bezchmurnie
Wójt rozdała 61 tys. zł na nagrody, premie i dodatki dla urzędników
12 maja 2023 r. | 12:42

Wójt Gminy Panki jest ostatnio bardzo szczodra dla swoich pracowników. Od grudnia 2022 r. do marca 2023 roku, Wójt przekazała łącznie 61 360,15 zł na premie, nagrody i dodatki specjalne dla swoich pracowników.

A mówią, że gmina nie ma pieniędzy...

26 odpowiedzi na “Wójt rozdała 61 tys. zł na nagrody, premie i dodatki dla urzędników”

1. Bob pisze:

Ostatnie miesiące kadencji,to się bawi za cudze.
    Co by nie zapytał,to taka bieda!
    Na nic nie ma!
    Hipokrytka.

• XXX pisze:

Nie zapominajcie że szlachta się bowi kilka razy w roku jak nie Wisła to Zakopane .

• GRAND pisze:

dla przypomnienia – kadencyjność wójta to przynajmniej dwie kadencje .

2. GRAND pisze:

61 tys zł na pierwszy rzut oka , może robi wrażenia , ale jak podzielimy to na ilość pracowników urzędu , to nie będzie nawet 2 tys. zł na osobę .

3. Były pracownik pisze:

Tylko w że pracowników jest 26 tylko.
    A połowa nie dostała grosza.
    Kilka po 300 czy 500 złotych.
    A Wójt , Sekretarz czy Skarbnik morze sięgnąć 10 tys złotych

• Krycha pisze:

Dobrze że jesteś byłym pracownikiem jak masz kłopoty z ortografią na poziomie 1 klasy podstawowej, rozumiem Bogdan zatrudniał?

4. GRAND pisze:

a czy Wójt może sobie sam przyznać premię czy nagrodę ???

5. Mieszkaniec pisze:

A Kłobucka widzi tylko pieski i auta źle zaparkowane .
    Wypociny 21 wieku

6. GRAND pisze:

Naczelny redaktor Kłobuckiej.pl widocznie nie stwierdził nieprawidłowości w Urzędzie , skoro nie ma żadnej wzmianki , a co do nagród i premii to chyba norma w każdym zakładzie , ponieważ każda nagroda czy pramia motywuje pracownika do jeszcze większego zaangażowania . Co do piesków , kotów i źle zaparkowanych aut , to są czytelnicy których to interesuje , mnie interesuje np . gdzie zapaliła się sadza w kominie .

7. Mieszkaniec pisze:

GRAND ile ci płacą za te brednie co piszesz .
    Naczelny gazety po pierwsze nie złożył ani jednego pisma o informacje w tej kadencji, ciekawe dlaczego .

• GRAND pisze:

Do Mieszkaniec : no , a dla tego że nie ” gryzie ” się ręki , która Cię karmi , a tak poważnie to jak pisałem nie widział w tym nic nieprawidłowego . Kłobucka.pl jest niezależna , obiektywna , dzięki niej możemy zobaczyć jakie inwestycje powstają w powiecie zarządzanym przez Starostę z PSL-u.

• Sąsiad pisze:

Dostają po dwa tys premie ,
      i za tę premie Sekretarz kupuje mieszkania w blokach .
      Przystajń i Kłobuck i okolice .
      Ile tych mieszkań już jest 6 czy 8 i kogo na to stać

• Naczelny pisze:

Naczelny ma w dupie zajmowanie się sprawami urzędów. Boguś i Elka fikali to im udowodnił, że nie będą bezkarnie podskakiwać. Ona zapierdala do Kłobucka za miskę ryżu, on po wyrokach sądowych jak skazaniec, u Zalskiego z podwiniętym ogonem, a jak się nie podoba to wypierdalać – tak jest u Andrzeja.

Po co naczelny miałby dopytywać w urzędzie o cokolwiek? Robi swoje, żyje bez stresu.

Będzie Boguś chciał wrócić do gminy, to się nim zajmie od nowa, żeby ludzie wiedzieli, że czas zjebów już minął.

Urszula sobie radzi. Lepiej, gorzej, ale nie ma kolesi, układów, darmowych imprez dla kolegów biznesmenów. Są za to całkiem spore inwestycje.

pozdrawiam
      naczelny

8. Fred pisze:

Urzędników należy doceniać, bo szybko odchodzą… Znaczy z naszego Urzędu odchodzą.

• Bobi pisze:

Pracownikami nie ale wójt nawet palcem nie kiwnie jak by rada była coś warta .

• Ela pisze:

Rada u nas nie istnieje, może dwóch czy trzech potrafi cos sensownego powiedzieć, reszta siedzi robi wielkie oczy i głupie miny. Kasę za to każdy z nich umie brac. Żenada

9. Sąsiad pisze:

Tylko nie Ci co potrzeba .
    Dobrze licząc to zostało usunięte aż lub tylko 24 osoby w tej kadencji .
    Mobing na całego .

• Bobi pisze:

A gdzie są nasi Radni bezradni .

• Fred pisze:

A wyjaśnij czytelnikom czyją wyłączną kompetencją jest zarządzanie pracownikami w Urzędzie. Wójta czy Rady?

10. Czesiek pisze:

Jak jedna Pani przez którą Praski został skazany garnęła więcej niż urzędnicy z 30 letnim stażem to dobrze ? Niech ktoś się zapyta ile przytuliła za Praskiego a później napisze że 60 tyś na cały urząd to dużo, Proszę o ranking z całego powiatu.

11. Z Opatowa pisze:

Sąsiad nie 24 tylko 4, jeżeli mówisz mobing to daj Pan spokój, raczej stawanie minimalnych wymagań dla zatrudnionych przez Praskiego pracowników. Same odeszły i bardzo dobrze, niech się ktoś inny nimi zajmuje jak nie umiały się odnaleźć

• Magda pisze:

Ważne że córka , synowa czy bratowa umie się odnaleźć.
      Siedząc cały dzień z nosem w telefonie

12. Kwiatek pisze:

Magda, jak nie ma merytoryki to tak się pisze jak ty, żal ci ściska mózg, przyjdź wystartuj w konkursie i zobaczysz gdzie ty będziesz trzymać głowę, może też w telefonie….

13. 1000 pisze:

Tej Pani zawsze brakowało, w Kłobucku też pewnie tak jest, ale Elka pomoże w potrzebie nie?

• Kowalska pisze:

Elka – ciekawe czy prokuratura w końcu się nią zajmie czy nie? Najpiękniejsze jest zaś to, że warszawski onanista wierzy w powrót do władzy.