bezchmurnie
15°
15°
poniedziałek
Reklama
Wójt powołał komisję ws. wyboru nowego urzędnika
14 grudnia 2017 r. | 08:15
3

Wójt Bogdan Praski powołał trzyosobową komisję rekrutacyjną, która zdecyduje o tym, kto zostanie nowym urzędnikiem w Urzędzie Gminy Panki. Przewodniczącą komisji jest dobrze znana Elżbieta Wachowska. Oprócz niej w komisji zasiadły Agnieszka Balas i Joanna Kiepura.

Przypominam, że Wójt szuka młodszego referenta ds. inwestycji.

Szczegóły odnośnie powołania komisji znajdziecie w zarządzeniu poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Wójt powołał komisję ws. wyboru nowego urzędnika”

 1. Stefan pisze:

  No to kiedy Lesław zasiądzie w gminie bo tak kluczą ze się chłopak nie doczeka. Teraz pośredni przystanek w LGD wiec juz blisko do ciepłej posadki.

  • Ela pisze:

   Stefan Lesław to ma czas do września nie ma co się śpieszyć na byle jakąś posadę w Urzędzie , to jest chłopak kompetentny i ambitny , więc tylko widziałabym go jako Wójt. Jest tylko mały problem , bo mało kto go zna , lecz myślę że pan Stasiu by mu pomógł , tak samo jak Bodziowi w 2010 r.

 2. Ela pisze:

  Myślę że w październiku , po wyborach samorządowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *