zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Wójt chroni swoje wydatki
23 stycznia 2018 r. | 09:04
14

W gminie jest nowy radca prawny, widać od razu tego efekty. Wójt ponownie odmówił mi udostępnienia informacji publicznej w zakresie rejestru faktur lub listy wydatków poniesionych przez gminę za dany okres. Jak to argumentował? Argumentował to tym, że program, którego używa jest tak stary, że nie ma możliwości wygenerowania wnioskowanych danych. Trzeba je spisywać ręcznie.

Panie Wójcie, rozumiem, że swoich wyborców ma Pan za idiotów. Ale mnie? Serio?

Sprawa trafiła do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Poniżej odpowiedź Wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Wójt chroni swoje wydatki”

 1. Praszczyk pisze:

  chroni swoich redaktorów na umowach o dzieło

 2. IRENA pisze:

  Panie redaktorze pisze pan że : “W gminie jest nowy radca prawny, widać od razu tego efekty.” więc proszę podać kto jest tym nowym radcą , bo z BIP Gminy Panki wynika że radcą jest nadal pani Raczyńska-Cer.

  • Stefan pisze:

   Radziłbym wójcie (tfu) się więcej nie kompromitować.

  • Jarosław Brzęczek pisze:

   Marek Witecki mecenas. Miesięcznie 3690 zł z VAT.

  • IRENA pisze:

   Te 3690 zł to raczej za usługę jaką mecenas wykonał na rzecz gminy , broniąc “wybryków” Bogusia , tylko zastanawia mnie po co gmina wynajmuje radcę z zewnątrz i sowicie go opłaca mając swojego na etacie ?

  • Stefan pisze:

   Bo “swój” radca to pionek tylko po to na etacie żeby mąż mógł się wykazać.

 3. Stefan pisze:

  Całe szczęście dla nas jest człowiek który potrafi zapytać o konkretną sprawę bo wójt (oby już niedługo) robił by z nas deblu do końca. Oby jeszcze jego zwolennicy przejzeli na oczy jaki z niego kręt.

 4. Zofia pisze:

  Redaktor wystąpił w interesie publicznym ogółu społeczeństwa w Pankach. A jest to bardzo prosty powód, aby władza przestała nas okradać i balować za nasze pieniądze.

 5. Eldo pisze:

  Paweł wraz z Naszą władzą całe województwo nazywa Cię tak, jak to ładnie napisałeś. Serio, serio …. Nie przejmuj się takich jak Ty nie brakuje na tym świecie, więc nie jesteś sam.????????????

 6. NATEK pisze:

  NA BIPIE GMINA DAJE TO CO CHCE A TO CO CHCE UKRYC TO JUZ NIE

  • Z Panek pisze:

   Z jakiej kieszeni zostaną zapłacone koszty przegranego procesu z Kiedrzynem,
   Z własnej kieszeni czy standardowo gmina zapłaci ?

 7. sowa pisze:

  tam sa faktury ktore jak ujrza swiatlo dzienne przed wyborami to ta lajza ze zlochowic bedzie skonczona machloj i zlodziej .

  • IRENA pisze:

   Podobno PSL chce wystawić jego kandydaturę na Prezydenta Warszawy ma być kontrkandydatem dla Jakiego i Trzaskowskiego !

 8. ura_bura_co_za_bzdura pisze:

  Jeśli to kompletna odpowiedź, to nie widzę w niej instytucji odwoławczej i trybu, w jakim można to odwołanie złożyć. Wydaje mi się, że nie ma w takim przypadku żadnej mocy prawnej. Inaczej mówiąc – nie zaistniało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *