Utajnione wynagrodzenie za szkolenie
25 sierpnia 2017 r. | 13:17

Są w gminie informacje, które nie sposób zdobyć. Jedną z takich informacji publicznych jest kwota jaką otrzymał Dyrektor Wydziału Nadzoru Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach - Krzysztof Nowak, za przeprowadzenie szkolenia radnych w gminie Panki. Informację te próbuje wydobyć z gminy Pan Czesław Mirek. Niestety, bezskutecznie.

Poniżej jedno z jego pism w tej sprawie.

14 odpowiedzi na “Utajnione wynagrodzenie za szkolenie”

1. Bo pisze:

Jakim trzeba być pustakiem, żeby publikować zdjęcie tego komucha? Ta strona to totalne ścierwo?

• Wróżka pisze:

Dziwię się ,że tak elokwentny człowiek jak ”BO” odwiedza i pisze na tej stronce . Pewnie też nie oglądał filmiku w roli głównej z Rozczochraną , bo to też nie przystoi takiemu ”BO” ( filmik dostępny na FB pokazujący klasę tej pani – klasę zerową ) “”Bo “” oj nie przystoi nawet tego czytać .

• Bo pisze:

Wróżka oglądałem filmik. Pokazuje on zerowa klasę reportera, który chce zabłysnąć i stworzył prowokację…totalne zero. Muszę przyznać jednak że na miejscu Pani Eli zachował bym się trochę inaczej. Niepotrzebnie pokazała swoją bezradność w tej sprawie.

2. karas pisze:

Rozumiem ze oboz wojta prezentuje taka kulture wszech i wobec. Panie BO Twoj jezyk wskazuje na to ze duzo czasu spedzasz z ludzmi pokroju tych ktorzy beda goscic sie na gorze w hali na dozynkach . KORYTO SIE OPROZNIA ZLODZIEJE I OSZUSCI ORAZ ZBOCZENCYI DEWIANCI SEKSUALNI PRECZ OD NASZEJ GMINY……

• kos pisze:

Masz rację ! Trzeba porządek zrobić ! A gościć się to mogą tylko rolnicy im się to należy a nie urzędnicy !

• Bo pisze:

Panie ku…as niech Cię nie obchodzi z kim spędzam czas. Człowiek ze zdjęcia stał się ikoną porządnego mieszkańca naszej gminy. To dla Ciebie jest dobre? Precz z takimi ludźmi jak Ty. Precz z komuchami!!!????

• Wróżka pisze:

” BO” dalej na : ‘ ‘Ta strona to totalne ścierwo?”‘( jak sam to piszesz ) ??????????????

• Bo pisze:

Podtrzymuję to w dalszym ciągu?

BO jak możesz oglądać i pisać na takiej stronce wg Ciebie ?

4. Leszek pisze:

Co z umową dżentelmeńską Wójta i nie zapłacenie za wykonaną usługę . Cisza !!!!!

5. Inter pisze:

Rachunek do 30 miał być zapłacony