bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Uwaga na oblodzenie
12 grudnia 2016 r. | 12:45
0

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych informuje o ostrzeżeniu meteorologicznym na terenie woj. śląskiego. Prognozowane jest wystąpienie deszczu ze śniegiem oraz śniegu. Jednocześnie, od północy województwa, następować będzie spadek temperatury powietrza poniżej 0°C, powodując zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura powietrza obniży się do około -2°C, przy gruncie do -3°C. W nocy nastąpi dalszy spadek temperatury, temperatura minimalna wyniesie od -8°C do -6°C, w rejonach podgórskich lokalnie do -14°C. Temperatura maksymalna jutro w dzień około 0°C, w rejonach podgórskich około -3°C.

Uważajcie na siebie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *