zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Wizyta Prezydenta RP w powiecie kłobuckim
14 stycznia 2019 r. | 11:55
3

15 stycznia 2019 roku (wtorek) Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda złoży wizytę w Kłobucku.

Kłobuck godz. 18.15 Spotkanie z mieszkańcami powiatu kłobuckiego (Szkoła Podstawowa nr 3, ul. Bohaterów Bitwy pod Mokrą 4)

Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP.

Wejście akredytowanych dziennikarzy do sektora prasowego w godz. 17.45-18.00.

Instalacja wozów transmisyjnych do godz. 14.00 (od strony ul. Rómmla)

Obsługa medialna wyłącznie dla osób akredytowanych. Akredytacje (zawierające: imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer legitymacji prasowej, numer telefonu kontaktowego oraz markę i numer rejestracyjny wozu transmisyjnego) przyjmuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku pod adresem: starostwo@klobuck.pl do 14 stycznia 2019 roku (poniedziałek) do godz. 14.00. Informacji dotyczących akredytacji oraz obsługi prasowej udziela Sekretarz Powiatu, Sylwia Tronina, kom. 720 742 989.

Szczegółowych informacji dotyczących wizyty Prezydenta RP w Kłobucku udziela Biuro Prasowe Kancelarii Prezydenta RP, Maciej Wojtkiewicz, tel.: 721 800 806.3 odpowiedzi na “Wizyta Prezydenta RP w powiecie kłobuckim”

 1. zdzich pisze:

  radaktorze czemu piszesz nieprawde przecież wizyta została odwołana

  3
  1
 2. Alinoe pisze:

  SKANDAL!!! Dwóch nowych pracowników w gminie. Pracownice, które odeszły rok wcześniej na emeryturę, biorąc ogromne odprawy wróciły do gminy. W Maskpolu zwolnienia, ludzie bez pracy a tutaj przyjmuje się emerytów. Będą brać emeryturę i pensję!!! Wiecznie biedna Mirkowa, mąż na Maskpolu zwalnia a żonę do gminy, bo na chleb pewnie nie ma. To już mistrzostwo w wydaniu nowej wójt. Nic tylko pogratulować!!!

  3
  8
 3. Iwo pisze:

  A piszą w klobuckuej że bezpłatnie pracują… Dezorganizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *