panki miały darmową promocję .

   7
   68
  • Lusia pisze:

   I co zyskaliśmy dzięki tej promocji?? Tylko tyle że wstyd na cały świat, finansowo jesteśmy wykluczani z wielu dofinansowań. Więc mieszkańcy stracili na tej wątpliwej promocji. Teraz musimy się zastanowić czy chcemy mieć obciachowego wójta czy jednak wolimy rozwój Panek. Wybór wydaje się prosty.

   72
   2
  • Leszek pisze:

   Do Lusia : Lusiu piszesz że ” wstyd na cały świat “, właśnie tak zadziałała ta “promocja” tak samo jak działają sploty lub reklamy jedne są głupie , inne śmieszne , a inne poważne , a Panki miały darmową promocję nie jak np. . Warszawa , Wrocław , Kraków że za swoje sploty wydawały setki tys . zł. Ostatnio dzwonił znajomy z Kanady i pytał się o Częstochowę: ” czy to ta Częstochowa co leży koło PANEK !!!! ” , aż mnie “zamurowalo “

   4
   66
  • Q12345 pisze:

   Może to do niej Bodzio skórką ruszał i się spodobało ???

   55
 9. Megi pisze:

  Mam nadzieje że wygra Pani Bujak !

  75
  4
  • Smith pisze:

   P. Bujak powinna wygrać, a czy ludzie nie zdają sobie sprawy że to właśnie ona jest szefową rady, ktora też ma dużo do powiedzenia jeśli chodzi o sprawy gminne? Skoro gmina jest w złej kondycji to chyba to też zasluga rady gminy,prawda? Myślę że mieszkańcy to wezma pod uwage. Jakoś nie widze godnego ksndydata, a szkoda

   7
   62
  • Stefan pisze:

   Co mogła zrobić jak była przewaga radnych wójta?? Tak w nawiasie miernoty i niemowy ale głównie tacy byli potrzebni a patrząc po spisie nowych kandydatów z ramienia PSL to dalej tacy sami jak poprzednio.

   61
   4
  • Ela pisze:

   Z obecnej Rady Gminy ( rada niema i miernot ) , każdy kto by miał troszkę godności i honoru to nie powinien już startować !

   64
   2
  • Smith pisze:

   Też jestem tego zdania. Łacznie z Pania przewodniczącą . Tych troje kandydatow to nieporozumienie. Nie ma na kogo głosować. Stefan jak ktoś jest przewodniczacym to chyba ma coś do powiedzenia…? Swoja drogą jak Bujak wygra to przypomnę Wam jaką to dobrą zmiane zwiastowaliście .

   6
   56
  • Wit pisze:

   Smith.
   Wydaje mi się że nie rozumiesz roli przewodniczącego Rady. Przewodniczący kieruje pracami rady, zwołuje sesje na wniosek wójta, ale ma tylko jeden głos jak każdy radny, przy pozostałych “owcach” w stadzie Wilka nie miała szans, A śmiem przypuszczać, że wielokrotnie była okłamywana i manipulowana. Pozwólcie jej posprzątać ten bałagan żeby nie nazwać gorzej i niech każdy z nas wreszcie przestanie się wstydzić za miejsce gdzie mieszkamy i za naszych włodarzy

   49
   1
  • Smith pisze:

   Wiem jaką rolę pełni przewodniczaca, jednak kiedy P Bujak widziała wszystkue nieprawidłowości pozozostałych członków rady i wiedziała ze jak to wcześniej napisano to ludzie wojta to po co pozostawała na stanowisku? Mogła zrezygnować jak wiedziała że nic nie zrobi? A może chciała przetrzymać ta trudną sytuację i poczekać aż reszta radnych pierwsza zrezygnuje. Sorry wiem że ludzie chcą zmiany i ona jest potrzebna ale czy Wy nie zadajecie sobie takich pytań? Mimo wszystko wole Bujak niż tego Krzyśia ???

   7
   41
 10. Megi pisze:

  Zobacz Irena ile plusów na negatywne komentarze wójta .Myslę ze on już ma bardzo małe szanse .

  73
  4
 11. Leszek pisze:

  Czy to prawda że Bodzio zaproponował swoim kontrkandydatom debatę przedwyborczą ?

  1
  64
  • Stefan pisze:

   Może lepiej trzepanie na czas, wygra w cuglach 😉

   72
   1
  • yusuf pisze:

   Nieprawda.

   65
  • Leszek pisze:

   Do yusuf : czy to prawda że kontrkandydaci nie chcąc podjąć debaty merytorycznej , bojąc się że Bodzio przedstawi im mocne argumenty swojej 2-letniej kadencji , to co zrobił przez te lata dla Panek , co wyszło mu najlepiej w ostatniej kadencji , jakie środki ” pozyskał dla nas i jaką ma dalszą wizje na rozwój naszej gminy ,

   3
   69
  • Ela pisze:

   Do Leszek :To co BODZIO nam obieca , to żaden inny Wójt nam nie da !

   71
  • Stefan pisze:

   Leszek ten człowiek nie mając Eli obok siebie merytorycznie nie rozmawia. Zaraz pojawiają się tiki nerwowe (SYNDROM INDORA) i zaczyna wszystkich i wszystko obwiniać o swoje niepowodzenia. Morze dotacji miało popłynąć bo tak osobiście po złożeniu projektu obiecywał (jest nagranie ) i co z tego wyszło?? Ano nic bo z ludźmi którzy nie mają honoru tak się postępuje. Jeżeli twierdzisz że dla jego wizji warto go wybrać ponownie to mi Cię żal bo przez takich jak Ty i tobie podobnych tylko gmina ucierpi ponieważ przestanie się rozwijać i tylko nieliczni ( tak zwani przyjaciele) będą korzystać na pozostałych mieszkańcach którzy uczciwie odprowadzają podatki.

   71
   1
  • yusug pisze:

   Wójt merytorycznie niewiele dotychczas powiedział. Brzęczek stale łapie go na kłamstwie, wystarczy gazetę kupić. Już chyba z osiem milionów długu mamy, to może być tyle co inwestycji w ostatnim czasie. Kasy nie ma na nic, prócz zabawy. Dożynki rok temu jak czytam 50 tysięcy, Za to można chodnik id CPN do szkoły zrobić.

   63
   1
  • bardzo niezadowolony pisze:

   widziałem jak ten pan traktuje wszystkich , trzeba bylona sesje chodzic porazka
   nikogo nie bronie ale sama przewodniczaca nic nie zrobi , radni hm kpina

   61
   1
 12. Lookooo pisze:

  Może i się chłop nie zna za bardzo na tym co robi. Ale Pani Bujak tym bardziej nie będzie wiedziała…

  4
  68
 13. Megi pisze:

  W Przystajni jest Pan Mach weterynarz ile porobił i też się pewnie nie znał jak mówili Przystajń wreszcie staje na nogi.I nie ma z nim afer a tu wiecznie coś pisza co robi nie tak.Pani Bujak da rade ze wszystkim bo to jest mądra kobieta .I w końcu zapanuje spokój .

  63
  5
  • Smith pisze:

   W Pankach pierwsza kadencja też przebiegła bez afer. Można powiedzieć że wtedy Panki też odbiły się od dna. Reporterzy żyli w zgodzie z władzami itd. Dopiero w drugiej sie wszystko posypało. Jakbyś megi miała trochę rozumu to nie porównywała byś wojta przystajni do Panek bo nie wiesz co wydarzy sie w kolejnej kadencji, ale życze jak najlepiej.

   5
   48
 14. mieszkańcy pisze:

  Co z tą debatą , gdzie i kiedy się odbędzie ?

  52
  1
 15. Haha pisze:

  Albo w necie .

  50
 16. IRENA pisze:

  Bodzio najlepszy Wójt jakiego kiedykolwiek Panki miały , jestem na TAK , a wy ?

  3
  64
  • mieszkańcy pisze:

   A my mówimy że jesteś pierdolnięta 🙂

   61
   2
  • Megi pisze:

   Żałosne to co piszes Ireno.Czy ty wogóle wiesz coś o jego pracy ?bo widzę ze nie .

   59
   3
  • IRENA pisze:

   Do Megi : Praca Bodzia nieraz trwa 24 godz. na dobę , a nie 8 jak niektórych włodarzy , tu nie trzeba nic pisać, bo mieszkańcy widzą ile zrobił dla naszej gminy !

   2
   61
  • Q12345 pisze:

   Pokazać to pokazał…. ale nie ile zrobił tylko ile…natrzepal… ???

   59
   1
  • Megi pisze:

   A to gdzie jeszcze dorabia od 15.30 ?tak jest gmina czynna .

   53
   2
  • IRENA pisze:

   Do Megi : Pisałam że Bodzio nieraz pracuje 24 godz. na dobę na rzecz gminy ( chodziło mi że zawsze jest dostępny , można zadzwonić i nie wyłącza telefonu )

   4
   55
  • Megi pisze:

   Przez telefon to ja gadac też lubie ….

   49
   1
  • Momo pisze:

   A on wogole śpi ?dać mu medal za to ze tak pracuje .

   52
   1
  • Irek pisze:

   Irena. Jeśli ktoś uważa że wieczne wpatrywanie się w telefon lub w kamery monitoringu to praca 24 godziny na dobę to życzę szczęścia. A gdzie są efekty bo jakoś nie widać. Tylko wydawanie kasy na imprezy i wyjazdy. A no i na nagrody i dodatki dla posłusznych. Ludzie obudźcie się , nie mówcie że pozostali się nie nadają bo Bodzio też nie miał oszałamiających zdolności a jakoś przebiedował 8 lat. Z delikatną ? pomocą Elżbiety oczywiście bo bez niej jak bez ręki. Dajcie szanse nowej osobie. Niech wreszcie będzie normalnie bez afer i marnotrawienia naszych podatków.

   53
   1
 17. Megi pisze:

  Wójtem Ula Bujak !

  59
  1
 18. tobi pisze:

  Co ty piszesz kobieto i mydlisz ludziom oczy z zarzadem klubu ks panki sie dwa razy umawial zgodzil sie spotkac porozmawiac a pozniej ich olal i nie odbieral nawet tel ale jakby dzwonil ktorys z kolegow biznesmenow to by odebral na dozynkach 2 lata temu olal nas wszystkich wymyslajac bajeczke ze bal sie zamachu to zwykly tchorz i nierob nauczony na maskpolu siedziec i ogladac pornosy na TK i brac gruba kase taczka z gnojem na niego bedzie pod gmina czekac w poniedzialek po wyborach pod gmina to bedzie pierwsza taka wywozka wojta z urzedu .Biorac pod uwage obligacje panki maja juz prawie 14 mln dlugu czy ludzie nie pamietaja jak klamal mowiac oddluzam gmine po poprzedniku. Skarbniczka a teraz sekretarz jest wspolwinna swiadomie niszczac finanse gminy niszczenie ewidencji i niewygodnych zapiskow i dowodow to jedyne co im dobrze wychodzi.Tego sie nauczyli na szkoleniach kapiac sie w jakuzzi za gminna i unijna kase

  54
  3
 19. Megi pisze:

  Nie jestem ciemnym człowiekiem.Nieporówuje wójta do wójta z Przystajni tylko to że tam nie ma afer tak jak u nas i gazety malo piszą o nim.Nasz też dużo porobil Panki inaczej wygladają i są piękne.Wójt Przystajni tez dopiero teraz porobił a też się nie znał bo byl weterynarzem a P.Bujak tez da radę o to mi chodziło.

  49
  1
 20. IRENA pisze:

  Panki nie mogą stracić takiego menagera jakim jest Bodzio , a zarzuty wokół niego są bezpodstawne, np. co do dożynek , niszczarki , nagród pracowniczych . Skoro Gmina jest dobrze zarządzana (pozyskanie nowych inwestorów), to stać nas na dożynki z “pompą” , nagrody dla pracowników po 5-7 tys. za dobrze wykonywaną pracę ( nagrody były porównywane do najbogatszej gminy w Polsce ) , a co do niszczarki do nie stać nas żeby kupić jakąś za 300 zł , a potem jeździć po serwisach , trzeba kupić raz a dobrze . Czyli w Pankach nie jest tak źle jak niektórzy wypisują , bo jakby było tak źle to nie stać nas by było na to wszystko . Niektóre Gminy muszą się jeszcze dużo uczyć od naszego włodarza !

  3
  56
  • Lidka pisze:

   Irena z tym co napisałaś to się z Tobą zgodzę , skoro na nagrody są przeznaczane takie kwoty , to Gmina musi naprawdę dobrze stać , a nie jak tu niektórzy wypisują bzdury , bo z pustego to i Salomon nie naleje !

   3
   49
  • Irek pisze:

   I po to biorą obligacje? Bo mają na wszystko kasę? Przejrzyjcie no oczy ludzie. Wydatki na wynagrodzenia wzrosły o 100% przez 4 lata. Zastanówcie się. Zamiast wydać na inwestycje woleli dać sobie nagrody i podwyżki a teraz nie ma i trzeba się zadłużać

   49
   1
 21. Tobi pisze:

  Napiszę jeszcze raz gmina na dziś ma 14 mln długu dwa lata temu miała piec więc nie piszcie że gmina dobrze stoi finansowo

  53
  1
  • Lidka pisze:

   Do Tobi ; Jakby tak źle było w Gminie to na pewno nie było by tak wysokich nagród dla pracowników , a te nagrody z czegoś wynikały ! Dobra praca-dobra płaca .

   1
   51
  • mieszkańcy pisze:

   Lidka ty tępa krowo,bo inaczej się nie da napisać. Popytaj chociaż jak są wypłacane zasiłki 500+,świadczenia socjalne itp. wszystko z opóźnieniami więc pomyśl trochę tym ptasim móżdżkiem czy tak się robi w gminie w której taki dobrobyt??? Ilu wykonawców ( obcych bo kolesie jak wynika z faktur dostawali kasę przed czasem ) robót publicznych dostali dopiero po wezwaniach przedsądowych???Następna sprawa co wynikła z fakturami jak to “swoi” dostają porządną kasę za organizację zeszłorocznych dożynek.Jeszcze tego pseudo “menagera” chcesz wybierać na następną kadencję żeby wyprowadził resztę naszej gminnej kasy?? Także Twojej o ile sumiennie odprowadzasz podatki?? Jeżeli nadal chcesz go wybierać to proszę bardzo ale nie zabieraj tutaj głosu i nie psuj krwi uczciwym ludziom.

   50
   1
  • Irek pisze:

   Boże ty widzisz i nie grzmisz. Dobra praca??? Powiedz Lidka czym się ona objawia??? Z relacji licznych interesantów wynika że w urzędzie nic się nie da załatwić. Często nie ma wszystkich decyzyjnych osób. Nie ma kto podpisywać dokumentów. A pracownicy nic nie wiedzą. A najwyższe nagrody dla tej której wiecznie nie ma.

   45
   1
 22. alex pisze:

  Czy Pani Bujak startuje też z PiS-u do powiatu? czy mi się wydaje?

  44
 23. Soltys pisze:

  Nie można startować na wójta i do powiatu jednocześnie a z tego wiem z pkw to Pani Bujak jest bezpartyjna i nie startuje z poparciem żadnej z partii gdziekolwiek

  45
  1
 24. IRENA pisze:

  Panki przez kolejne 5 lat nie mogą być w stagnacji dlatego Bodzio musi wygrać , aby dalej się rozwijały .

  1
  51
 25. Ewa pisze:

  Ja słyszałam od nie jedej matki że pieniądze na zasilki sa pożyczane na spate jakiejs raty zawsze byly 10 a teraz 25 sa wyplacane (.tak mowią ludzie )a nie wiem ile w tym prawdy.a na nagrody też można pożyczyć lub czegoś nie zrobić i nie wydaje mi się aby gmine bylo na to stac bez kredytów tak jak pisze Irenka.

  41
  2
 26. Stefan pisze:

  IRENA tępaku zwolniło się w gminie stanowisko skarbniczki więc startuj i będziesz z bodziem dalej rozwijała gminę. Tak jest z finansami w naszym urzędzie ale tępaki będą tu pisać jaki nasz wójt to wspaniały manager.

  41
  1
 27. IRENA pisze:

  Ale robicie halo , może i odeszła , może po prostu nie dała sobie rady , przy tylu inwestycjach .

  1
  41
  • Stefan pisze:

   hahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahaha bez komentarza.

   42
   1
  • Kot pisze:

   Oj Irena napewno nie dala rady tyle inwetycji autostrady mosty budwle lotniska dworzec dla pendolino itd powstawaja w dużym tempie same inwetycje dzien i noc pracowała.A może zobaczyla szereg nieprawidlowosci i bala sie odpowiedzialnośći nie pomyślałaś o tym ?wszystko widzisz wspaniale i pieknie .

   40
   1
 28. Ela pisze:

  Kocie masz rację , teraz Bodzio powinien przywrócić Sekretarz na stanowisko Skarbnika i niech ona “posprząta ” bałagan jaki zostawiła po sobie .

  43
  1
 29. Beti pisze:

  Ela na skarbnika tego burdelu. !!!!!!!!!!!! Jej rządy nie Bodzia spowodowały tą zapaść. Niech teraz za……la i naprawi to do spieprzyła. Ale nie ona. Ona się pracą nie splami. Ona woli się odbijać i latać na urlopy kilka razy w roku i na szkolenia w Spa.

  42
  1
 30. Jadwiga pisze:

  Wielki szacunek dla tych radnych z obecnej kadencji , którzy zrezygnowali o następną kadencję , oni okazali się ludźmi honoru wiedząc że ta Rada była najgorsza jaką Gmina kiedykolwiek miała , co nie mogę powiedzieć o pozostałych , którzy znowu startują , nie widząc że nic nie zrobili dla swojego elektoratu . Myślę że mieszkańcy przy Wyborach ich rozliczą co dobrego zrobili dla swojego okręgu !

  39
  1
  • mieszkańcy pisze:

   Ci Radni którzy ” proszą ‘ o reelekcję pomylili misję na rzecz Gminy z ” mamoną ” . Jak nisko można upaść ?

   16
   15
  • Ela pisze:

   Rozliczmy tę 6 Radnych co zrobili dla swoich wyborców : Okręg nr. 1 – NIC !!!! , Okręg nr. 2 – NIC !!! , Okręg nr. 4- przebudowa drogi na ul. 3 Maja i Słoneczna (2018 r.) oraz kanalizacja na ul. Słonecznej (2018 r) . , Okręg nr. 6 – budowa chodnika szkoła- hala (2017 r.) oraz kanalizacja na ul. Wspólnej (2018 r.) , Okręg nr. 9 – altana (2015 r.) , Okręg nr. 13- plac zabaw i fitness ( 2015 r.) , przebudowa drogi w Aleksandrowie ( 2016 r.).

   31
   1
  • IRENA pisze:

   Do Ela :Chyba coś nie tak ? Okręg nr 1 ( bloki ) , a tam nowa droga , chodniki , plac zabaw w tej kadencji !

   1
   32
  • yusuf pisze:

   Bloki i otoczenie wykonali mieszkańcy bloków za środki własne i z kredytu. Wykonała całość firma ADAC-LEWAR. Gmina nie miała z tym nic wspólnego.

   Jedno co zrobiła gmina, to w 2015 zapłaciła Bud-Metowi za podjazd do przedszkola i obrzeża. Dopiero po interwencji Cześka Mirka na sesji w połowie następnego roku zrobili to, za co im gmina zapłaciła pół roku wcześniej.

   Mieszkam w blokach i pamiętam. Potwierdzicie moje słowa?

   34
  • IRENA pisze:

   Do yusuw : ahaaaa , teraz już wiem . dzięki , czyli tak jak piała Ela Okręg nr. 1 – nic !!!!!

   30
  • mieszkaniec pisze:

   Okręg 4=niemowa z powstańców,niezrobiła nic. To że inwestycja jest w tym okręgu to nie jest jej zasługą tylko nas mieszkańców. Jeżeli sobie to przypisuje to niech jeszcze sobie dopisze nowy most na rzece,gazoport kolejowy,rozbudowa dworca kolejowego i w następnej kadencji dostęp do morza.

   37
 31. Leszek pisze:

  po zmianach włodarzy w Urzędach trochę “wypłynie” , Urzędy Skarbowe i Prokuratura będą miały ręce pełne roboty , zaczną się kontrole krzyżowe dokumentów .

  33
 32. Ewa pisze:

  Jeżeli już to wójt Bogdan a nie Bodzio Bodzio Bodzio może dla ciebie Bodzio. Bo jestescie rodziną .i wszystko jasne .ten twój Bodzio to ze Smoleniem mi sie kojarzy .Daj na msze i sie módl za niego .

  29
  6
 33. 4 u pisze:

  Król Bogdan pierwszy. Z brałem w ręku?

  33
  2
 34. Beti pisze:

  Już o tym była mowa. BLOKI SAME ZROBIŁY CHODNIK PLAC ZABAW ITD. BODZIO NIE MA Z TYM NIC WSPÓLNEGO!!!!!!!!!!

  34
  1
 35. Leszek pisze:

  Zachęcam do wyborów , przewietrzmy Urząd , wpuśćmy świeże powietrze , a przede wszystkim trzeba zmienić (bez)RADNYCH , bo ta Rada (niema) niezrozumiała po co dostała mandaty zaufania od mieszkańców.

  36
 36. bardzo niezadowolony pisze:

  bodzio placi swim ludziom faktory x 2
  skarbnik zrezygnowala bo widziala te przekręty i machloje i to 4 osaba już
  w zeznaniach podatkowych nie ujawnia ze dostaje kase z poprzedniej pracy nadal
  oszust klamca
  TO JUZ KONIEC TEGO PANA

  33
 37. Romek pisze:

  kto dostaje kase z poprzedniej pracy wojt? z maskpolu? jak to mozliwe? przeciez to karalne chyba jesli onklamstwo w zeznaniach chodzi!!! tak prywatnie to zal mi i strasznie szkoda zony Pana wojta… ten filmik, traktowanie przez niego ludzi, kłamstwa, buta itd…. nie idzie mi to w parze z Pania wojtowa!!!

  32
 38. Pipi pisze:

  Oby już nadszedł koniec rządów Bogdana !!!!!!

  34
  1
 39. IRENA pisze:

  Bodzio musi wygrać , aby dalej Gmina szła w dobrym kierunku , inaczej zaprzepaścimy dalszy rozwój naszej małej ojczyzny , jestem na TAK , a wy ?

  3
  34
 40. Pajac i pisze:

  Irka ty to chyba masz cos z głową brak słów do ciebie wrocimy do tematu 22 pazdziernika wtedy zakwicys i niedorozwój sie skończy

  26
 41. A my nie pisze:

  Cóż to za kampania ireno a wy też za nasza ojczyzną ?lubisz wkurrac ludzi tym glupim wpisem

  22
 42. IRENA pisze:

  Dziś przeprowadzony sondaż Bodzio 85 % poparcia !!!!!!! hej

  2
  26
  • Koñ pisze:

   Ty i te twoje sondaże .skąd ty to bierzesz ???.powinnaś pracować w gminie .

   22
  • Leszek pisze:

   Do Koń : Irka ma rację , ludzie tak podchodzą do tego , że ci ” nowi ” kontrkandydaci jak wygrają to będą się wdrażać ze 3 – 4 lata , dlatego będą głosować na Bodzia ! popytaj a zobaczysz że pisze prawdę. Jedyna zmiana włodarza może być tylko jak Bodzio sam zrezygnuje , a na razie to będzie tylko I tura , chyba że przed samymi wyborami jeszcze coś ” wypłynie ” i mieszkańcy zmienią poglądy.

   1
   24
 43. ewa pisze:

  Bujak bierze wszystko !

  31
 44. Koñ pisze:

  Bodzio też byl kiedyś nowy i nie chcieli zmieniać .i tez sie musiał wdrożyc już też słyszałem od ludzi ze” lepszy swój wróg niż nowy przyjaciel “nie rozumiem ludu chcieli by wszystko a nie umieją okreslic sytuacji lub coś zmienić wybrać no trudno jeżeli on zostsnie to 4 lata czy nastepnej kadencji już nie może startować czy jak ?

  19
  • Lidka pisze:

   BODZIO będzie nam jeszcze panował przez 10 lat ( dwu kadencyjność dopiero od tego roku , jedna kadencja trwa 5 lat ) .

   22
  • obserwator pisze:

   Jakoś we Wręczycy czy w Popowie nikt się nie martwi że będzie nowy wójt. A będzie i będzie musiał się nauczyć wszystkiego. Więcej wiary. Zawsze jest czegoś koniec i początek i niech to będzie koniec Praskiego na litość boską.

   24
  • Megi pisze:

   Popieram wiecej wiary .żeby coś zmienić trzeba patrzeć do przodu i dać szanse nowym osobą .

   15
 45. Koń pisze:

  Jak to możliwe ?kadencja trwa 4 lata a ta co byla nie liczy się i np nastepna i mamy dwie kadencje ?i wiecej nie może być już ?

  17
 46. Megi pisze:

  Boicie sie nowego wójta ?Starego sie trzeba bać bo już go znamy i wiemy jakie numery mogą być .A nowy to nowy i większe zmiany na lepsze dla wszystkich mieszkańców .No cóż życzę nowej Pani wójt.

  22
 47. rysiek pisze:

  Praski wczoraj z jarkiem wojcikiem jezdzil o 23 i bezczelnie zaklejali plakaty wyborcze praskiego na istniejacych juz bujakowej posuwali sie nawet do zrywania i wyrzucania do kosza lub poprostu na ziemie ot szuja oszust i czlowiek bez honoru.

  24
  2
 48. obserwator pisze:

  Potem powie że to nie on i wszystko zwali na Wójcika. Jego stylem wrzucania winy na wszystkich inych

  22
 49. Ela pisze:

  Życzę 2 tury bez tego malutkiego człowieka o wielkiej posłudze.

  18
 50. ewa pisze:

  Bujak musi wygrać !!!

  22
  1
 51. Irena pisze:

  Bodzio ma poparcie PSL – u. Heniek go bardzo popiera i co wy na to?

  2
  13
  • Leszek pisze:

   Odkąd BODZIO stał się Wójtem-Celebrytą ( lato 2016 r) , to Hyniek zabiega o jego względy , bo jak zawsze ludzie PSL-u uaktywniają się przy wyborach. Ale 21 października idąc do wyborów skruszymy ten “beton” , układy , nepotyzm i patologię jaka z tego wszystkiego wynika . Przewietrzmy urzędy !

   14
 52. Sołtys pisze:

  Hyniek ze Złochowic ?

  11
  • Krajan pisze:

   Wymiećmy ten pslowski układ z powiatu. Te filmiki z otwarcia targowiska, domu seniora itd……. żenua. Hyniek i jego świta. No i nasz wspaniały Bodzio i Jerzy Kiepura i te torby ekologiczne. No nie. Kto się na to nabierze. Boerzesz .

   11
  • Leszek pisze:

   Do Krajan : masz racje te przemówienia Kosiniaka-Kamysza to żenada , w jednym z nich opowiada o Maskpolu , “misiewiczach” zamiast pochwalić się swoimi ostatnimi rządami PO-PSL , o swoich kompetentnych ludziach zarządzających LOT-em , KGHM i innych Spółkach Skarbu Państwa . Szkoda też że wymienia tylko Kiepurę , a nic nie wspomina o naszej ikonie ziemi kłobuckiej , działaczu PSL-u Władysławie Serafinie posłem I i II kadencji z ramienia PSL-u odznaczonym Orderem Odrodzenia Polski , złotym i brązowym Krzyżem Zasługi .I jeszcze ten lans na Targowisku Kosiniaka przy Bodziu .

   13
   1
 53. Remek pisze:

  Kiepura to jest aparatczyk zapomniał o wadroxie

  10
 54. arek pisze:

  Ludzie,Nie przypadkiem PiS wysłał sygnał, że pieniądze będą słane tam, gdzie PiS będzie rządził. Jeżeli w naszym zapyziałym powitacie dalej będzie rządził PSL-, a PiS albo PO weźmie sejmik Śląski to marnie to widzę.
  Będziemy tak zapyziali jak czerwona Częstochowa na tle Bielska

  7
  1
 55. mieszkanka Panek pisze:

  zgadzam się z p. Ireną – nie ma Praski godnego kontrkandydata w tych wyborach. Jeśli mieszkańcy wybiorą kogoś innego szybko przekonają się, że niewiele to dla nich zmieni- ktoś nowy obstawi się swoimi, pewnie też lepszymi i gorszymi ludźmi. Nienawiści do obecnego wójta nie rozumiem, bo chyba nie przez ten filmik (swoją drogą pomyślcie jakim musi być bezwzględnym człowiekiem ktoś kto mu taką świnie podłożył). Zarzucacie wójtowi i sekretarz co tylko i piszecie o kontrolach, które wykryją oszustwa – tyle przeróżnych kontroli przeszły już te dokumenty i nie było nieprawidłowości więc może już przestańcie rzucać te same slogany bez uzasadnienia. Gmina rozwija się normalnie tylko niestety wśród jej mieszkańców i pracowników UG są tacy co nie pomagają temu rozwojowi tylko jątrzą i na pewno nie robią tego dla dobra Gminy tylko mają jakiś swój interes albo zwyczajnie mszczą się za jakieś niepowodzenie.

  1
  14
  • Leszek pisze:

   Zrozum że to nie jest złośliwość redaktora , jakby UG był transparentny , to nie było by o czym pisać. Co do Wójta skoro jest tak wychwalany to mam pytanie jak jesteś taka zorientowana czy napisał ” SAM ” jakąś Uchwałę , jakiś projekt o dofinansowanie ? , czy zasługą rozwoju naszej gminy jest ciężka praca jaką wykonują na rzecz gminy podlegli mu urzędnicy. Jest tylko przykro że splendory zbiera na siebie , a błędami obarcza innych . Każdy jest człowiekiem , każdy popełnia jakieś błędy , ale trzeba mieć też swój honor .

   11
  • Arek pisze:

   Urszula Bujak – radna gminy od 2010 roku. Przewodnicząca rady od 2014 r. Jako jedna z nielicznych w radzie dążyła do wyjaśnienia różnych nieprawidłowości związanych z działalnością urzędu gminy. Po wybuchu „afery rozporkowej” z udział wójta zachowała się honorowo, nie zamiotła sprawy dywan, obnażając przy tym kłamstwa wójta. Osoba chętna do współpracy ze stowarzyszeniami. Próbuje rozwiązywać problemy mieszkańców.

   Krzysztof Antończak – w przeszłości m.in. prezes OSP w Pankach. W 2003 r. był w gronie osób zaangażowanych w reaktywacje klubu sportowego, w którym został wiceprezesem. Nie muszę przypominać, że są to funkcje, za które nie pobiera się wynagrodzenia. Zawsze chętnie wspiera lokalne inicjatywy. Ma bardzo dobry kontakt z wójtami sąsiednich gmin, dzięki czemu mamy szansę na dobrą współpracę. W przeszłości menedżer regionalny w znanej firmie.

   Bogdan Praski – zanim został wójtem nie pamiętam, żeby angażował się w życie gminy. Znany głównie z „afery rozporkowej”. Wielokrotnie przyłapany na mniejszych i większych kłamstwach. Na sesjach rady gminy nie udziela mieszkańcom wyczerpujących informacji na temat działalności, a z niektórych sobie wprost kpi. Za jego kadencji dług gminy znacząco wzrósł. Finanse gminy są w takim stanie, że w ciągu dwóch lat z posady odeszło chyba już pięć skarbniczek. Nie dotrzymuje obietnic składanych mieszkańcom. Skonfliktował nas z gminą Przystajń, a to dzięki urzędniczkom tej gminy mieszkańcy Panek mają solary.

   8
   2
  • Leszek pisze:

   Bądźmy obiektywni , każdy widzi ile Bodzio zrobił dla naszej gminy , a co to tego filmu to była darmowa promocja nie tylko w kraju , ale i zagranicą , dzięki temu Panki stały się “sławne” , a Wójt stał się celebrytom , dzięki temu prominentni działacze PSL-u przed wyborami lansują się przy udziale Bodzia.

   1
   4
 56. Oli pisze:

  A z tym filmem co wyszło ? gdzie dowody ze to nie Bogdan był ?coś mi sie wydaje że ucichło a tego kogoś nie złapali kto to był czyli wiecie co to oznacza .

 57. Do Oli pisze:

  No wystarczy sobie obejrzeć film i wyrobić zdanie. Sprawa jest raczej jasna…
  http://gminapanki.pl/wiadomosci/lokalne/film-udzialem-wojta-bogdana-praskiego/

 58. Oli pisze:

  Dzięki za link.może czas go na fb puscić

  2
  1
 59. bardzo niezadowolony pisze:

  ludzie czego się boicie nowego wojta . każdy kiedyś musi odejść żeby było lepiej dla nas a przedewszystkim dla gminy .
  DOSC OBIECANEK TRZEBA DZIALAC I ZMIENIC TO DZIADOSTWO
  proboszcz , dyrektor , prezes , tez musza odejść jak się nie sprawdza na stanowisku
  i niema czego zalowac . ja jestem w 120% za zmianami
  teraz WSZYSCY NA GLOSOWANIE I NAPEWNO BEDZIE NA LEPIEJ BEZ TEGO PANA
  LUDZIE GLOWA DO GORY IDZIE LEPSZE

  6
  1
 60. obserwator pisze:

  Zgadzam się. Ten pan z panią są główną przyczyną odejścia mądrych i zdolnych ludzi z urzędu co jak widać spowodowało totalną zapaść. To dzięki ich pracy i zaangażowaniu mógł się chwalić sukcesami. A teraz chwali się cudzymi. Jak nie sąsiadów to starosty itd. Życzę trafnych wyborów. A nowemu wójtowi (mam nadzieję) siły i dobrych ludzi wokół.

  7
  1
 61. Arkadiusz pisze:

  Do mieszkanki panek kontrolę oczyszczalni ścieków przez wiosna też nie wykrywaly a ci się okazało że oczyszczalnia to fikcja a kolesie wójta i on sam są za to odpowiedzialni

  3
  1
 62. Rupert pisze:

  II tura bezwzglednie dla Pani Bujak na sekretarza Pani Gierak i zaczac od zdemaskowania ukladow przekretow klamstw i doprowadzic do konca afere ze sciekami bo to tez bez łapówek sie nie odbywało

 63. Arkadiusz pisze:

  Koniecznie sprawdzić co za sraczka przedwyborcza dopadła wachowska od kogo ma zwolnienia bo chwaliła się że se nawet pół roku będzie chorować jak będzie chciec

 64. Megi pisze:

  Gdzie jesteś IRENO!!!!

 65. Renata pisze:

  Każdy wójt ma wzloty i upadki jak każda władza dobre i gorsze decyzje podejmuje… Warto spojrzeć choćby na wywiady z kandydatami w Nowinach… Wójt to osoba, która będzie gminę reprezentować na różnych szczeblach, na różnych spotkaniach z bardzo zróżnicowanymi środowiskami, które trzeba będzie przekonać do swoich racji, nieraz coś ugrać, no czysty biznes… szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie na takim stanowisku Pani Bujak…. na wywiadzie ledwo z kartki czytała, wójt musi mieć werwę, smykałkę do interesów… U naszej kandydatki tego nie widać, sam sposób wypowiedzi nudzi i jakoś ciężko uwierzyć w to, że kogoś do czegoś może przekonać. To tylko moje zdanie. Obecny wójt też zaczynał od zera, ale czasy się zmieniają, wybór Pani Urszuli nie uważam za trafny…. Szkoda, że nikt nowy nie startował oprócz Pani Bujak może decyzją byłaby łatwiesza. Swój głos oddaje na Pana Bogdana, nowa rada myślę, że będzie czuwać nad tym co robi a pierwszą decyzją Pana wójta powinna być zmiana Sekretarz i wtedy wydaje mi się, że wszystko będzie ok.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *