zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Wójt szuka dyrektora SP w Aleksandrowie
17 lipca 2017 r. | 11:36
5

Wójt Gminy Panki ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej w Aleksandrowie. Funkcja dyrektora jest bardzo opłacalna. Dotychczasowa dyrektor z tytułu pełnienia tej funkcji, za ubiegły rok zarobiła ponad 77 tys. zł.

Ogłoszenie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI
5 odpowiedzi na “Wójt szuka dyrektora SP w Aleksandrowie”

 1. Z Panek pisze:

  Radna bezradna nowym dyrektorem ? Rozczochrana siostrę wsadzi

 2. henio pisze:

  Od roku wiaadomo o tym . kandydatka ma miec na imie Lidia i wszystko co ma radna stepien taka jes zaplata za milczenie na sesjach i popieranie wojta koniobijcy.

 3. rodzic pisze:

  Pani Dyrektor, która jest obecnie, sprawuje swoje obowiązki bezbłędnie. Prawda, że jej kadencja kończy się w tym roku, ale można ją przedłużyć na kolejne lata i tego właśnie chcemy. Pełni swoje funkcje Dyrektora bardzo dobrze, bez zarzutu. Dba o wszystko i wszystkich. Także Drogi Panie Wojcie, proszę nie robić żadnych zmian w Dyrekcji, bo my rodzice tych zmian nie chcemy. Pozdrawiam serdecznie.

 4. Stefan pisze:

  Za takie marne grosze pchać się na dyrektora jak można lepszą kasę zgarnąć za palacza na Maskpolu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *