Wójt dostaje blisko 25 tys. zł samych dodatków!
02 lutego 2018 r. | 09:06

Wójt Bogdan Praski bardzo dobrze zarabia. Rocznie jest to kwota ok. 130 tys. zł. To dużo, jak na Wójta tak małej gminy. Warto odnotować, że Wójt miesięcznie otrzymuje specjalne dodatki do pensji. W całym 2017 roku była to kwota blisko 25 tys. zł.

Czy uważacie, że Bogdan Praski zasługuje na tak duże wynagrodzenie?

Poniżej informacja z gminy w sprawie wysokości jego dodatku.

16 odpowiedzi na “Wójt dostaje blisko 25 tys. zł samych dodatków!”

1. IRENA pisze:

Czy te 25 tys. rocznie to tak dużo ? Wójt nie “siedzi” tylko w gminie , jest też w rozjazdach , więc na tę kwotę na pewno składają się też diety . Ciężko pracuje , aby nam mieszkańcom lepiej się żyło . Bodzio promuje naszą gminę w Polsce – Panki we wszystkich rankingach w czołówce ,

2. Z Panek pisze:

Wynagrodzenie wójta zgodnie z Uchwałą składa się z:
    – wynagrodzenie zasadnicze – 4800,00
    – dodatek za wysługę lat – 960,00
    – dodatek funkcyjny – 1500,00
    – dodatek specjalny – 2079,00

Są to składniki wynagrodzenie wójtów, burmistrzów, prezydentów w całym kraju.
    Jak prosto wyliczyć rocznie daje to:
    – wynagrodzenie zasadnicze – 4800,00 x 12 = 57600
    – dodatek za wysługę lat – 960,00 x 12 = 11520,00
    – dodatek funkcyjny – 1500,00 x 12 = 18000,00
    – dodatek specjalny – 2079,00 x 12 = 24948,00
    Czyli wszystko zgodnie z Uchwałą wyplacane w tych wysokiscuach juz czwarty rok I nic ponadto.

3. Hang on the sheriff pisze:

Jak łatwo policzyć 9339 zł miesięcznie brutto. Niecałe 7 tys. na rękę, do tego zusy, podatek, urlopy, wyjazdy, wycieczki, szkolenia. Wystarczająco dużo, żeby było widać jego zaangażowanie. Tego jednak nie widać. Czego się w tej gminie dotkną, to im nie idzie.

• IRENA pisze:

Niecałe 7 tys . to jednak za mało za pracę którą wykonuje Bodzio , proponuję na najbliższej sesji podnieść pensję, tak jak zrobiła to sąsiednia gmina.

• Wróżka pisze:

IRENA pewnie pisze to po wielu głębszych

4. sołtys pisze:

irena ty zastanów sie co mówisz i to dobrze

Wszyscy tu ,,szczekacie,, a zobaczymy ,czy tak jednomyślnie przełożycie te wypowiedzi na wynik wyborczy .
    Już była szansa odwołać wójta sławnego w całej Polsce i co ,,szczekacze ,, ?????

6. Praszczyk pisze:

Wróżka zrozum że tych szczekajacych jest garstka. Praski na tle innych gmin nie wypada źle, więc jeśli nie będziemy mieć mądrego kandydata, który przedstawi konkretny program nic się nie zmieni. Dotychczasowi kandydaci są już na starcie przegrani . Pokazali już co potrafią, więc trzeba liczyć na kogoś z poza tego chorego kręgu nienawiści i podstępu. Osobiście mam nadzieję że tym razem będzie miało sens pójście na wybory bo do tej pory……hmmmm

Owszem na wybory trzeba pójść, ale nie głosować na Praskiego ,to jest wyjście, nie będzie bzdurnych rozpraw, sex afer na cały kraj itp.

8. IRENA pisze:

Radni przyłóżcie się do pracy,obniżyć wynagrodzenie wójtowi o połowę za nieudolność i kompromitację gminy na długie lata.

9. Prawnik pisze:

A ile macie na pasku brutto
    Odliczyć od tego podatki
    Ile dostajesz na rękę
    Za pomówienie i zniesławienie jest kk212
    Czasami warto przemyśleć co się piszę
    Pamiętajcie pan redaktor zadaje pytanie nikogo nie osądza ,, nie używa wulgaryzmów
    Czasami warto przemyśleć co się piszę
    Pamiętaj komentując nie jesteś anonimowy zostawiasz swój adres ,(IP)