bezchmurnie
22°
22°
sobota
Reklama
Trwa konflikt Wójta i Przewodniczącej Rady Gminy
03 listopada 2016 r. | 09:33
6

Na jednej z październikowych sesji Rady Gminy Panki, Przewodnicząca Rady - Urszula Bujak zapytała sekretarza gminy - Sylwię Piątkowską na temat urlopów wypoczynkowych Wójta Bogdana Praskiego w latach 2014 - 2016.

Poszedłem o krok dalej i zapytałem gminę na temat ekwiwalentu urlopowego Wójta w latach 2010 - 2016. Okazuje się, że Wójt nie pobrał z tego tytułu nawet złotówki.

Albo Przewodnicząca miała złe źródło informacji, albo ktoś tu kłamie.

Odpowiedź z gminy w tej sprawie znajdziecie poniżej. Podobnie jak zapytanie Przewodniczącej Bujak (od 02:05:30).

PAWEŁ GĄSIORSKI

urlop-ekwiwalent6 odpowiedzi na “Trwa konflikt Wójta i Przewodniczącej Rady Gminy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  “Na jednej z październikowych sesji Rady Gminy Konopiska, Przewodnicząca Rady – Urszula Bujak zapytała sekretarza gminy – Sylwię Piątkowską na temat urlopów wypoczynkowych Wójta Bogdana Praskiego” – A co Praski, Piątkowska i Bujak mają wspólnego z Gminą Konopiska??? Chyba się pan trochę pogubił Gąsiorski. Poza tym nie ma chyba w urzędzie takiej osoby jak “urlop”, żeby można mu wypłacić cokolwiek a pisze pan “Okazuje się, że urlop nie pobrał z tego tytułu nawet złotówki.”… I to właśnie charakterystyczna dla Gąsiorskiego rzetelność dziennikarska.

 2. realista pisze:

  mieszkaniec tak to czytam i zastanawiam sie o co chodzi? debil jestes?

  • Mieszkaniec pisze:

   Nie większy niż r jak realista czy r jak redaktor. Specjalnie przytoczono cytaty z pierwotnej wersji artykułu w cudzysłowie bo wiadomo było, że głupoty te szybko będą zamienione po zdemaskowaniu. Ale skoro nie wiesz co znaczy cudzysłów to i nie zrozumiałeś tekstu.
   Ale nie martw się – mam zrobiony screen pierwotnej wersji jak obecny screen więc masz problem.
   A w internecie nic nie znika nawet jak poprawisz.

 3. Jamuz pisze:

  Z tego konfliktu nic dobrego dla gminy nie będzie. Ktoś polegnie i moim zdaniem będzie to Praski

  • Wróżka pisze:

   Pan Praski już poległ,chociażby tylko w sex aferze podając imię osoby jako Antonina , a nie Antonia Dalej po zapytaniu go co z odpowiedzią od Wojewody w sprawie konkursu na dyrektora w Konieczkach na sesji nic nie wiedział,a pismo już było w gminie .Jeszcze to zebranie z wójtem w szkole w Konieczkach : kto o tym wiedział,chyba tylko nieliczni,co było na rękę wójtowi . Tych spraw jest więcej ,pisze tylko o 1% z nieuczciwych działań wójta Praskiego . Śmiem przypuszczać, że w referendum też rozłoży swoje macki .Ludzie jesteście mądrymi mieszkańcami ,przestańcie wreszcie się bać tego osobnika ,niech kres jego ,, rządów,, dobiegnie końca .Tego życzę Wam mieszkańcy .

 4. Stanisław Heliś pisze:

  Jako postronny obserwator, w żaden sposób nie zaangażowany w konflikt, ani nie zainteresowany jego wynikiem, uważam że pan Wójt nie dorósł do pełnienia żadnej funkcji publicznej, a tym bardziej funkcji pochodzącej z wyboru. Mentalnie pan Wójt, w mojej ocenie, nie spełnia nawet kryteriów sołtysa z Zadupia Górnego. Arogancja, dezynwoltura, cwaniactwo i matactwo, to cechy które charakteryzują jego działalność. Ponieważ przykład płynie z góry, śmiem twierdzić, że poza predyspozycjami mentalnymi, pan Wójt naoglądał się telewizorni, i zachowuje się jak karłowata odmiana “polskiego” polityka.
  Uważam jednak, że winę za zachowanie Wójta odpowiedzialność ponoszą mieszkańcy, którzy na niego głosowali. Wierzę bowiem, że do gminy nie przywieźli Wójta w teczce kosmici. Nie wierzę natomiast, że w takim małym i stabilnym środowisku jak Gmina Panki, mieszkańcy nie wiedzieli co sobą prezentuje pan Praski. Daje mi to podstawy do snucia przypuszczeń, iż w gminie działa jakaś klika, która w drodze różnych socjotechnicznych chwytów wyniosła pana Praskiego na zydel wójta.
  W oparciu o to co się dzieje w Gminie Panki, należy wyciągnąć bardzo smutny wniosek natury ogólnej. Wszelkie organy władzy w “Polsce w stanie likwidacji”, działają nie tylko w oderwaniu od woli Polaków, ale działają przeciwko interesowi Polaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *