zachmurzenie umiarkowane
23°
23°
sobota
Reklama
VIII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych
11 kwietnia 2019 r. | 11:13
0

W sobotę 13 kwietnia w Zespole Szkół Nr 3 w Kłobucku, odbędzie się VIII Powiatowa Prezentacja Tradycji Wielkanocnych, początek godz. 15.00.

Stoły wielkanocne przygotowane będą przez gminy wchodzące w skład powiatu kłobuckiego, jak również szkoły ponadpodstawowe, dla których Powiat jest organem prowadzącym. W części artystycznej zaprezentują się dwie stypendystki: Jagoda Wypych i Natalia Ochmańska oraz nowo powstały Zespół KGW "Zagórzanki" z Kłobucka. Wśród imprez towarzyszących znajdą się wystawy rękodzieła ludowego i artystycznego, z możliwością zakupienia pięknych akcesoriów świątecznych wykonywanych przez twórców ludowych. Organizatorami VIII Powiatowej Prezentacji Tradycji Wielkanocnych są: Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Rada Powiatowa Kół Gospodyń Wiejskich oraz Zespół Szkół Nr 3 w Kłobucku. Patronat honorowy nad uroczystością objął Jego Ekscelencja Biskup Antoni Długosz. /Powiat Kłobucki/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *