zachmurzenie duże
31°
31°
piątek
Reklama
Wójt znowu przegrał przed SKO w Częstochowie. Ile razy jeszcze?
21 marca 2018 r. | 10:15
2

Nowi radcowie prawni nie pomagają Wójtowi. Ten wciąż ze mną przegrywa przed Samorządowym Kolegium Odwoławczym w Częstochowie. Dwa dni temu pisałem o jego porażce w SKO w sprawie wykształcenia urzędników, dziś kolejny news, tym razem o porażce Wójta w sprawie wynagrodzenia pracowników.

Wójt będzie musiał mi udostępnić wysokość wynagrodzenia urzęników za miesiąc listopad 2017 r.

Poniżej decyzja SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Wójt znowu przegrał przed SKO w Częstochowie. Ile razy jeszcze?”

  1. Wróżka pisze:

    Przecież temu naszemu wójtowi coś jest . To nie są pieniądze ( które przegrywa ) jego własnością . Może tym trzeba się zająć. Mieszkańcy już macie obraz tego co się dzieje w Pankach .TRZEBA ODŚWIEŻYĆ w urzędzie.Nowe władze są potrzebne od zaraz.

  2. Praszczyk pisze:

    Gratulacje i oby tak dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *