zachmurzenie duże
24°
24°
niedziela
Reklama
Trzy komitety wyborcze w Pankach
28 sierpnia 2018 r. | 10:38
5

Krajowe Biuro Wyborcze w Częstochowie opublikowało listę komitetów wyborczych zarejestrowanych w gminie Panki. Nie licząc partii politycznych, do KBW w Częstochowie zgłosiło się 201. komitetów wyborczych, z czego trzy w Pankach.

Z komitetów można wywnioskować, że w Pankach będzie co najmniej jeden kandydat na Wójta (o ile znajdzie odpowiednią liczbę radnych). A będzie to Urszula Bujak. Nie wiem, czy na start w wyborach zdecyduje się skompromitowany Bogdan Praski. Nie jest pewne, czy będą również inni kandydaci.

Poniżej lista zarejestrowanych komitetów.

Komitety zarejestrowane w Pankach to:
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PANKI - pełnomocnik Tadeusz Adam Bujak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA CHYRY - pełnomocnik Przemysław Mateusz Chyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KANDYDATA NIEZALEŻNEGO - pełnomocnik Teresa Blukacz

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Trzy komitety wyborcze w Pankach”

 1. Leszek pisze:

  Jedynie kto może wygrać z Bodziem posadę Wójta to BRZĘCZEK !

  25
  1
 2. Jarosław Brzęczek pisze:

  oby nie, bo ja nie zamierzam nigdy startować na takie stanowisko.

  18
  1
  • Leszek pisze:

   Jarku jak zwykle niezły żartowniś jesteś ,podziwiam Twoje poczucie humoru , ale nie chodziło mi o Ciebie , tylko o naszego mieszkańca Panek , przewodniczącego NSZZ “Solidarność” Śląska Opolskiego .

   6
   17
 3. Usetobe pisze:

  Tak, Darek Brzęczek jest w Pankach wyjątkowo dobrze znany… O tym, kim jest w Zawadzkiem wie może dwadzieścia osób w Pankach. Lepiej było napisać, że masz na myśli Mariusza zwanego Stają, jego w końcu lepiej znają 😉

  11
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *