zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Utajnione wynagrodzenie za szkolenie
25 sierpnia 2017 r. | 13:17
14

Są w gminie informacje, które nie sposób zdobyć. Jedną z takich informacji publicznych jest kwota jaką otrzymał Dyrektor Wydziału Nadzoru Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach - Krzysztof Nowak, za przeprowadzenie szkolenia radnych w gminie Panki. Informację te próbuje wydobyć z gminy Pan Czesław Mirek. Niestety, bezskutecznie.

Poniżej jedno z jego pism w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI
14 odpowiedzi na “Utajnione wynagrodzenie za szkolenie”

 1. Bo pisze:

  Jakim trzeba być pustakiem, żeby publikować zdjęcie tego komucha? Ta strona to totalne ścierwo?

  • Wróżka pisze:

   Dziwię się ,że tak elokwentny człowiek jak ”BO” odwiedza i pisze na tej stronce . Pewnie też nie oglądał filmiku w roli głównej z Rozczochraną , bo to też nie przystoi takiemu ”BO” ( filmik dostępny na FB pokazujący klasę tej pani – klasę zerową ) “”Bo “” oj nie przystoi nawet tego czytać .

  • Bo pisze:

   Wróżka oglądałem filmik. Pokazuje on zerowa klasę reportera, który chce zabłysnąć i stworzył prowokację…totalne zero. Muszę przyznać jednak że na miejscu Pani Eli zachował bym się trochę inaczej. Niepotrzebnie pokazała swoją bezradność w tej sprawie.

 2. karas pisze:

  Rozumiem ze oboz wojta prezentuje taka kulture wszech i wobec. Panie BO Twoj jezyk wskazuje na to ze duzo czasu spedzasz z ludzmi pokroju tych ktorzy beda goscic sie na gorze w hali na dozynkach . KORYTO SIE OPROZNIA ZLODZIEJE I OSZUSCI ORAZ ZBOCZENCYI DEWIANCI SEKSUALNI PRECZ OD NASZEJ GMINY……

  • kos pisze:

   Masz rację ! Trzeba porządek zrobić ! A gościć się to mogą tylko rolnicy im się to należy a nie urzędnicy !

  • Bo pisze:

   Panie ku…as niech Cię nie obchodzi z kim spędzam czas. Człowiek ze zdjęcia stał się ikoną porządnego mieszkańca naszej gminy. To dla Ciebie jest dobre? Precz z takimi ludźmi jak Ty. Precz z komuchami!!!????

  • Wróżka pisze:

   ” BO” dalej na : ‘ ‘Ta strona to totalne ścierwo?”‘( jak sam to piszesz ) ??????????????

  • Bo pisze:

   Podtrzymuję to w dalszym ciągu?

 3. Wróżka pisze:

  BO jak możesz oglądać i pisać na takiej stronce wg Ciebie ?

 4. Leszek pisze:

  Co z umową dżentelmeńską Wójta i nie zapłacenie za wykonaną usługę . Cisza !!!!!

 5. Inter pisze:

  Rachunek do 30 miał być zapłacony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *