zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Urszula Bujak Wójtem. Znamy nowe prezydium Rady Gminy Panki
21 listopada 2018 r. | 11:04
38

Wczoraj odbyła się pierwsza sesja nowej kadencji Rady Gminy Panki, podczas której radni i Wójt złożyli ślubowanie. Radni wybrali również spośród swojego grona przewodniczącą rady i dwóch wiceprzewodniczących. Wójtem Gminy Panki została Urszula Bujak. Na nową Przewodniczącą Rady Gminy Panki radni wybrali Katarzynę Gierak. Wiceprzewodniczącymi Rady Gminy Panki zostali Ewa Mirek oraz Krzysztof Brzęczek.

Wójtowi oraz wybranym radnym gratuluję.

PAWEŁ GĄSIORSKI38 odpowiedzi na “Urszula Bujak Wójtem. Znamy nowe prezydium Rady Gminy Panki”

 1. Ela pisze:

  Super , brawo dwójka “najaktywniejszych” Radnych w 2017 r. zostaje wiceprzewodniczącymi ( O interpretacji i po 1 wniosku ) , oto jakie są standardy żeby otrzymać awans . Nic dodać nic ująć !

  7
  38
  • Krzys pisze:

   A od której godziny Wojt ma być w pracy dziś 8nie było ?a gdzie Czesław za poprzedniego wójta sprawdzał o której urzędnicy przychodzą do pracy przynajmniej dbał o porządek ?

   5
   37
  • Bogdan pisze:

   Może Krzyś że nie ma wójta zaowocuje tym że będzie coś się działo w Pankach, nowe kontakty, może zajmie się pozyskiwaniem dotacji na różnego rodzaju inwestycje. A jeżeli poprzedni wójt, mówił w sekretariacie że jedzie do Katowic a robił w tym czasie coś innego, to Czesław się tym zajmował, a jeżeli według Ciebie miał siedzieć od 8 do 16 i żeby tylko 8 godzin zleciało to masz fajnie. Jeżeli poprzedni wójt latalby i załatwiał nikt by nic do niego nie miał, oczywiście nie twierdzę że teraz tak będzie, ale miejmy nadzieję że będzie zupełnie inaczej. Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam.

   35
  • Adai pisze:

   poprzednio wójt wykazał się szczególną aktywnością, podobnie jak jego sekretarz.

   głównie w internecie, na fejsbuku i nowinach.

   bujakowa już się za robotę wzięła. kłobucka.pl podała, że zacznie od odświeżania gabinetu i malowania ścian. właśnie od tego zaczęła.

   dzisiaj pani sekretarz pożegnała się z gabinetem. ciekawe gdzie ją posadzą? jakieś propozycje? 😉

   na piętro już chyba nie wróci?

   pierwszy dzień nowej wójt zdecydowanie na plus, jest sprytniejsza niż się niektórym wydawało.

   44
  • Krzys pisze:

   A kto finansuje odświeżenie i malowanie ?jak to z Twoich podatków ???

   2
   35
  • Leszek pisze:

   Do Ela : Co do pana Krzyśka to się nie zgodzę , bo na XVIII Sesji Rady Gminy ( You Tube ) z dnia 13.10.2018r postawił całą swoją karierę zawodową na szali występując przeciwko Wójtowi. Brawo za odwagę.

   42
   1
  • Jadwiga pisze:

   Do Leszka : Oglądałam sesję z 13.10.2016 r i chciałam pogratulować odwagi panu Krzysztofowi który postawił na szali swoją karierę zawodową , ale widać że ta odwaga się opłaciła .

   31
 2. Mieszkaniec pisze:

  Powodzenia dla nowej rady!

  43
  1
 3. Magda pisze:

  A w gminie wielkie malowanie gabinetu wójta czy potrzebne czy nie ?trzeba wydać gminne pieniądze .gdyby Praski tak zrobił to Brzeczek grzmiałby ze marnotrawstwo etc wieść niesie ze zamki tez powymieniano czyżby duchy przeszłości były groźne ze trzeba zamki wymienić w drzwiach ????

  37
  • Wróżka pisze:

   To już zakrawa na złośliwość. Też pomalowałabym ten gabinet,aby mi się źle nie kojarzył . Co do zamków to w całym kraju wymieniają . W naszej gminie praski dał już niejeden popis , więc zamki to pierwsza rzecz ,jaką trzeba było zrobić.

   38
  • Magda pisze:

   Jak się złe kojarzy to niech maluje ale za swoje pieniądze

   2
   38
  • Magda pisze:

   Przed wyborami grzmieliscie GMINA MUSI OSZCZĘDZAĆ No to fajnie od początku się oszczedza

   2
   36
  • Wróżka pisze:

   Pewnie woli pani pracować w brudzie,cóż tacy też chodzą po tej ziemi .

   34
   1
  • Magda pisze:

   Wróżka powtarzam maluj za swoje widzialas ten brud ze sądzisz ze trzeba było malować .ty sobie maluj codziennie tylko płac

   3
   33
  • Magda pisze:

   Bo ja się nie zgadzam żeby tak wydawano nasze pieniądze mogłaś Wróżka bo nie stać cię na prawdziwe imię w czynie społecznym Wójtowej pomalować gabinet jak tak brudno .

   2
   36
  • Stefan pisze:

   Magda przyjdź na sesję i powiedz otwarcie że Tobie się to podoba.

   37
   2
  • Magda pisze:

   Stefan mówiłam ze mi się podoba ?kuedy ????

   4
   26
  • Stefan pisze:

   Przepraszam za autokorekte telefonu, miało być “nie podoba”

   27
   3
  • Adai pisze:

   krzysztof brzęczek jest człowiekiem uczciwym i pracowitym. trzeba być wyjątkowo źle usposobionym, żeby się jego czepiać.

   urszula wymieniła zamki nie bez powodu, a malowanie ma równie doniosłe znaczenie. dzięki niemu pani sekretarz opuściła swój gabinet, jak można oczekiwać, na stałe.

   podobno ten relikt przebrzmiałej władzy błąka się po urzędzie w poszukiwaniu miejsca. jak jest bystra, to zrozumie przekaz, że nie ma dla niej miejsca w składzie urzędu i jakieś choróbsko trudne do weryfikacji wymyśli, a jak nie, to pewnie dostanie jaśniejszą wiadomość, wystarczająco zrozumiałą.

   pryncypał też się zacznie błąkać. miejsca pracy w tej gminie nie znajdzie, chyba że w sektorze prywatnym na chwilę. tam też źle się dzieje. wyprzedaż nieruchomości, zajęte konta. bieda idzie.

   ta dwójka, to jakaś pechowa jest.
   normalnie jonasze

   38
   1
  • Bogdan pisze:

   Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że pani Urszula Bujak odświeża ściany za swoje pieniądze i zamki również wymienione nie za gminne. Pozdrawiam.

   35
   1
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   malarz, Arek:

   Kiedyś prości ludzie chodzili do kościoła, a tam pleban na kazaniu prawił: “Roma locuta, causa est finita”. Nie trzeba znać łaciny, żeby rozumieć niektóre zwroty.

   Brak wiedzy nie przynosi ci chwały, a obnoszenie się ze swoją ignorancją pokazuje tylko tyle, że powiedzenie “błogosławieni ci, co nie ubierają swojej niewiedzy w słowa”, trafnie oddaje ideę.

   W kwestii wiary w moje słowa, nikogo nie namawiam, ani nie zachęcam. Zawsze można to sprawdzić. Ja sprawdziłem i wiem. W poniedziałek sesja, każdy może przyjść i spytać, a jak nie ma czasu, zapytać listownie.

   32
   1
  • Malarz Jarek pisze:

   Jarek nie namawiaj bo w Twoje nikt nie uwierzy. Swoja drogą twój ładnie napisany komentarz idealnie pasuje do Ciebie. Był atak z Waszej strony teraz będzie atak na Was. Oczywiście nie przezemnie bo ja chce dać ludzią spokojnie pracować, ale niestety ludzie nie odpuszczą. Kto mieczem wojuje….?

   1
   24
 4. Wróżka pisze:

  BRAWO PANI WÓJT.

  38
  1
 5. Beti pisze:

  Dajcie spokój z tym że coś się robi za wasze. Przecież tym torem myśląc wszyscy urzędnicy pracują za wasze i bodziu z elżunią się bawili za wasze. No a że puszka farby i parę zamków, ile to kosztowało. 200- 300 złotych??? Ludzie przestańcie glupio ujadać i wróćcie do normalności.

  33
  • Arek pisze:

   Taaa tym torem ! a pamiętasz okrzyki Pankowisko za nasze dożynki za nasze piknik i orkiestra za nasze a my nie chcemy.!chodzi o zasadę nie o kwotę

   2
   32
  • Arek pisze:

   No to powiem ze bardzo tania masz ekipę która wymaluje duży gabinet z materiałem za 200?ja tez tak chce !ale to dopiero pierwsze dni a co będzie dalej. ?

   1
   30
  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Ludzie, o co Wy się dochodzicie?

   Maluje za własne pieniądze. Wykonuje to pracownik urzędu. Causa est finita.

   Chcecie rozmawiać o wydatkach Gminy. Wkrótce. Wysokość dodatków, premii, nagród i wyróżnień przyprawi Was o zalew żółci.

   Prywatny folwark? To niedomówienie.

   36
   1
  • Arek pisze:

   Uuuuu a to poleciał łacina chyba bo my prości ludzie nie znamy

   1
   33
  • Jadwiga pisze:

   Arkadiuszu trzeba było chodzić do szkoły

   27
   6
  • Arek pisze:

   Jadzia co ty nie powiesz łaciny cię w szkole zawodowej uczyli fiu fiu

   3
   29
  • Malarz z dobrym pędzlem pisze:

   Jarek skąd wiesz byłeś na kawie? Haa Może i za swoje , ale w Twoje słowa to ciężko uwierzyć ?

   2
   34
 6. ewa pisze:

  Oczywiście w malowaniu- czy za swoje czy za publiczne pieniądze, nie ma nic złego. Ale gdyby to poprzedni wójt robił malowanie pan redaktor i cała reszta suchej nitki by na nim nie zostawiła. Nie dziwię się zatem że pierwsze posunięcia pani wójt się ludziom nie podobają- sama ze swoim sztabem miesiącami uczyła mieszkańców gminy takiego podejścia. Myślę, że co bardziej wnikliwi rozumieją, że pan redaktor teraz będzie wyciągał i roztrząsał stare sprawy podczas gdy nowi będą robić dokładnie to samo tylko zmienią się beneficjenci. Ciekawe kto i jak o tym napisze?

  3
  30
  • Arek pisze:

   Ewa całkowicie Cię popieram i zgadzam się w 100%

   1
   30
  • Mieszkaniec pisze:

   Ewa, czy Ty masz jakąś obsesję na punkcie redaktora? Przecież o wpadkach poprzedniego wójta pisał nie tylko Brzęczek, ale także Gazeta Kłobucka czy Nowiny Kłobuckie. Oni też są tendencyjni i się uwzięli?

   31
   1
  • Adai pisze:

   na pewno będzie dalszy ciąg afer, bo dopiero teraz będzie normalny, jak wszędzie dostęp do dokumentów. brzęczek już pisał, że na pięć lat materiałów nie braknie i jak słychać z gminy faktycznie nie ma się i co bać, już brudy wyłażą

   30
  • adela pisze:

   Ewa, a kto broni Ci wydawać własną gazetę? Ma Brzęczek, możesz mieć i ty.

   20
 7. Tobi pisze:

  Sama świadomość tego że Boguś mógł za biurkiem walić gruchę skończyć na ścianie Madziu hm ja bym jeszcze kazał tynki skuć

  26
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *