zachmurzenie duże
23°
23°
piątek
Reklama
Wójt wyznaczyła miejsca na reklamy wyborcze
06 maja 2019 r. | 08:45
1

Wójt Gminy Panki wyznaczyła miejsca na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych oraz plakatów komitetów wyborczych. Na terenie gminy Panki będą to tylko wszystkie tablice ogłoszeń.

Wieszanie w innych miejscach na terenie należącym do gminy będzie niezgodne z prawem.

Zarządzenie w tej sprawie możecie zobaczyć TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Wójt wyznaczyła miejsca na reklamy wyborcze”

  1. nowy stary pisze:

    Były kiedyś w Pankach klasyczne słupy ogłoszeniowe, rzec by można- wielkomiejskie, z kręgów betonowych z dekoracyjnym zadaszeniem, ; ostatni padł podczas brukowania parkingu przed ciągiem handlowym elektryczno-hydraulicznym, aptecznym, spożywczym. Był jeszcze taki na skrzyżowaniu Tysiąclecia-Górnicza i w innych miejscach, czy jest tu ktoś kto to pamięta. To czasy niedawne lub trochę starsze, ale widać że już niemodne. Teraz NOWOCZEŚNIE przechodzimy na drewniane tabliczki z desek nie zawsze heblowanych i rzadko kiedy za szybą, zakłócających ład przestrzenny, na których dramatycznie i notorycznie brak miejsca a ogłoszeniodawcy „zaklejają się nawzajem” wręcz natychmiast. Minimalizm.

    4
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *