zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Komu Wójt przyznał nagrody pieniężne?
13 października 2016 r. | 09:26
3

27 września wystąpiłem do Wójta Panek - Bogdana Praskiego z wnioskiem o udostępnienie informacji publicznej w zakresie udostępnienia listy imion i nazwisk pracowników samorządowych, którzy w 2015 r. otrzymali nagrodę/nagrody oraz wysokość tej nagrody/tych nagród w odniesieniu do każdego z nagrodzonych pracowników samorządowych oraz informacji o tym, jakie osiągnięcia w pracy zawodowej stanowiły podstawę przyznania tej nagrody/tych nagród – w odniesieniu do każdego pracownika samorządowego.

Otrzymałem tylko jedno nazwisko, pozostałe zostały utajnione i odmówiono mi udzielenia tej informacji, mimo iż jest to informacja publiczna. Sprawa trafi do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie.

Wszystkie nagrody są informacją publiczną, w końcu są to publiczne pieniądze.

Poniżej odpowiedź Wójta w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI

odmowa-udzielnie-inf-pub2 odmowa-udzielnie-inf-pub33 odpowiedzi na “Komu Wójt przyznał nagrody pieniężne?”

  1. Z Panek pisze:

    kogo chroni wójt?

  2. ciekawy pisze:

    jak się zasłaniają tajemnicą to na 100% mają coś do ukrycia

  3. Głos z Dworcowej pisze:

    Trzeba jak najszybciej zaskarżyć odmowę !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *