zachmurzenie duże
11°
11°
niedziela
Reklama
Na co Wójt wydał 100 tys. zł?
20 kwietnia 2017 r. | 15:04
2

Na co Wójt Bogdan Praski wydał ponad 100 000 zł w 2016 roku? Na tzw. umowy śmieciowe. W ramach tych umów były realizowane różne czynności, m.in. usługi informatyczne, elektryczne, obsługa przez animatorów sportu, sprzątanie hali sportowej czy pensja komendanta OSP.

Szczegóły informacji dotyczących tych umów, znajdziecie poniżej.2 odpowiedzi na “Na co Wójt wydał 100 tys. zł?”

  1. Janek pisze:

    Między innymi na fotografa który chętnie się dzieli,dla elektryka który uratował szefa gdy ten”pożyczał’ sobie prąd,na wynagrodzenie dla panów wychwalających osiągnięcia trzepaka,kasa na komendanta OSP poszła za słynne odczytanie na sesji wielkich osiągnięć miłościwie nam panującego a reszty można się domyśla że też po znajomości została roztrwoniona.

  2. Looook pisze:

    Przetłumacz na Polski albo niech Ci ktoś pomoże bo coś niewyraźnie piszesz ????????????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *