zachmurzenie duże
-1°
-1°
czwartek
Reklama
Urszula Bujak nowym Wójtem Gminy Panki
04 listopada 2018 r. | 22:22
95

Urszula Bujak została nowym Wójtem Gminy Panki. Urszula Bujak pokonała Bogdana Praskiego w stosunku głosów 1430 do 778.

Łącznie Mieszkańcy oddali 2208 głosów.

PAWEŁ GĄSIORSKI95 odpowiedzi na “Urszula Bujak nowym Wójtem Gminy Panki”

 1. Lopez pisze:

  Ireeeena, Ireeena!!!!

  51
 2. Magdalena pisze:

  Sprawiedliwości za dość …. A jednak ma swych zwolenników pan z taniego sexczatu !!! Teraz powinno się zrobić czystkę w tej gminie ! Karma powróciła …… Czekamy na koment tego z pierdoł kłobuckich ……

  55
  4
  • zpanek pisze:

   Czekasz na komentarz Brzęczka? A co ci zaszkodził, że tak piszesz “pierdoła kłobucka”? Mało zrobił? Gdyby nie on, nikt by nie wiedział co w tym burdelu się wyprawia. Ty się dalej podpisujesz tylko imieniem i to nie wiadomo czy swoim. On się nie bał pisać pod swoim nazwiskiem przez dwa lata, myślisz że to miłe czytać o sobie te gówna co na niego wylewali zwolennicy Praskiego za prawdę, którą o nim pisał? Trochę szacunku do człowieka.

   38
   11
  • Magdalena pisze:

   Piszę o tym co promował wójta a nie o Klobucka.pl…

   36
   1
  • Megi pisze:

   Nowiny kłobuckie bardzo ucichły.zatkało kakao.Mieli nadzieję że finał bedzie inny.Nowiny bardzo mu pomogły z tymi filmami tylko nie w tą stronę co trzeba.

   45
   4
 3. Lopez pisze:

  Według moich obliczeń pan były wójt zdobył swą aktywną kampanią ok. 50 głosów. Serdecznie gratuluję zarówno panu byłemu wójtowi, jak i jego przyjaciołom, tak gorliwie użyczającym płotów i lawet pod plakaty wyborcze. Przekaz mieszkańców był jednoznaczny.

  60
  3
 4. Lopez pisze:

  Gdzie jest pani Irena? Chciałem spytać o sondaże, jak tam “Bodzio”? Ireenaaa!

  53
  3
  • Panek pisze:

   Jesteś nudny tempaku. Gratulacje dla P. Bujak . Ciesz się zmianą a nie szukaj zwady. Kampania dobiegła końca.

   10
   46
  • Lopez pisze:

   Mam się gniewać? Boli? To dobrze, ma boleć!

   44
   3
  • Lopez pisze:

   Z wrodzonej łagodności ortografii Ci nie wypomnę. O Schopenhauerze nawet nie będę wspominał, nie ten poziom. Niestety. Miło by było porozmawiać z choć jednym zwolennikiem byłego wójta, który przeczytał cokolwiek poza jego “gazetą”

   44
   3
  • Panek pisze:

   Nie jestem zwolennikiem bylego wójta. Nic mnie nie boli, ludzie wybrali i nalerzy to uszanować a nie wypisywac Irena…. To ze nauczyles sie kilku słów nie znaczy ze nie jesteś tempy. Pokazujesz to na kazdym kroku matole.

   4
   40
 5. Megi pisze:

  Wiedzialam ze wygra.Irenko wróć .

  43
  3
 6. Janek pisze:

  To co teraz Bodzio na maskpol na produkcję , a może kolesie z psl posadkę już naszykowali ? No jeszcze w grę wchodzi to co dwa lata temu robił na czacie …..Podobno też idzie zarobić …

  48
  5
  • Smith pisze:

   Myślę że poradzi sobie lepiej niż tacy nieudacznicy jak Ty. Może zakończył kadencję ale zostać wojtem i utrzymać się przez 8 lat to chyba nie jest łatwe. Coż Ty możesz o tym wiedzieć mały chłopczyku.???

   7
   53
  • Janek pisze:

   Boli co ??? Ma boleć ..

   43
   4
  • Lopez pisze:

   Panie Smith, proszę prześledzić dyskusję w poprzednich wątkach. W miarę jasno opisałem okoliczności, w jakich pan były już wójt został wybrany na to stanowisko i dlaczego wygrał ponownie wybory. Urodziłem się w Pankach i całe życie tu mieszkam, jestem z pokolenia, które nie chodziło do gimnazjum. Po co ten inwektywy? Też uważam, że towarzysze z partii od posad dla swoich ludzi nie dadzą wójtowi zginąć, choć o dobrą wódkę bym się nie zakładał. Rozumiem frustrację, ale źle to o Panu świadczy

   42
   5
  • Smith pisze:

   Janek mnie nic nie boli. Denerwują mnie Twoje durne komentarze. Skoro zmiana była potrzebna ludzia to dobrze ze nastapiła. Bogdan juz nie jest wojtem wiec nie podniecaj się już ?

   3
   31
 7. Pankowy pisze:

  A co z królowa matka ?? Nie ma berła nie ma rządzenia. Cóż odrywanie od koryta zawsze jest bolesne. Garuluje wygranej nowej Pani Wójt, przegranych mi nie szkoda bo sami na to zapracowali. Całe 8 lat pracowali na ten niebywały sukces ?

  57
  5
 8. Irena kochel pisze:

  Bogdan jest człowiekiem wykształconym i inteligentnym,na pewno da sobie radę.Tyle co w was jest nienawiści,to szkoda słów.rozsiewacie jad wokół siebie.Zobaczymy co będziecie pisać o swojej bogini za 4 lata.

  9
  56
  • Lopez pisze:

   To co pani prezentuje, to tzw. sofizmat rozszerzenia. Z góry przepraszam za te trudne słowa, ale dyskutuję przecież z ludźmi inteligentnymi. W razie czego pan były wójt Pani wyjaśni o co chodzi. Miłego wieczoru.

   50
   3
  • Barbara pisze:

   Pani myli pojęcia (nienawiść)…. Brudna kampania, oczernianie itd. Proszę się nie osmieszac publicznie… Zmiany muszą być.. Kto popiera tego pana byłego wójta nie ma Honoru tak jak i on. To tyle.

   53
   4
  • Stefan pisze:

   Taaaaaaa inteligencja na poziomie taboretu, Ludzie przejrzeli na oczy i dzięki im za to że podjęli słuszny wybór.

   50
   2
  • Floo pisze:

   Lopez Ty jesteś mega inteligentny i jeszcze sie tym chwalisz??. Wyuczyłeś się kilku słów i przepraszasz za nie jakby ktoś nie wiedział co znaczą. Robisz z siebie pajaca.

   3
   34
 9. Bogdan pisze:

  Podobno na maskpol są przyjęcia na produkcję, z nieoficjalnych źródeł wiem, że CV ma złożyć. Pozdrawiam.

  45
  3
 10. Megi pisze:

  To co teraz zastanie Pani Urszula w urzędzie to bedzie masakra .Takiego bajzlu nie zostawia dobry gospodarz i czlowiek na poziomie wyższej inteligenji.Poczatek będzie bardzo ciężki.

  47
  3
  • adam pisze:

   Już ją zaczynacie tłumaczyć z nieudacznictwa czy złych decyzji?
   Z ciekawości jak długo będzie można mówić że jej porażka to wina przedniego wójta? 😀

   7
   51
  • Adam pisze:

   Na szczęście nikomu nie przeszkadzało jak za swoje niepowodzenia Praski obarczał poprzednika. Ale o tym to się już nie pamięta prawda adam vel Ela??????

   41
   2
  • Megi pisze:

   Ja nikogo nie tłumaczę tylko stwierdzam fakty,a Bogu$ dużo sobie przypisał robót które Wydmuch zaczoł.

   38
   1
  • adam pisze:

   @Adam – jestem Adam, a nie Ela ?
   Potyczce w Pankach przygladam sie z bardzo daleka bo szczerze mowiac zagladam z ciekawosci bo w gminie Panki bywam moze 6 razy do roku odwiedzajac kogos.
   Nigdy poprzedniego wojta nie probowalem nawet bronic bo wiem co sie dzialo, natomiast zwolennicy nowej Pani Wojt, ktorzy tutaj sie rozpisuja to delikatnie rzecz ujmujac tez nie najwyzszych lotow.

   3
   34
  • Lopez pisze:

   Dobrze, że jesteś @adam, podnosisz poziom dyskusji.

   32
   3
 11. Mieszkaniec pisze:

  Przeczytajcie co wy wypisujecie ???,ile jadu w was . Wygrał lepszy .koniec i kropka..Po co takie komentarze. WSTYD. Nie macie za nic godności .

  41
  3
 12. Lookooo pisze:

  Ciekawe co teraz będzie pisała Kłobucka. Tematy się skoncza:)

  6
  38
  • Mieszkaniec pisze:

   Bardziej ciekawi mnie, co pisać będą pisać Nowiny? Czy dziś też będzie kolejny odcinek kabaretu ZalPras?

   35
   2
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Spokojnie. Tematów po tym wójcie wystarczy na kolejne pięć lat.

   A później będziemy pisali wspomnienia. Póki co jednak polecamy jutrzejszą klobucka.pl, w której pokazujemy jak wójt organizuje wybranej w niedzielę Urszuli Bujak nowych pracowników. Okazuje się bowiem, że skarbnik jednak odeszła, a przecież wójt mówił, że kłamliwa Klobucka.pl pisała nieprawdę, Wilczyńska była chora…

   Co jeszcze planują? Podwyżki dla pracowników? Aneksy do umów z wykonawcami?

   A może wszystko na raz?

   Jest też o karze z WIOŚ nałożonej na Związek Międzygminny za zanieczyszczenie Pankówki. Pamiętacie jest kto w tej sprawie jest oskarżony i kogo wspierał w niedzielnych wyborach?

   O Klobucka.pl nie trzeba się martwić, damy radę :’

   33
   1
  • Krzys pisze:

   Redaktor przestań pierd….,,o wszystkich wkoło i węszyć spisek a zapłać w końcu swoje grzywny które masz z postępowania sądowego w sprawie dyrektor .no ale za ciebie płaci żona . A może pamiętasz jak dziewczyna w ciazy która zatrudniałes w sklepie została bez zasiłku

   2
   15
  • Krzys pisze:

   Poprawka nie bez zasiłku została tylko bez bezpłatnej opieki medycznej w szpitalu bo brak ubezpieczenia .

 13. Arkadiusz pisze:

  Każdemu wójtowi będziemy patrzeć na ręce to nie tak że nie będzie tego nieudacznika dewianta sexualnego i nagle brzęczek nie będzie się udzielał pani ula ma w sobie pokorę determinacje i honor to dużą przewagą czas skończyć z fakturami widmo od kolegów którym się zawsze płaciło w lub nawet przed terminem za odśnieżania którego nie było itp

  41
  • Anka pisze:

   Arkadiusz a może Antonczak Arkadiuszu jak tam fakturki poza ???

   1
   39
  • Adam...... pisze:

   Brzęczek narobił syfu nie tylko u nas w gminie. Proponuje przyjrzeć się jego zAchowaniu gwarantuje wszystkim duży skandal jak będziemy mieli całą dokumentacje nawet. Może być afera z kochanką. …………

   1
   22
 14. Megi pisze:

  Dokładnie a niektórzy nie wiedzą co piszą i o czym.

  35
  1
 15. Mieszkaniec pisze:

  Ale, że pan “Basior” przegrał wybory, a miał taki komitet poparcia. U Zalskiego siedział 2 tygodnie w studiu. Pycha kroczy przed upadkiem.

  39
  2
 16. Arkadiusz pisze:

  Proboszcza jeszcze powinni wywalić człowiek który powinien świecić przykładem który przekazuje słowo Boże jest stronniczy popiera wąską grupę ludzi w gminie zlodzieji oszustów oraz pracodawców którzy żyją z ludzi wykorzystując nie płacąc nadgodzin urlopów etcetera a Boguś w maskpolu niech nie szuka azylu bo go tam nie znajdzie bo nowy zarząd ma swoje cele i aspiracje ludzie pokroju Bogdana tam są niepotrzebni.

  39
  3
  • adam pisze:

   Z ciekawosci mojej – dobrze sie dzieje w Maskpol z nowym zarzadem?
   Slyszalem plotki, ze Pan K. Dedek wprowadzil firme w zapasc, z ktorej nowy zarzad najlepszy jaki by nie byl ma wielkie wyzwanie wyciagnac firme do tego stopnia, ze ostatnio zmieniono caly zarzad na nowy, jeszcze lepszy?

   33
   1
 17. Anka pisze:

  Najgorsze jest to ze redaktorom udało się zasiać w was ludzie nienawiść już nie będziecie potrafili budować normalnej przyszłości gminy RAZEM tylko już zawsze będziecie dzielić się na zwolenników tego lub innego .przykre to co zrobiliście z gmina nigdzie nie ma takiego jadu i nienawiści .

  4
  41
  • Mieszkaniec pisze:

   Nienawiść to zasiał Basior, obrażając ludzi na prawo i lewo…

   38
   1
  • Anka pisze:

   Do MIESZKANIEC sam sobie przeczysz siejesz nienawiścią pisząc o kims Basior a nawet nie umiesz napisać jak inteligentny człowiek

   1
   38
  • Mieszkaniec pisze:

   Pani “Anka:”, przecież pan Bogdan sam wrzucił mema: “Wilki nie przejmują się tym, co myślą o nich barany”. Basior to samiec wilka. Może nie jestem super inteligentny, ale mam dobrą pamięć. 🙂

   39
   2
  • adam pisze:

   Pani Aniu – patrzac z dystansu na komentarze i polaryzacje spoleczenstwa musze przyznac Pani racje 🙂

   Jestem pewien, ze wszyscy tutaj komentujacy widzac osiagniety sukces z dniem dzisiejszym z komentowania wezma sie za aktywne wspieranie nowej Pani Wojt nie tylko slowem, ale i czynem.

   2
   32
  • Floo pisze:

   Anka masz rację. To zapluta jadem holota .Wstyd!!!

   1
   33
 18. Anka pisze:

  Arkadiuszu zobacz ile jadu w Tobie nawet proboszcza chcesz zmienić .Propnuje Arkadiusz ma proboszcza .!! Tobie się chyba epoki pomyliły Ten jest Ok co myśli jak Ty a jak ma odmienne zdanie to świnia ?Teraz maszPanki Kraj kwitnącej wiśni i pracuj co chcesz jeszcze a jak nie zmień wiarę po co chodzisz do kościoła i tak się zachowujesz ??to dwulicowość !

  2
  41
 19. Pankowy pisze:

  Nie wiem czy pamiętacie hasło wyborcze Zgoda buduje …. ktoś z tym hasłem wygrał wybory 8 lat temu. Obiecywał złote góry, Panki miały być kraina złotem i miodem płynąca. I co wyszło jak wyszło. Anka naprawdę uważasz ze na głosy ludzi mieli wpływ redaktorzy gazet ?? Naprawdę tak uważasz ?? Czasy kiedy najwiecej do powiedzenia w gminie miał Ksiądz Proboszcz, Wójt i komendant Policji mamy już dawno za sobą. Dziś ludzie potrafią sami ocenić i wyciągnąć wnioski, nie potrzebują sie kierować opiniami innych. Natomiast szeroko opisywana sexafera pana Praskiego, wierzcie mi to jego najmniejszy problem dosłownie i w przenośni. To tylko go ośmieszyło. Natomiast większym problemem jest siedzący na karku prokurator.

  41
  1
 20. adam pisze:

  @Adam – jestem Adam, a nie Ela 🙂
  Potyczce w Pankach przygladam sie z bardzo daleka bo szczerze mowiac zagladam z ciekawosci bo w gminie Panki bywam moze 6 razy do roku odwiedzajac kogos.
  Nigdy poprzedniego wojta nie probowalem nawet bronic bo wiem co sie dzialo, natomiast zwolennicy nowej Pani Wojt, ktorzy tutaj sie rozpisuja to delikatnie rzecz ujmujac tez nie najwyzszych lotow.

  34
  • Anka pisze:

   Nie przekręcaj moich słów nie pisalam o wpływie redaktorów na głosy ,tylko na psychikę ludzka to co dzieje się po wyborach sieje każdy jadem -!jeżeli popierałes Bujak to jesteś Ok ,jeżeli Praskiego do już nie .!I tak chcecie wspólnie budować przyszłość -zastanawiające ?!ale Polacy tak maja zawsze rozliczają przeszłość nie myśląc o przyszłości .zobaczymy czas pokaże . Jeszcze raz proszę nie dopisuj coś czego nie pisałam !

   32
   1
  • Anka pisze:

   To była odpowiedz do pankowy Przepraszam ze wpisało mi się do Adam

   32
  • adam pisze:

   🙂

   32
   1
  • Bogdan pisze:

   Mogłaby Pani Elu chociaż zmienić styl pisania, bo po tym Panią bardzo łatwo rozpoznać 😉

   26
   7
  • Bubu pisze:

   Ty jesteś lotny. ?

   1
   26
 21. Ela pisze:

  Kiedy tracimy godność i honor , to tracimy wszystko , przyjaciół i kolegów co klepią po plecach jak mają z tego korzyści . Zobaczymy czy się mylę , czas pokaże .

  39
 22. Leszek pisze:

  Nowy Wójt nie powinien teraz działać pochopnie , tym bardziej nie powinien pozbywać się poprzedniego włodarza tylko zaproponować mu posadę Skarbnika , bo to wykształcony i inteligentny człowiek , prawdziwy menager lubiący ciężko pracować na rzecz gminy , potrafiący zdobywać różnego rodzaju dotacje i granty , tym bardziej że w tej branży ( skarbnika) , na rynku pracy w/g Bodzia pozostali tylko ci co nie chce im się ciężko pracować.

  6
  36
 23. Lidka pisze:

  Do Urzędu Gminy wraca normalność , kończy się dekada celebrytów

  31
  2
 24. Lidka pisze:

  Po pierwsze trzeba zrobić audyt , sprawdzić wszystkie przelewy i dokumentację i na koniec briefing !

  30
  1
  • Anka pisze:

   Myśle ze nowa Wojt będzie wiedziała co robić zreszta jak pisał redaktor nie zostanie sama .tylko życzę sobie tez pełnego monitoringu Jej pracy przez Redaktora i społeczeństwo powinien informować .ale myśle sobie ze będzie standard w artykułach -to wszystko wina poprzedniego Wójta!

   29
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Floo, tak Ci po “chrześcijańsku” powiem – nie cudzołóż – żeby nie napisać wprost czego masz nie robić…

   Kolegów ilu miałem, tylu mam. Przyjaciół również. A ludzie, którzy na pokaz byli dobrymi znajomymi, a za plecami obrabiali mi d… Już dawno poznałem i na ich zdaniu i ocenie zależy mi równie mocno, co na twojej opinii i na tobie.

   20
 25. Arkadiusz pisze:

  Byłem rano w urzędzie wszyscy chodzą w krótkim rękawku grzejniki gorące że si dotknąć nie da

  31
 26. Arkadiusz pisze:

  Tych niewygodnych dokumentów musi być sporo

  30
  1
 27. Kochel pisze:

  Trzeba do audytu wziąć ta ekipę co na maskpolu przeprowadzała ten sam zabieg

  30
  1
 28. Anka pisze:

  Czy ktoś mi tutaj powie -co znaczy wpis redaktora Klobuckiej .pl na odpowiedz czytelnika -jakie wyniki we wreczycy ? Nie wiem nie mam tam swoich ludzi w komisji ????to co komisja dzieli się na swoich i nieswoich a swoi liczą głosy jak jął chce ?o co tu chodzi ?

  29
  • Lidka pisze:

   Do Anka : ale z Ciebie tępa strzała , redaktor pochodzi z Panek i wiadomo że tu ma najwięcej znajomych , kolegów , przyjaciół i to normalne że ktoś z jego znajomych był w komisjach , przecież wynik znał dopiero po przeliczeniu głosów , a ty się dziwisz i robisz sensację

   29
   1
  • Anka pisze:

   Lidka to Ty jesteś tępa strzała !kazdy z nas ma znajomych w pankach bo tutaj mieszka ale chyba wiesz ze komisja podaje oficjalne wyniki a myslisz ze co ?dzwoni w trakcie liczenia głosów każdy do każdego i zdaje relacje ?? Przeciez redaktor to pisał przed podaniem oficjalnych wyników .bylas na głosowaniu kiedyś ?

   28
  • Anka pisze:

   Do Lidka -i nie pisze MAM ZNAJOMYCH TYLKO NIE MAM LUDZI W KOMISJACH

   28
  • Anka pisze:

   A poza tym chciałam rzetelnej odpowiedzi co znaczy mieć ludzi w komisji a nie obrzucanie błotem od tępych ale brak merytorycznej dyskusji to tradycja lepiej od razu kogoś zwyzywać bo porozmawiać jak normalni ludzie to za duze wyzwanie !pozdtawiam

   1
   28
  • Lidka pisze:

   Do Anka : odpowiedź to dałaś już w pytaniu i robisz sensację , jak podał wyniki to było ok 21;40 i pisał że to nieoficjalne . To tak samo jak zapytałabym się o wynik meczu , nie mając przed sobą protokołu .

   30
  • Floo pisze:

   Lidka ale z Ciebie pustak, redaktor w Pankach może i ma znajomych, ale z przyjaciółmi i kolegami to przegiełaś. Ten czlowiek stracił szacunek u wszystkich…

   4
   28
 29. Anka pisze:

  Sprostowanie -odpowiedz Redaktora -tam nie mam ludzi w komisjach ?

  1
  31
 30. Bubu pisze:

  U Ireny wielka rozpacz.Jak można być aż tak za swoim kandydatem .Czy nie czyta gazet i nie widzi co się dzieje nie rozumiem jej.

  29
  1
  • IRENA pisze:

   Bubu przestań , sama nie wiem jak Bodzio mógł przegrać , czy nasi mieszkańcy nie potrafią myśleć , przecież popierał go cały Pankowski biznes , oni wiedzieli że tylko dzięki niemu nasza gmina dalej by się rozwijała

   2
   29
  • Bubu pisze:

   No widze że nie wiesz ale ludzie wiedzą 50 %przewagi nic ci nie mowi że coś jest nie halo.

   28
   1
  • Pan pisze:

   Do IRENY , mamy nagrania z telefonu jak ludzie przegranego zrywają plakat Pani Uli z Atheny , po zwróceniu mu uwagi powiedział że partia mu kazała, auto było identyczne jak stoi koło wiaduktu młodego do sprzedania , że policja nic nie robi to nie znaczy że ujdzie płazem bo posiadam numery rej . Pozdrawiam

   24
   2
 31. Bogdan pisze:

  Cel osiągnięty, zakończmy dyskusję, bo ona do niczego nie prowadzi. Pozdrawiam.

  29
  1
 32. Bubu pisze:

  Cel celem ale jeszcze jest Irena .

  28
  2
  • Bogdan pisze:

   Takich jak Irena jest mnóstwo, niestety, ale nie zniżajmy się do ich poziomu bo i tak pokonają nas doświadczeniem. Cel osiągnięty, Pani Urszula Bujak nowym wójtem, Bodzio do kręcenia filmów. Nie ma dyskusji już. Pozdrawiam.

   27
   1
  • Arek pisze:

   Nie zapominajmy ze Wójtem tez został Jarosław i Czesław vel Arkadiusz

   2
   28
 33. Stary Wójt pisze:

  Nikt mnie nie chcę w starostwie dostałem odmowę , morze chociaż koledzy bizmesmeni mnie poratują pracą, bo na prawde przyjdzie mi szczyć trawniki .

  22
  • Bububu pisze:

   Jeb… się w łeb. To że ty je obcinasz nie znaczy że on będzie. Da se chłop radę, to że ty mu źle życzysz na mądrzejszych od ciebie wrażenia nie robi kretynie.

   21
  • Anka pisze:

   Do Stary Wojt ! Ale straszne błędy ortograficzne ,gramatyczne No z taka pisownią to tylko strzyc trawniki ? chociaż spróbuj się odważny podpisać właściwie ???

   21
 34. Ela pisze:

  Z takim doświadczeniem praca na monitoringu w hipermarkecie pewna !

  22
 35. Bogdan pisze:

  Tylko nie w centrum, bo tam często wymuszają pierwszeństwo, a ludzie nie przechodzą na pasach, miałby co zgłaszać ?

  22

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *