zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
PARR SA
Urząd szuka wykonawców programu Ograniczenia Niskiej Emisji
15 maja 2017 r. | 15:23
0

Urząd Gminy w Panki ogłasza nabór firm wykonawczych, które chcą wykonywać prace w ramach Programu Ograniczenia Niskiej Emisji na terenie Gminy Panki PONE Etap I. Oferta Wykonawcy może dotyczyć modernizacji systemów grzewczych czyli wymiany kotłów starych na nowe na paliwo stałe , które będą spełniać wymagania 5 klasy, docieplenia ścian, wymiany okien oraz drzwi zewnętrznych w ramach realizacji „Programu ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Panki.”

Firmy zainteresowane zapraszamy do składania kompletnych ofert w sekretariacie Urzędu Gminy Panki w pok. 15, z zaznaczeniem na kopercie - "Oferta na PONE I - Panki", z dopiskiem "nie otwierać".

Uprzejmie prosimy o składanie tylko i wyłącznie kompletnych ofert zgodnie z załącznikiem.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *