Wczoraj odbyły się wybory samorządowe, podczas których wybieraliśmy wójta, radnych miejskich, radnych powiatowych i radnych do sejmiku województwa śląskiego.
Urszula Bujak wygrała pierwszą turę wyborów na wójta gminy Panki. Bujak uzyskała poparcie w wysokości 40,51 proc. Drugie miejsce zajęła Katarzyna Gierak z poparciem 35,46 proc. Obie panie spotkają się w drugiej turze wyborów na wójta.
Trzecie miejsce zajął Andrzej Wystalski z poparciem 17,95 proc., a czwarte Andrzej Tarnowski - 6,07 proc.
Druga tura odbędzie się 21 kwietnia.
Nowymi radnymi zostali:
Okręg nr 1 - Mateusz Puttkammer
Okręg nr 2 - Karolina Grajcar
Okręg nr 3 - Iwona Biniek
Okręg nr 4 - Łukasz Król
Okręg nr 5 - Wojciech Poniatowski
Okręg nr 6 - Andrzej Blukacz
Okręg nr 7 - Mariusz Scheibel
Okręg nr 8 - Dariusz Księżarek
Okręg nr 9 - Marcin Macherzyński
Okręg nr 10 - Damian Wieczorek
Okręg nr 11 - Daniel Żerdziński
Okręg nr 12 - Beata Wachowska
Okręg nr 13 - Beata Wachowska
Okręg nr 14 - Arkadiusz Pilarz
Okręg nr 15 - Zdzisław Jelonek
PAWEŁ GĄSIORSKI
Brawo Iwonko
KAŚka wygra!
To musimy głosować i dać młodym szansę !!!
Proponuje zostawić Panią Bujak.
A na zimę w nagrodę dostaniemy po raz kolejny podwyżkę podatku
o 30 morze 50 % podatku .
ja tam wole Ule jest jak majeranek ani nie pomoże ani nie zaszkodzi słyżby mundurowe jakoś mnie nie przekonują do rządzenia a jeszcze nie okrzesany mąż z brakiem kultury i zachowania
imbecyl z ciebie P
Prawda zabolała